Romoje pusė milijono protestuojančių susirinko į renginį „Už šeimą“

2015, 3 liepos, 10:39 | kategorija Realybė | 1 atsiliepimas | peržiūrų 327 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

breitbart.com

Rome-Gay-Protest-640x480

Nepaisant smarkios liūties, maždaug 500.000 žmonių susirinko šeštadienį (birželio 20) Romos mieste į eiseną „Šeimos diena“, protestuodami prieš lyčių ideologiją ir LGBT programas mokyklose ir, kad dar kartą patvirtintų santuokos prigimtį, kaip visą gyvenimą trunkančios sąjungos tarp vieno vyro ir vienos moters.

Aikštė, esanti tiesiai prieš šv.Jono Laterano katedrą, buvo perpildyta žmon, atvykusių iš visos Italijos, nuo Lombardijos iki Sicilijos. Paskaičiuota, jog susirinko nuo 400 000 iki 1000 000 žmonių, ir tai buvo didžiausias renginys „už šeimą“ Italijos istorijoje.

Visų nuostabai, atėjo net ir apie šimtas Italijos Parlamento narių. Ir, suprantama, pabrėžiant, kad tai ne politinė akcija, ten nebuvo jokių atskirų kėdžių atėjusiems politikams.

Šia akcija mes prašome pagarbos ir apsaugos šeimai, sukurtos santuokos pagrindu, vėl ir vėl patvirtindami savo nuostatą, kad tėvų vaidmuo yra pagrindinis“, sakė neurochirurgas Massimo Gandolfini, judėjimo „Apginkime savo vaikus“ atstovas (?).

Mes kuo griežčiausiai atmetame slapta infiltruojamas švietimo programas, kuriose slypi detalus lytinės tapatybės nagrinėjimas, skirtas vaikams“, sakė jis.

Šis paprastų žmonių, neprofesionalus renginys, pradžioje sukėlė tik nedidelį žiniasklaidos susidomėjimą, tačiau vėliau, dėl didžiulės savo sėkmės ir apimčių, jis pateko į visų Italijos sekmadienio dienraščių pirmuosius puslapius.

Kaip buvo galima tikėtis, renginyje dalyvavo daug krikščionių-katalikų, su kunigais ir vienuolėmis. O arkivyskupas Vincenzio Paglia, Vatikano Sosto tarybos prezidentas, netgi suteikė specialų palaiminimą.

Beje, minioje taip pat buvo daug narių iš kitų tikėjimų ir ant San Giovanni (šv.Jono) aikštės paaukštinimo skirtingų religijų atstovai paeiliui kreipdavosi į minią, įskaitant deleguotus asmenis nuo Evangelikų Aljanso (ne katalikų) , taipogi Imam Centocelle mečetės vadovas Romoje. Vyriausiasis rabinas Romoje nedalyvavo, tačiau atsiuntė padrąsinimo žinią, kuri buvo garsiai perskaityta renginio metu. Taip pat buvo skaitomas paramos laiškas nuo Agapo, – homoseksualų tėvų ir jų draugų asociacijos.

Praėjusios savaitės pradžioje, šeimos Italijos šiaurės regione Triesto mieste, skundėsi mokesčių mokėtojų finansuojamos pradinės mokyklos programa, kuri vertė vaikus rengtis priešingos lyties drabužėliais, kad „padėtų jiems įveikti vadinamuosius ‘lyčių stereotipus‘“. Tėvai taip pat protestavo dėl agresyvus lytinio švietimo programos darželiuose, ir reikalavo, kad būtų uždrausta vaikams vienas kitą liesti, kas dabar bandoma prakišti pagal naująją programą.

Vėliau, tą pačią savaitę, kiti gyventojai Aprilia mieste, centrinėje Italijoje, prisijungė prie protesto apskųsdami LGBT darbotvarkę, kuri buvo priverstinai įdiegta į aukštųjų mokyklų mokymo programas prieš tėvų pageidavimą. Programa numato „homofobiškų patyčių“ filmų rodymą, privalomą spektaklių lankymą, kuriame du transseksualai klausia mokinių, ar jie yra visiškai tikri, jog jų tėvai buvo heteroseksualūs.

Alfredo Mantovano, magistratas ir buvęs Vidaus reikalų sekretorius, vadovavo minioms ir šaukė garsų „ne“ homoseksualių porų įteisinimui. „Kenkti šeimoms, reiškia kenkti Italijai ir jau kurį laiką šeimos yra puolamos„, sakė jis.

„Būkite atsargūs su įstatymais“, perspėjo buvęs parlamentaras Mario Adinolfi, pridurdamas, kad dabartiniai įstatymų projektai, skirti legalizuoti civilines sąjungas, padės teisėtumo pagrindą “ įsčių nuomai“. „Lyčių ideologija norėtų įtikinti jus, kad vyrų ir moterų vaidmenis galima sukeisti „.

parengė: Saulius Tarasevičius

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. MUMS MELUOJA! says:

    kulgrinda.lt/502/overtono-langas-arba-apie-naikinimo-technologija/

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top