Ukrainos pasiuntinys JAV: Kijevas jau gauna iš Europos ginklus

2015, 11 liepos, 1:02 | kategorija Realybė | 3 komentarai | peržiūrų 304 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

zn.ua

paveikslėlis

Ukraina gauna iš eilės šalių ginklus, tame tarpe ir letalinius (mirtinus). Apie tai interviu pranešė Valerij Čalyj – neseniai Ukrainos prezidento administracijos vadovo pavaduotojas, o liepos 10 paskirtas šalies pasiuntiniu Jungtinėse Valstijose.

Anot jo, šito „suvereniai Ukrainai niekas uždrausti negali“, – o tiekėjai, nors ir „nepriimta afišuoti šalių sąrašo, tačiau tai virš dešimties valstybių tik iš Europos“.

Sekant naujai paskirto pasiuntinio Jungtinėse Valstijose mintis, egzistuoja platus idėjos, tiekti daugiau ginklų Ukrainai palaikymas. Vašingtonas jau tiekia Ukrainai ryšio priemones, naktinio matymo prietaisus, medicininę įrangą, radarus, šarvuotas karines mašinas ir kosminės žvalgybos duomenis.

O netikėto Rusijos užpuolimo atveju Ukraina „tikisi greitai gauti nors tūkstantį Javelin“ – amerikietiškų mobilių prieštankinių raketinių kompleksų, cituoja „Zerkalo nedeli“ Valerijaus Čalov žodžius.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Gojus says:

    tai Lietuvoj mums seniai nepaslaptis, kad priešingai nei humanitariniai konvojai, kuriuos buvo galima tikrinti, filmuoti, slapti gi mūsų oro pajėgų pasididžiavimo skrydžiai su dar slaptesniu kroviniu į Kijevą buvo skirti kam – citramonui ir aspirinui vežti?… Nu tai aišku aunykus vežė.

  2. saul says:

    Aha,taikus humanitariniai konvojai,kurie pastoviai tikrinami ukrainieciu ir Lugandono karine techn ika,kuria paeme separai is Ukrainos ( bet skaitlingesne ir pazangesne uz visos likusios Ukrainos) Meluoji geriau uz savo seimininka. DDD

  3. Mindaugas says:

    JAV ir NATO šalys visomis priemonėmis palaiko vakariečius ir Kijevo chuntą. Bet iš tiesų ši strategija situaciją tik pablogina. Problemos esmė esti čia: jei Rusija kišis į valstybės, kurios gyventojų dauguma laikytų tokį kišimąsį neteisėtų, tuomet JAV ir NATO valstybių pozicija būtų natūrali ir pagrįsta. Tačiau šioje situacijoje rytų ir pietų Ukrainos gyventojai priima Rusiją, laukia jos, prašo jos ateiti. Ukrainoje šiuo metu vyksta savotiškas pilietinis karas. Rusija atvirai palaiko rytus ir pietus. JAV ir NATO palaiko vakarus. Vakariečiai mėgina visą Ukrainą priversti laikytis nuostatos, kad ne visi rytų ir pietų gyventojai yra patenkinti Rusija. Tai yra tiesa. Bet taip pat yra tiesa ir tai, kad toli gražu ne visi vakarų gyventojai yra patenkinti Dešiniuoju sektoriumi, Bandera, Šuchevičiumi ir magnatų viešpatavimu. Tad jeigu Rusija ir nuspręstų įsiveržti į vakarines Ukrainos dalis ar į patį Kijevą, tuomet tai galėtų būti laikoma neteisėta agresija. Bet būtent tokią agresiją vykdo JAV, besilaikydama pozicijos padėti Kijevo chuntai užkariauti rytus ir pietus. Tai laikytina neteisėta agresija, kuri neišvengiamai išprovokuos aršų pasipriešinimą. Beje, jeigu Lietuva remia ginklais Kijevo chuntą, vykdančią taikių pietryčių Ukrainos gyventojų genocidą, kaip galėtumėme vertinti tokius Lietuvos politikierių veiksmus? Taip, teisingai-KARO NUSIKALTĖLIAIS, kurių anksčiau ar vėliau laukia TRIBUNOLAS.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top