Už naują vizitą į Krymą, Kijevas pavadino prancūzų deputatus recidyvistais

2016, 31 liepos, 13:11 | kategorija Realybė | 5 komentarai | peržiūrų 495 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

korrespondent.net

Prancūzijos delegacija prie paminklo "mandagiems žmonėms" Kryme.

Prancūzijos delegacija prie paminklo „Mandagiems žmonėms“ Kryme nuotrauka: Leonid Sluckij / Facebook

Ukrainos delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje asamblėjoje (PACE) išreiškė savo pasipiktinimą tuo, jog grupė Prancūzijos deputatų vadovaujami PACE delegato Thierry Mariani vėl atvyko į Krymą, praneša „Korrespondent“.

Visos ukrainiečių delegacijos vardu pareiškiu, jog mes esame pasipiktinę įžūliu Ukrainos ir tarptautinės teisės ignoravimu, kame Mariani parodė save kaip recidyvistą. Mes nesiruošiame gerbti ir pakęsti politikų teisės ignoruoti įstatymus ir rodyti nepagarbą Europos Tarybos narėms-valstybėms“, – sakoma Ukrainos delegacijos pareiškime.

Thierry Mariani prie paminklo "Mandagiems žmonėms" Kryme 2016.07.29

Prancūzijos delegacijos vadovas Thierry Mariani prie paminklo „Mandagiems žmonėms“ Kryme 2016.07.29 | nuotrauka: РИА Новости

Be to, ukrainiečių nuomone, Mariani fotografija šalia taip vadinamo paminklo „mandagiems žmonėms“ įrodo „sąmoningą prancūzų politikų nepagarbą Ukrainos teritoriniam vientisumui“.

Ukrainos delegacija priminė, jog prieš metus, trys Prancūzijos atstovai PACE, tokiu pat būdu aplankė Krymą, bet Asamblėja tada nesiėmė jokių ribojančių priemonių.

O dabar kai kurie jos (PACE) nariai kalba apie tai, jog yra pasirengę priimti pašalintą iš Europos Tarybos Rusiją, kas, Kijevo nuomone, „griauna pasitikėjimą pačia Asamblėja, kaip organizacija, stovinčia demokratijos, žmogaus teisių ir teisės viršenybės sargyboje“, rašo „Korrespondent“.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. Stasys says:

  Vis daugiau atsiranda ignoruojačių banderų-ukrfašistų protestus dėl Krymo izoliacijos nesilaikymo .

 2. Mindaugas says:

  Niekam šitų ukrofašistų nuomonė nėra svarbi. Beje ir jų valstybė visa braškanti. Dar dešimt metelių ir žemėlapyje jos nebebus. Štai ką reiškia susidėti su jankiais…

 3. saul says:

  Taip.visada atsiras tokiu…parlamentaru,kurie padeda rusofashistu politikos siekiams.Svarbi yra oficialioji Paryziaus nuomone,o ne pavieniu Prancuzijos veikeju fashistuojanti politika.

 4. Panzer says:

  Po truputį, Europa mato, kas ir kaip. Prancūzija su Rusija bendradarbiaus kovoje su isis,tai daug ką pasako. Pasaulinė valdžia arba vadinami lėlininkai nepatenkinti tokiais draugystės apsireiškimas, todėl ir kelia sąmyšį Prancūzijoje. Na, o kas dėl prezidento, minkštas jis veikėjas, bet jis ne vienintelė jėga Prancūzijoje, yra ir vietiniai klanai, kurie svyruoja tai į vieną, tai į kitą pusę. Jei Prancūzija su Vokietija laiku atsibus gal ir pavyks išvengti didelio konflikto, nes vietinis elitas, nekalbu apie Merkel ir Hollanda, ne manau, kad siekia konflikto Europoje, ko nepasakysi apie rytų Europą…

 5. virgis says:

  Gerb. Virgi, Komentarų erdvė nėra skirta įžeidimams ir barniams. Jūsų komentaras kaip neturintis jokio naudingo turinio, o atvirkščiai, kaip skirtas tik įžeisti – ištrintas. Po keleto įspėjimų atimame savo lankytojams galimybę rašyti komentarus ir matyti šį portalą. Dėkoju už supratingumą
  moderatorius

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top