Vakserio pamąstymai apie skiepus arba kaip vakserį padaryti antivakseriu

2021, 6 liepos, 6:30 | kategorija Genocidas, LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 487 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Esu vakseris (ne vaxeris :) ), kaip dabar madinga vadinti. Esu už skiepus ir, manau, kad skiepai yra vienas iš didžiausių žmonijos atradimų išsaugojęs sveikatą ir gyvybę daugybei žmonių. Man patinka keliauti po nekurortines šalis, esu pasiskiepijęs nuo daugelio visokių užkratų, o bagažo vaistinėlėje be įprastų dalykų dar turiu 3 rūšių antibiotikų. Tuo noriu pasakyti, kad man labai nepatiktų būti ištiktam kokios nors problemos su sveikata svečioje šalyje, kur visai gali būti, kad iki artimiausio kaimo pora šimtų km. Taip pat stengiuosi mąstyti logiškai, dėl tų pačių priežasčių, kad galėčiau išspręsti iškilusias problemas naudodamasis tik savo galimybėmis.

Skiepus laikau vienu iš būdų apmokyti imunitetą pažinti ligas ir laiku su jomis susitvarkyti. Skiepai tai informacijos moduliai dideliame imuniteto archyve, kuriuo imunitetas naudojasi gindamas kūną, kuris atsiduria vienokioje ar kitokioje aplinkoje. Imunitetas yra idealus vaistas nuo visų ligų, kurį reikia puoselėti, treniruoti ir saugoti, o skiepus laikau imunoterapija.

Tačiau noriu papildyti, kad esu pasiskiepijęs nuo daugelio ligų, išskyrus gripą ir covid, ir galiu argumentuotai (aš taip manau) paaiškinti kodėl. Gripą praleisiu, tai kita tema, nors ir labai gimininga. Taip pat atmesiu manipuliacijas skaičiais, net nesiremsiu palyginamąja gripo ir covid statistika ar kapų kiekiu kapinėse. Remsiuosi tik abipusiai pripažįstamais faktais ir logika.

Labai daug žmonių dar vaikystėje yra paskiepyti nuo tuberkuliozės, tymų ar raupų. Ar tie paskiepyti serga ligomis, nuo kurių paskiepyti? Aš niekada nė vieno raupsuotojo nemačiau, o ir tuberkuliozė buvo laikoma įveikta liga iki tol, kol buvo skiepijama nuo jos. Taigi, pirmas teiginys – skiepai saugo nuo ligos. Jei jie nesaugo, tai ne skiepai. O apie covid skiepus kalbama būtent tai. Aš, kaip vakseris, noriu kokybiško dalyko, man nereikia skiepo, kuris nesaugo.

Jei žmogus pasigauna kokį užkratą, tačiau gerai suveikia imunitetas ir jis nesuserga, jis nėra besimptomis, jis yra sveikas, nes jį apsaugojo jo imunitetas, kuris atsparus šiam užkratui natūraliai (pvz. dėl persirgimo) ar dėl laiku gauto skiepo. Taigi, antras teiginys – Jei esi pasiskiepijęs, tikrai nėra ko bijoti to, nuo ko esi pasiskiepijęs. O jei skiepas nesaugo nuo to nuo ko skiepijiesi, kam tuomet skiepytis?

Jei žmogus perserga liga, su kuria kovojama, jis įgyja patį geriausią natūralų skiepą, nes jo imunitetas apmokytas kovoti būtent su ta liga, o skiepas yra dirbtinai sukurtas, kažkas, imuniteto atžvilgiu, panašaus į tą ligą. Trečias teiginys, jei persirgai, daugiau nesusirgsi tuo pačiu, Ir skiepytis nuo to papildomai tikrai nereikia. O skiepų pardavėjai sako, kad reikia. Dvokia nešvariu verslu

Kas yra RNR vakcinos? Negaliu gilintis į jų poveikį, veiksmingumą, saugumą ir kitus veiksnius, nesu tokio lygio žinovas, bet tikrai žinau, kad jos yra naujas dalykas, niekuomet dar netaikytas pasaulyje ir be to dar jam nesibaigęs bandomasis laikotarpis. Ar gali save gerbiantis vakseris leisti į save tokį skystimą? Manau – ne. Tai būtų ketvirtas teiginys.

Pirmojo karantino metu buvau poliklinikoje. Reikėjo testo, mane prie įėjimo pasitiko žmogysta skafandre ir dar pamatavo temperatūrą. Logiška, norint stabdyti viruso plitimą. Tačiau nuėjus į parduotuvę, nei temperatūros matuoklio, nei skafandrų, tik degtinytė rankoms nusiplauti ir personalas su skydeliais nuo statybinių metalo šlifuoklių.

O juk žmonių per parduotuvę praeina žymiai daugiau, ir užkratas gali būti paskleistas žymiai plačiau nei per polikliniką. Penktas teiginys – arba liga nelabai užkrečiama parduotuvėje ir labai užkrečiama gydymo įstaigose arba meluojama dėl veiksnių, susijusių su šia liga

Judėjimo ribojimas tarp savivaldybių tiems kas neturi dokumento viruso judėjimą stabdo, o tie, kas turi dokumentą, jo neperveža. Suprantu, kad mūsų valdžia turi kompetencijos įvertinti, kad virusas moka skaityti ir tikrai neprikimba prie žmonių su leidimais, tačiau aš drįstu abejoti viruso raštingumu, sąmoningumu ir pilietiškumu. Tai jau šeštas įtarimas, kad čia kažkas ne taip

Jei antivakserius paliktume ramybėje, jie išmirtų, nereikėtų net išeitinių išmokų mokėti, nes iš darbų vis viena juos ketinama mesti. Kokia nauda iš jų, jei nedirbdami jie ne tik mokesčių nemokės, bet dar alins valstybę pašalpomis?

Vyriausybė nusprendė, kad galima trumpinti laiką tarp skiepų!!! Ne skiepų gamintojas, ne tyrimai, o vyriausybė!!! O gal galėtų ta vyriausybė nuspręsti, kad žiemą būtų +25 šilumos, naktimis palytų, o dienomis būtų giedra? Čia jau aršiausiam vakseriui įtarimas kyla, kad mus, vakserius laiko ligoniais, tik ne su virusine, o su proto negalia. Čia septintas įtarimas.

O kur dar skiepijimai mobiliuosiuose taškuose, viešosiose vietose (kad tik greičiau) galutinai atmuša tą, anksčiau buvusį norą, išdidžiai, lėtai ir iškilmingai praeiti tą dozės susistūmimo ritualą. Galėtų bent Snoro kioskus į gatves sugrąžinti su užrašais „ greito skiepo ritualas“, žinočiau ko ten einu.

Gana, šiam kartui pakaks. Įtarimų, kad kažkas čia ne taip yra dar labai daug, o išdidžiai vadinti save vakseriu jau visai nesinori, tad kol kas apsiribosiu. Pabaigai noriu paskelbti balsavimą: ar 2022 metų Kalėdos ir 2023 metų Velykos bus laisvos? (kad ateinančios Kalėdos ir Velykos bus uždraustos ir taip aišku, ir balsuoti dėl to būtų kvaila)

Ec https://telegra.ph/Vakserio-pam%C4%85stymai-apie-skiepus-07-05

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

  1. Vytas says:

    100 procentų sutinku su išdėstytais argumentais. Ir dar pridėčiau: vakcinas gaminančios kompanijos atleistos nuo BET KOKIOS ATSAKOMYBĖS , jei žmogus nukentės ar mirs nuo skiepo. Valstybė bei vyriausybė irgi neprisiima jokios atsakomybės dėl šalutinio poveikio pasekmių. O tokių atvejų buvo. Ar rasite nors vieną žmogų pasaulyje, kuris norėtų būti tuo vienu ir tūkstančio ar net dešimties tūkstančių, kuriam nepasisekė ir tektų iškeliauti į dausas.

  2. Ec says:

    Taip, Vytai, tai dar vienas svarbus argumentas, kurį pripažįsta abi pusės

  3. Ada says:

    Labai įdomus tekstas! Nesiskiepiju, bet bijau, kad suras priemonių, kaip priverst.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top