- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Wpolityce: Neapykanta banderininkams suvienijo lenkų fanus

wpolityce.pl

paveikslėlis

Futbolo rungtynių už Lenkijos Super Taurę metu, dėl kurios stadione „Kalejorz“ tarpusavyje rungtyniavo „Lech“ (Poznanė) ir „Gelia“ (Varšuva), galima buvo pamatyti transparantus, primenančius apie masines žudynes, kurias vykdė ukrainiečiai, – rašo wPolityce.pl.

Tokiu būdu sirgaliai pagerbė žuvusius Volynės žudynėse, tų kruvinų įvykių 72-asias metines. Tada nuo ukrainiečių banderininkų rankų žuvo daugelis lenkų, tame tarpe ir moterys bei vaikai. Jie tapo aukomis tik todėl, kad buvo lenkais, pabrėžia lenkų portalas.

Sostinės klubo fanai ištempė didžiulį transparantą su tekstu „Banderininkams malonės nebus. 1943.07.11 – Atminsime!“ Panašus buvo priešininkų fanų transparantas: „Atmename ukrainiečių genocidą prieš lenkus Volynėje!!! ’43“.

Atmintina data suvienijo sirgalius, kurie niekada nesutardavo tarpusavyje. Tačiau tą kartą jie buvo kartu“, – reziumuoja wPolityce.pl.

Skaitytojų komentarai wPolityce.pl tinklapyje:

xxx: Sirgaliai – vieninteliai, kuriais galima pasitikėti karo atveju – jie tikrai gins Lenkiją.

Thor: Bravo! Nulis malonės banderininkų atžvilgiu!!!!!

Mohair: Ačiū! Mokykimės iš jų, tai tikri patriotai!

Franzz: Tai ir yra Patriotizmas.

Sharki: Galima muštis tarpusavyje, bet, kai reikalas paliečia Tėvynę, Garbę ir Atminimą – tada tai bendras visų reikalas, ir neturi reikšmės, iš kokio tu miesto, nes tu vis tiek lenkas.

Leszek: Banderinių banditų iš UNO USA (Ukrainos nacionalistų organizacija; Ukrainos sukilėlių armija) ОУН УПА nusikaltimai nebus užmiršti. Nužudytųjų šauksmai girdimi ir šiandien!!!!

mic: Tik sirgalių grupės sugebės ginti Lenkiją nuo puolančio multi-kulti.