Referendumo Graikijoje metu graikai pasakė NE kreditorių sąlygoms

2015, 6 liepos, 6:56 | kategorija Realybė | 13 komentarų | peržiūrų 413 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

graikija - paveikslėlis

Graikijos referendumas, kuriame šalies piliečiai turėjo nuspręsti ar pritarti kreditorių iškeltoms sąlygoms – pasibaigė. Jau paskaičiuota 100% rinkėjų biuletenių, ir dabar galima apžvelgti referendumo rezultatus: Graikija pasakė „NE“ kreditorių iškeltoms sąlygoms. Virš 60% balsavusių pasisakė prieš.

Referendumo Graikijoje rezultatai paskaičiavus 100% balsų: „Ne“ – 61,31%; „Taip“ – 38,69%.

 

Užrašas plakate – „Griežta ekonomija – „Game over„. Šis graikų sprendimas labai atsilieps ES šalių narių požiūriui į pačią Europos Sąjungą, – požiūriui, tuo pačiu sukūrusiam precedentą, kurio reikšmę ES sunku pervertinti. Tuo tarpu Syntagma aikštėje (Graikija) iki šiol vyksta linksmybės. Žmonės džiūgauja ir švenčia referendumo rezultatus.

 

„Šis referendumas tapo savotišku antausiu ES ir €uro-zonos vadovybei ir parodė, jog ES negyvybinga“, – pareiškė prancūzų partijos „Nacionalinis frontas“ lyderė Marin Le Pen.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. Gojus says:

  Merkel panikoj. Graikai šaunuoliai – parodė kad yra laisvi ir savo laisve gali naudotis. Net pavydu. Neabejoju, kad kaip suvaldyt reikalą finansiškai Merkel jau žino. Spausdinimas išsprendžia visas problemas – tą žinom jau 5 metus. Kada finansinė votis trūks tai yra viena pusė. Bet ką daryt su nepaklusniais graikais? Štai klausimas. Nepasidavė globalistų spaudimui ir atstovėjo savo laisvę. O ką jei ir kiti norės? Vat čia panika. Negana to, vokiečiai negalės perimti Graikijos žemės ir infrastruktūūros – nieks jiems neduos. Ką čia daryt? Juk graikai galės nuspręsti kokias investicijas priimti, kokias ne – baisu. Graikai spręndžia štai kas baisu.
  neabejoju, kad graikams tai išeis į naudą. 5metai pažeminimo manau parodė graikams, kad geriau jau gal ir mažiau, bet tai savi ir oriai. Įvedus drachmą manau Graikija lūžtų nuo turizmo, nes transportas šiais laikas pigus. Taip ir atsigautų.

 2. ! says:

  Jeigu jie visai nebūtų atėję į tą, kaip kaulą jiems numestą, referendumą gal ir būtų vilties. Tada ne tik Briuselio balvonai būtų panikoj, dabar gi-daryk ką nori-nori neduok pinigų bankų likvidumo palaikymui, nori sukelk suirutę šalyje, nori keisk valdžią kitais, dabar piniguočiai laisvi daryti ką tik užsigeis, pasirinkimas vos ne begalinis. Kai bus likę tik 5 minutės iki visiško bado, niekas jau nebeprisimins, jog pinigus galima spausdinti patiems ir nemokėti už juos jokių palūkanų. Eilinį sykį žmones apmovė. Liūdna.

 3. FB nerijus sk says:

  Pritariu Gojui.Graikijoje labai stiprios darbo profsajungos,kurios manau issamiai issaiskino kaip suredyta yra monetarine politika.ir tai kaip bankai sukuria pinigus is skolu,kuo daugiau skolu tuo daugiau virtualiu pinigu,kadangi skolos virsija pinigus kurie fiziniu budu cirkuliuoja apyvartoje,skolu niekada neimanoma grazinti(valstybiu mastu)tuomet prasiseda istekliu ,NT,ir kitu Aktyvu privatizacija.Kas bus toliau?Graikai issideres palankesnes salygas cia 100proc.tiketina su skolu mokejimo atidejimu 20metu.Siuo atveju didesni smugi gavo EK,TVF,IR ECB,KURIE PATYS pasiulys EURU,vardan to,kad Graikija pasiliktu ES,ir neivyktu domino efektas kitose salyse.Isejus graikam is ES,ju isskestomis rankomis lauktu Alternatyva TVF,tai Kinijos ir RF sukurtas stabilizacijos fondas,o sito ES niekada nedaleis,ir cia jau prasideda didzioji geopolitika.(beje pries savaite skaiciau,Kad RF energetikos rykliai,yra pasiruose privatizacijai graikijoje,jei tai bus butina:)Saunuoliai graikai,tikra demokratija reikia issikovoti,visiems vieningai.

 4. FB nerijus sk says:

  TO ! matau kad nelabai gaudaisi situacijoje,niekada nepamirsk ,pinigu galima duoti kiek nori,nes jie nieko nekainuoja,viska cia lemia Geopoltika:)neduos Ek TVF,,duos pinigu Kinija ir Rusijos Federacija,Kaip manai ES ir NATO patiktu jei graikijoje isikurtu RF ar kinijos karines bazes,laivynai:)?Geopolitika svertas NR1.

 5. ! says:

  Nerijau, ar yra koks nors skirtumas tarp ES ir NATO ir RF bei Kinijos? Tikiu, kad Jums yra, man gi-nėra jokio. Aš esu tas graikas kuriam rytoj vis dar norėsis gyventi ir bent kažką suvalgyti pusryčiams. Nėr ko ginčytis, tiesiog palaukit mažumėlę, greit bus aišku kas atsitiko. Deja, emocijos vis dar ima viršų prieš sveiką nuovoką ir ne tik Graikijoj, gal tik nebent islandams stiprūs vietiniai vėjai kažkiek prapūtė beužrūgstančias smegenis.

 6. Pritariu kolega…tik dar kai ka prideciau prie monetarines politikos yyydu…tai nevien tik kad bankeliai pucia valiutos mase is oro bet dar visame tame itrauktos ir  palukanos…kuriu is esmes nimanoma grazinti nes jeigu kiekvienas “pinigas“ skolintas ir turi buti grazintas su palukanom…tai kur tie “pinigai“ kuriuos reikia grazinti kaip palukanas…jie neegzistuoja…beja Nerijau dar labai svarbu yra suprasti jog pinigai jau senokai nebeegzistuoja suo metu mes naudojam valiuta…:) 

 7. FB nerijus sk says:

  to ! buk ramus mielas graike,nera ES teisines bazes,del salies ismetimo is ES,siandiena jau ECB rengia susirinkima del likvidumo programos graikijos bankams pratesimo..Tai privaloma pagal ES istatymus,nes isstojimo ar ismetimo mechanizmo is Euro zonos nera.

 8. FB nerijus sk says:

  To Mantas..greitai turesime rankose gryna auksa,ISIL isleido savo valiuta auksini dinara ekvivalente 1-prie 139usd.:)

 9. Na auksiniu monetu mums gal ir nereikia…bet butu smagu kad uz taip gerbiamos makulaturos stovetu sis tas daugiau negu vien tik pasitikejimas…:)

 10. beee... says:

  PALAIKAU GRAIKIJĄ. STIPRI TAUTA. VIENINGA TAUTA. DIEVAS TAIP NORĖJO, TAIP IR ĮVYKO. DIEVAS PALAIKO TOKIĄ TAUTĄ….SĖKMĖS JAI TOLIAU…

 11. ! says:

  Jo jo, Dievas palaiko ir tautą ir IT kompaniją „Singular Logic“ atsakingą už balsų skaičiavimą bei paskelbimą ir už programinę įrangą reikalingą rinkimams bei referendumams ir personalą kuris dirba tai kompanijai. Dievas palaiko ir tą investicinį banką KKR kuriam priklauso „Singular Logic“, Dievas, be abejo, palaiko ir to banko vieną iš vadovų-buvusį CŽV direktorių. Dievas gerutis, jis palaiko ir buvusį „Singular Logic“ savininką prikiaulinusį Kipre… . Vienok, jeigu graikai būtų pasakę „Taip“, jokio skirtumo, va jeigu jie būtų nusispjovę į tą referendumą taip kaip spjaudėsi prieš istorinį materializmą, seilėmis tskant, tada kita kalba.

 12. PP says:

  Šauktuke, kvaksėk nekvaksėjęs, bet ES grius. Kitas klausimas kam tai naudinga. Be abejo, JAV, nepaisant visų ES privalumų, esant dabartinei finansine situacijai geriau be ES. Kiti gali sakyti, kad nenaudinga, nes Transatlantinės prekybos sutarties, naudingos JAV, nebus.

  Bet aš manau, kad abu variantai JAV tenkintų. Be abejo, Rusijai, be abejo, mums, be abejo nenaudinga globaliam elitui, nes žlunga jų NPT. Aišku, čiame etape, kai tiek daug pasiekta, kai už skolas galima valdyti, kai daug kur įdiegta iškrypimų diktatūra (o ją tikrai ims naikinti, kai tik ES nusilps ar žlugs) ir t.t.

 13. Mindaugas says:

  Šaunuoliai graikai. tai ne mūsų teliukai lietuviai, kuriems viską sumažino, o jie nereaguoja….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top