P.C.Robertsas: Neužilgo matysime, kad pasaulis kokį jį mes pažinojome, baigiasi

2016, 30 liepos, 1:01 | kategorija Ideologija | 11 komentarų | peržiūrų 2 713 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

kingworldnews.com

matrica

Buvęs JAV iždo Sekretorius, Dr. Polas Kreigas Robertsas (Paul Craig Roberts), tik ką įspėjo, kad pasaulis kokį mes pažinojome, baigiasi.

„Vienas žiedas jiems visiems valdyti… ir juos sukaustyti tamsoje“.

J.R.R Tolkien, Žiedų Valdovas

Dr. P.C. Robertsas: „Antro Pasaulinio karo pasekoje Europa buvo užkariauta ne Berlyno, bet Vašingtono…

Užkariavimas buvo realus, tačiau neįvyko iškart. Vašingtonas užkariavo Europą pasinaudojęs Maršalo Planu. Kai Europa iš baimės prieš Stalino Raudonąją Armiją, kuri paskatino Europos norą remtis Vašingtono apsauga ir perduoti Europos kariuomenių pavaldumą Vašingtonui bei NATO, tuo pačiu pakeičiant Britanijos svarą sterlingų, tuomet buvusį pasauline rezervine valiuta JAV doleriu, ir ilgame individualių Europos šalių virimo procese iki pat Europos Sąjungos susikūrimo, priėmė Maršalo Planą, CŽV iniciatyva parengtą Vašingtone tam, kad kontroliuotų visą Europą, kontroliuojant tik vieną neatsakingą ES vyriausybę.

Su keliomis išimtimis, konkrečiai JK, narystė ES taip pat reiškė finansinės nepriklausomybės pabaigą. Kai Europos Centrinis Bankas ir ES institucijos gali štampuoti eurus, tos kvailos įsivedančios eurą šalys negali susivokti kur pateko net tada, kai jų pinigai daugiau neturi galios tam, kad finansuotų savo pačių biudžeto deficitus.

Banksteriai plėšia Europą

Prisijungusios prie euro šalys turi pasitikėti privačiais bankais, jog jie finansuos jų deficitus. To pasekoje prisiskolinusios šalys daugiau nebegali grąžinti skolų spausdindamos pinigus, arba tikintis, kad jų skolos bus nurašytos iki tokio lygmens, kad jos vėl galės gyvuoti. Vietoje to, Graikija, Portugalija, Latvija ir Airija privačių bankų buvo apiplėštos.

ES privertė tų šalių pseudo-valdžias mokėti procentus Šiaurės Europos privatiems bankams, mažinant savo gyventojų populiacijos pragyvenimo standartus ir už grašius privatizuojant visuomeninį turtą. Dėl to senatvės pensijos, viešieji darbai, mokslo ir sveikatos paslaugos buvo apkarpyti, o jų pinigai nukreipti į privačius bankus. Komunalinių paslaugų kompanijos buvo privatizuotos, dėl ko pakilo sąskaitos už vandenį, elektrą, paslaugas. Ir t.t.

Jeigu nėra jokio apdovanojimo, o tik bausmė būnant ES nariu, tai kodėl gi Europos šalių valdžios jungiasi neatsižvelgdamos į savo žmonių poreikius?

Atsakymas paprastas – Vašingtonas kitaip nenori. ES įkūrėjai Europoje yra mitiniai padarai. Vašingtonas naudojosi politikais tam, kad Vašingtono kontroliuojami jie sukurtų ES.

Prieš keletą metų buvo išleisti CŽV dokumentai įrodantys, kad ES buvo CŽV iniciatyva.

telegraph.co.uk ir benwilliamslibrary.com

„Jie priklauso mums“

1970 metais mano Daktaro disertacijos vadovas, tada labai aukštas pareigūnas Vašingtone, turintis įtaką tarptautiniuose santykiuose, manęs paprašė įvykdyti jautrią misiją užsienyje. Aš atsisakiau. Nežiūrint į tai, jis atsakė į mano klausimą:

Kaip Vašingtonui pavyksta įtikinti užsienio šalis daryti tai, ko reikia Vašingtonui?“

Pinigai“, – atsakė jis. „Mes duodame tų šalių lyderiams pilnus krepšius pinigų. Jie priklauso mums“.

Kaip ir aišku, kad ES tarnauja Vašingtono, o ne Europos interesams. Pavyzdžiui, Prancūzijos žmonės ir valdžia yra prieš GMO, bet ES suteikia „išimtinį leidimą patekti į rinką“ GMO produkcijai, pasikliaujant nebent tik tų mokslininkų „mokslinėmis rekomendacijomis“, kuriems moka Monsanto.

Monsanto stumia GMO į pasaulio gerklę

Kai JAV valstija – Vermontas išleido įstatymą ženklinti GMO maistą, Monstanto padavė Vermonto valstiją į teismą. Kai tik nupirkti ES pareigūnai pasirašys TTIP susitarimą, kurio autoriai yra JAV globalios korporacijos, Monsanto užgrobs Europos žemės ūkį.

Bet grėsmė Europai slypi kur kas giliau, nei Europos žmonių, priverstų valgyti užnuodytą maistą, sveikata. Vašingtonas naudojasi ES, kad nuteiktų europiečius konfliktui su Rusija, galinga, ginkluota branduoliniais ginklais ir gebančia per kelias minutes sunaikinti visą Europą ir visas Jungtines Valstijas, valstybe.

Taip vyksta todėl, kad nupirkti „pinigų maišai“, Europos „lyderiai“ mieliau turės Vašingtono pinigus trumpuoju laikotarpiu, nei leis gyventi europiečiams ilguoju laikotarpiu.

Tiesiog plaukite visuomenei smegenis pasinaudodami propaganda

Nerealu, kad bet kuris Europos politikas yra pakankamai bukas, jog patikėtu, kad Rusija įsiveržė į Ukrainą, kad Rusija kokiu nors žaibišku judesiu įsiverš į Lenkiją ir Baltijos Šalis, ar, kad Putinas yra „naujasis Hitleris“, kuriantis planus rekonstruoti Sovietinę Imperiją. Šie absurdiški kaltinimai yra nekas kitas, kaip Vašingtono propaganda, neturinti nieko bendro su tikrove. Vašingtono propaganda yra visiškai permatoma. Net idiotas ja negalėtų patikėti.

Deja, bet ES tai propagandai pritaria, kaip ir NATO.

Kodėl? – Atsakymas – Vašingtono pinigai. ES ir NATO yra visiškai korumpuotos. Jos yra gerai apmokamos Vašingtono kekšės.

Europiečiai vieninteliu būdu gali išvengti Trečiojo Pasaulinio atominio karo ir gyventi džiaugdamiesi tuo, kas dar liko iš jų kultūros, kurios JAV dar nesugriovė, su Amerikos sekso smurto ir godumo kultūra, dabar priklauso nuo Europos vyriausybių, – sekti britų keliu ir išeiti iš CŽV sukurtos Europos Sąjungos.

Išeiti iš NATO, kurios paskirtis ir poreikis išgaravo kartu su Tarybų Sąjungos griuvimu, kuri dabar naudojama kaip Vašingtono Pasaulinės hegemonijos išsaugojimo instrumentas.

Kodėl europiečiai nori mirti už Vašingtono pasaulinę hegemoniją? Tai reiškia, kad europiečiai miršta dėl Vašingtono hegemonijos taip pat ir Europoje.

Kodėl europiečiai nori remti Vašingtoną, kai aukšti Vašingtono pareigūnai, tokie kaip Viktorija Nuland, atvirai sako „Fuck the EU“.

Europiečiai jau dabar kenčia nuo ekonominių sankcijų, kurias jų valdovas Vašingtone privertė jas pritaikyti Rusijai ir Iranui. Kodėl europiečiai nori būti sunaikinti kare su Rusija? Ar europiečiai nori mirti? Ar europiečiai tiek amerikanizuoti ir daugiau nebevertina istorinių vertybių, meno ir architektūros grožio, literatūros ir muzikos pasiekimų, kurių saugotojos yra Europos šalys?

Atsakymas yra tas, kad nėra jokio skirtumo, ką galvoja europiečiai, nes Vašingtonas paruošė jiems valdžią, kuri yra visiškai priklausoma nuo Vašingtono norų. ES valdžia yra atsakinga tik Vašingtono pinigams. Visi žmonės Europoje yra Vašingtono vergai.

Dėl to, jei europiečiai išliks patiklūs, neatsakingi ir kvaili žmonės, kokiais jie dabar ir yra, jie bus pasmerkti, kartu su visais mumis.

Pasaulio kokį mes pažįstame pabaiga.

Kita vertus, jei Europos žmonės susivoks ir išsivaduos iš Vašingtono primestos matricos, sukils prieš juos kontroliuojančius Vašingtono agentus, – Europos žmonės gali išgelbėti savo ir visų mūsų likusių gyvybes.

straipsnio autorius: Buvęs JAV iždo Sekretorius, Dr. Polas Kreigas Robertsas (Paul Craig Roberts)

tekstą vertė: Alenas Kostiugovas

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. Jo says:

  Teisingas straipsnis.

 2. saul says:

  Tendencingas straipsnis.Kaip vienas is pavyzdziu…-„Europiečiai vieninteliu būdu gali išvengti Trečiojo Pasaulinio atominio karo ir gyventi džiaugdamiesi tuo, kas dar liko iš jų kultūros, kurios JAV dar nesugriovė, su Amerikos sekso smurto ir sekso kultūra, dabar priklauso nuo Europos vyriausybių, – sekti britų keliu ir išeiti iš CŽV sukurtos Europos Sąjungos.“ Amerikos sekso ir smurto kultura dar neperspjove Vakaru Europos kulturos ,kuri yra daug torerantiskesne sekso kulturai,kitos orientacijos zmoniu kultui,netgi…“.visu rasiu lygybes“poziuriu.Amerikojesekso kultura yra grieztai kontoliuojama,daug daugiau rasizmo pavyzdziu,homoseksualai taip pat neturi tiek teisiu ,kaip Vak.Europoje.Na…o apie EU,tai isvis vejai.Kaip bebytu…,Didz.Britanija-didziausias Vashingtono draugas.O kam parankus EU ir NATO isardymas( matant tame vieninteli sansa…issaugoti taika),manau,kad aiskinti nereikia :) .NATO egzistuoja nuo 2WW pabaigos ir…..pasaulinio karo isvengta.Kas butu,jei NATO butu isirusi ,tarkime…..apie 1960metus,mes numanome.

 3. Panzer says:

  Nieko naujo, jei kritiškai ir adekvačiai vertinti įvykius po I ir II pasaulių karų, tai būtų galima pamatyti, kad vyko pastovus JAV bandymas išsikovoti vietą po saule. Jei po I pasaulinio karo buvo sugriauta nusistovėjusi imperialistine santvarką, tai po jo chaosas Europoje JAV buvo į naudą, kuo jie ir pasinaudojo pasibaigus II pasauliniam karui, visiškai perimant valdžia Europoje. Viso to ką mes turime dabar pradžia buvo Maršalo planas, kuris privertė Europą ištiesti ranką ir paprašyti išmaldos,kurios pagrindinis tikslas ne ekonomiškai stipri Europą, o JAV kontrolė ir pilnas įsigalėjimas, nes norint gauti paramą valstybei reikėjo nusirengti nuogai ir atstukti užpakalį. Praktiškai, buvo sukurta sistema, tiesiogiai kištis į valstybių politiką naudojant dolerius. Europos valstybės net kariuomenių nebeturi, apsiginti negalėtų, nes NATO, kaip išskirtinai JAV valdoma organizacija renka duokle iš valstybių,tuo pačiu palikdama jas neįgalias apsiginti pačioms.
  Pasaulio šeimininkams nesvarbus valstybių likimas,ar tai būtų Lietuva ar, Rusija ar JAV, pasiekti savo tikslams, jei viską reikės pradėti nuo balto lapo, taip ir bus. Valstybės aplamai, kaip sąvoka turi išnykti, nes globalizacijos ir multikulturalizmo esmė -naujas žmogus, rasių maišymąsis pavojingas reiškinys, bet naudingas tiems, kam reikia kvailų avių, kurios niekada nesukils…

  Sarmatų „opozicija“ arba pajacai, kurie ne tik nepasako nieko protingo, bet dar ir elementariai rašyti nemoka,turėtų pirma įsigilinti į save,tada tik į politiką,o ne paviršutiniškai, ne siaurąja prasme, net gi darant istorines klaidas skleisti tą mėšlą. Aš surpantu, kad sarmatų vadovybė turi savo gyvenimus, aš suprantu, kad demokratija leidžia kiekvienam durniui būti svarbiam, bet kam reikia leisti kvailiui pasijusti svarbiu…

  Gerb Panzer, jei sarmatų pozicija būtų tokia, kaip jūs siūlote – daug kam jau būtų uždrausta rašyti komentarus, dabar gi mes dar įspėjame (3 kartus) prieš tą darydami. Šioje svetainėje komentarų erdvė nėra skirta įžeidinėti kitus komentuojančius, todėl jūsų paskutinė pastraipa, gerb Panzer jau yra perteklinė. Mes nenorime, kad ši komentarų erdvė taptų mūšio lauku, todėl tikimės, kad jūs visi, rašantys atsiliepimus tą suprasite ir kalbėsite iš esmės ir į temą. Dėkoju už supratimą.
  moderatorius

 4. RS says:

  „Nerealu, kad bet kuris Europos politikas yra pakankamai bukas, jog patikėtu, kad Rusija įsiveržė į Ukrainą,“ – isiverzimas – tai faktas o ne tikejimo klausimas. Reikia buti buku kad patiketi savanorisku Krymo atsiskyrimu ir kad ten nebuvo zaliuju kostiugovu. Paklauskit Putino, jis jau nebeslepia…

  „Tiesiog plaukite visuomenei smegenis pasinaudodami propaganda“ – tai autorius ir daro. „Europos žmonės gali išgelbėti savo ir visų mūsų likusių gyvybes“ – visu jusu likusiu gyvybes ? Kad mes europieciai nesipriesintume jums, zalieji zmogeliukai ir taptume jusu vergais? Isgrauzkit… As paklausiau straipsnio autoriaus kodel jis apvercia viska aukstyn kojom ir atstovauja Rusijos interesus. Atsakymas – „„Pinigai“, – atsakė jis.“ Pakeiskime Vasingtona i Rusija „Atsakymas yra tas, kad nėra jokio skirtumo, ką galvoja europiečiai, nes Vašingtonas paruošė jiems valdžią, kuri yra visiškai priklausoma nuo Vašingtono norų“ ir straipsnio autoriaus tikslai tampa aiskus. Klausimas tik per kiek laiko Sarmatai istrins si komentara…Sarmata…

  Gerb RS, mes netriname komentarų išreiškiančių rašančiojo nuomonę. Triname įžeidžiančius komentarus. Kitas dalykas – šio straipsnio autorius amerikietis P.C. Roberts (jei neperskaitėte), o ne vertėjas A. Kostiugovas. Trečias dalykas – šio straipsnio nuoroda įdėta viršuje, galite pasitikrinti kas jį rašė. Todėl visos jūsų pretenzijos amerikiečiams, o ne mums. Ir ketvirtas dalykas – jums negali būti aiškūs rašančiojo tikslai, kadangi pats straipsnis buvo rašomas Amerikos, o ne Lietuvos publikai.
  moderatorius

 5. Panzer says:

  Atsiprašau, moderatoriu, tikrai nenorėjau nieko įžeisti, tik pasakiau savo nuomonę, daugiau nesikartosiu.
  Kas liečia Vašingtono santykius su kitomis valstybėmis, o ypač požiūriu į jas,jiems jos nerūpi, visur yra tik biznis,biznis su maksimaliu uždarbiu. Atvirai kišasi į kitų valstybių politika, remia ginklais ir pinigais banditus, kurie naikina savo tautas. Jiems maidanai tai priemonė, kuri vykdoma spausdinant dolerius, nepagalvodami apie ten gyvenančius žmones. Victoria Nuland atvirai įvardijo suma, kuri finansavo maidana Ukrainoje. Po „liaudies“ prezidento Porosenkos politikos viskas ritasi žemyn. Amerikiečiai Ukrainoje duris kojom darineja. Artimuosiuose rytuose jav patyrė fiasko, nors susilpninti Europą NATO pavyko. Jeigu ne rytų Ukrainos sukilimas, situacija,po perversmo, būtų įkaitusi iki raudonumo. Dabar situacija tokia, Rusija nekariauja,o Ukraina neskelbia karo Rusijai, nors ir kaltina ją. Kas ta vadinama modernioji opozicija, kurią jav remia ginklais? Mokytojai ir studentai, ar dėdės su barzdom? Kuo ta opozicija skiriasi nuo vadinamu separatistų? Kuo Saudo Arabijos princai geresni už Asada?
  Žmogui sunku įveikti savo suvokimo ribas. Iš žmogaus pavirsti beždžione lengva, bet iš beždžionės į žmogų, sunku …

 6. konkurencijos nėra says:

  Pasaulinė liberastija subeždžionino daugelio šalių elitėles, o kenčia paprasti ŽMONĖS-valdžiagyvių kraujas nesilieja-kariauna ir miršta paprasti ŽMONĖS.
  PELNAS IR TIK PELNAS

 7. gojus says:

  Moderatorius pajuto reikalą cenzūros įvesti daugiau – kad mąstymas būtų vienodesnis…

  Gerb gojau – aš nieko neverčiu laikytis tvarkos – jūs patys pasirinksite ko daugiau norite – ar pliektis tarpusavyje ir po trečio įspėjimo mėnesiui atsisveikint, ar bendrauti kaip žmonėms ir jaustis kaip žmonėms. O štai tas dalykas, ką jūs kalbate pačios temos atžvilgiu – man visiškai neįdomus. Tačiau tarpusavio rietenų čia nebus. Dėkoju už supratimą.
  moderatorius

 8. Dr says:

  Vieni vartai straipsnis, kur tiesa nezinau, bet autorius sekmingai gali butu Putkos trolis:)

 9. Rasa to 5 says:

  idomu bus stebeti kaip Lietuvos politines ir zurnalistines bezdziones stengsis atvirsti i zmones.

 10. Rasa says:

  aciu,Alenai.

 11. Galima tik pasidžiaugti, kad portale sarmatai.lt publikuojamas rimtas analitinis P.C. Robertso straipsnis. Sisteminės propagandos „rusai puola“ fone tai tarytum gurkšnis tyro oro… Kita vertus, viešoji opinija LANDSGRYBIŲ užvaldytoje Lietuvoje jau seniai suformuota, todėl alternatyvi žinomo JAV politologo P. C. Robertso nuomonė – tiktai „gurmanams“, ji niekada neprasimuš į centrinius pottalus ar laikraščius, deja…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top