AIDS: XX amžiaus maras, ar paprasta propaganda? [video]

2010, 8 rugpjūčio, 21:01 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (12) | peržiūrų 1 543 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paskutiniu metu pasirodė nemažai informacijos, kuri paaiškina, dėl kokių priežasčių
iki šiol neišskirtas AIDS virusas, t.y. kodėl jo iki šiol nepavyko identifikuoti ir tuo labiau
sėkmingai gydyti. Mokslininkas pirmasis iškėlęs šią teoriją apie retrovirusą jau senokai
jos atsisakė, nes per 20 metų to viruso taip niekam ir nepavyko identifikuoti. Jis kaip dvasia,
nematomas, bet veiksmingas. Nežiūrint į nieką valstybės finansuoja visas iniciatyvas
nukreiptas kovai prieš AIDS, tam sukurta krūvos pasaulinio lygio organizacijų, kurias
finansuoja valstybės.
Ką veikia šios organizacijos ir už ką joms skiriami pinigai? – Apie tai ir dar apie daug ką,
šiame neilgame filme. Filmas rusų kalba.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner



Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Antanas says:

  Kaip visada visur pinigai.Del pinigu meluojama,kad ipirsti zmogui visai nereikalingus vaistus,sakyciau nuodus.Gerai uzsukta propogandos masina daro pragaro darba.Kam ieskoti pragaro zemes gelmese,jei pati zmonija tai sukure,savu paciu isnaikinimui.Vakcinos,skiepai-to paties misko pauksciai.Atsikvosekite,pradekite galvoti,juk jus protingos butybes.

 2. Aidas says:

  Ta visa AIDS paieška man labai primena kažkur 1975-80 metais pasklidusią viduržemio jūros regione mirtiną „legionierių“ ligą. Visa tarybinė ir kt. spauda kaltino amerikonu karines bazes kad iš jų išsiveržė bakteriologinis ginklas, kiti pranašavo beveik pasaulinę šios ligos pandemiją. Vaistų nerado. Tik vėliau išsiaiškino kad visa ši epidemija surišta su labai populiariu aliejumi kuris turėjo toksinių priemaišų, nes buvo varomas iš kažkokio technio aliejaus su anilino priemaišomis. Taip kad kapitalistinė moralė ir pinigų troškimas padaryti ir paaukoti gali bet ką. Tai iš to plaukia kad „o kas gali paneigti“ aids, vėžys ar koks diabetas nėra surištas su pačiu nekalciausiu produktu ( gal tai kečiupas, kramtomoji guma ar gal net juoduota druska?) Tarp kitko, kas gali pasakyti, kam juoduoja druską? kam prie natrio chlorido (NaCl) dėti jodą? juk organizme jodo nerasta ir jis naudojamas tiktai kaip dezinfekatorius ir ar neišdezinfekuoja mums jisai žarnyno mikrofloros? – Čia tik klausimas pamastymui išplaukiantis iš mano inžinierinio išsilavinimo. Tikrai nesu medikas kad galėčiau teikti kad kas kenkiia o kas nekenkia – aš tik užduodu klausimus kurie turėtų priversti susimastyti.

 3. Blaivus says:

  Aspartamas ieina i kiekviena beveikm kramtomaja guma sintetinis saldiklis naikina smegenu lasteles ir bandymuose sumazindavo mokiniu intelekta nuo 5 iki 10 balu, floras kuriuo vis nori lietuvoje floruoti vandeni efektas analogiskas , gulage floruodavo vandeni ir pastebejo , kad kaliniai daug ramesni , (jo junginiai ieina i prozac sudeti ta pati dare ir hitleris) ir jeigu paskaitysyte dantu pastos sudeti ten irgi rasit ir perspejima nurijus kreiptis i gydytoja nuodinga si sarasa galima buti testi toliau, plauku sampunuose yra medziagos slopinancios mastyma, kava kuria mums reklamuoja pupeles kad vienu metu subrestu ir galima buti rinkti masinamos purskiamos rundapu, priimta rezoliucija Uon kodeksas alimentarijus rasit internete , kad visi gyvuliai privalo gauti antibiotikus ir hormonus ir t.t. zodziu jei tik ka nors intensyviai reklamuoja per televizija jums turi sukelti itaryma.

 4. S.V. says:

  gal galit mazdaug isversti kas snekama siame video nes nesuprantu rusu kalbos

 5. artas says:

  Kalbama apie tai, kad yra žmogaus imuniteto liga, bet ji nėra užkrečiama, ar perduodama lytiniu keliu, kaip mums bandė įteigti vaistų nuo AIDS pardavėjai. Labai daug žmonių mirė būtent nuo tų vaistų, o tokio dalyko, kaip AIDS apskritai nerasta. Tiesiog per 20 metų net neidentifikuotas joks virusas ir visi daromi testai, daromi iš oro, nėra nė vieno patikimo. Nė vienas testų gamintojas negarantuoja už 100% tų testų veikimą, nes nė vienas to viruso akyse nėra matęs.
  Štai taip, panašiai, kaip su kiaulių gripu, tik šiuo atveju labai daug žmonių yra be laiko į kapus nuvaryta.
  Internete labai daug medžiagos šiuo klausimu, tik reikia paieškoti, nors oficialiai AIDS iki šiol egzistuoja, pilna sukurta net tarpvalstybinių organizacijų, kurios užsiima prezervatyvų reklama, kaip viena iš apsaugos nuo AIDS priemonių. Viskas paremta pinigais. Žmonės, jų sveikata, gyvybė – niekas, lyginant su tais milžiniškais pinigais, kurie gaunami už „vaistus“ gydančius nesamą ligą.

 6. lits says:

  bet tesiog nezinau gal dar jaunas ir del to man skaitant apie tai plysta galva nes iki siol bande itikint visi kad aids reikia bijot lig velnio ir taip toliau jau galva skersai isilgai iskvarsinta nuo to aids o cia per 5 min viskas paneigiama ir sugriaunama del to lb sunku atsirinkti kur tiesa o kur melas

 7. Krisna says:

  pamastykim-sssr laikais buvo pagrindiniai vaistai-aspirinas,paracetamolis ,zaizdoms gydyti ,na praktiskai 100 kart maziau negu dabar,o ligu buvo 100 kart maziau.Tai isvada aiski-pinigai,verslas.Gi iliuminatai senai nori isnaikinti 95 % zmonijos,ir apie tai uzsimena net ir britu parlamente.
  Tik matai reikia tai daryti nepergreit ir be itarimo.Tai ir israndami vis naujesni virusa.O kad jie veiktu,reik zmoniu imuniteta susilpninti-kaip!!!!,per maista-ka valgot!!!!!!! pasiskaitykite…,pagaliau musu proteviai ka buvo ligoti,kad pasigamindavo viska be E,ar guaro,ksantano dervu,kurios eina i majoneza ir viso kito meslo….
  Laikas nubusti,mes kuriame savo ateiti ir ji prasideda nuo minties…neleiskit toliau nuodyti jusu-kuno proto,jausmu…

 8. Algirdas says:

  Kai kam gal pasirodys „mistiškas“ ar „didžialietuviškas“, bet yra pastebėtas toks įdomus reiškinys – vadinamieji baltai kelis kartus rečiau suserga AIDS, nei likusieji.

 9. artas says:

  Čia gal todėl, kad aklai nevartoja visų imunitetą užmušančių vaistų, juk suserga būtent tie, kas patys galabija save vaistais.

 10. Titnagas says:

  Atsiliepimo nėra,
  – panaikintas dėl necenzūrinio turinio.
  Atsiliepimo autoriui Titnagui:
  Jei norime, kad mus gerbtų kiti – pirmiausia išmokime gerbti patys save
  ir savo oponentus.

 11. Nėra AIDS fizinio viruso,tačiau yra energoinformacinis virusas. O jis veikia organizmo laukuose. Žmogų supa daugybė energetinių laukų,kurių mes nematome ,o tik jaučiame-tai elektromagnetiniai,leptoniniai ir tt. Tai yra biologinės sistemos apsauginiai laukai-aura.Jie yra pirminiai ,o fizinis kūnas yra antrinis-tai kaip jūros dugne gulintis akmuo ir virš jo judantys vandens sluoksniai daro poveikį akmeniui.
  Yra tokia nuostabi alternatyvios medicinos metodas -DAUGIAMATĖ MEDICINA,aprašyta L.G.Pučko knygose. Tai metodas,skirtas asmeniniam savidiagnostikos ir savigydymo tikslams.Metodas ,vienintelis tarp daugelio ,moka diagnostuoti mikropatogeninius ligų sukėlėjus,moka juos pašalinti be jokių vaistų,tame tarpe ir virusus…
  Gripo virusai vos per keletą valandų,jei tik prasidedanti infekcija,o jei prasidėjusi ir antrinė infekcija tada per tris-penkias paras-be jokių skiepų,antivirusinių vaistų,antibakterinių vaistų ir tt
  Remiantis asmeniniu patyrimu ,galiu tvirtinti ,kad bet koks mikroorganizmas jau yra žmogaus organizme ir laukia tik ,,įjungimo“ ….
  Jokie vaistai beveik nieko niekada ir negydė ir niekada nieko neišgydys…Gydoma tik pačio ligonio sąmonės-pasąmonės programų dėka,kurios turi atitikti gyvenimo misijos programas. Jei žmogus savo gyvenimo misiją vykdo,jis neserga. Tai vadinama teigiamu dvasingumo aspektu-dvasingas žmogus moka valdyti savo organizmą psichoenergetiniais metodais.
  Imuniteto sutrikimas yra pasąmonės blokavimo mechanizmo įsijungimas nuo dvasinių organizmo valdymo sistemos .Žmogaus DVASIA,SIELA,SĄMONĖ-PASĄMONĖ blokuojama ateizmo nuodais-imperilu dvasiniame organizmo lygyje,o fiziniame kūne blokuojamas imuninių organų ir ląstelių valdymas(svetimo atpažinimo programa ) homotoksinais-alkoholiu,nikotinu, narkotikais ir jų turinčiomis medžiagomis. Svetimo atpažinimo programa yra savotiški psichovirusai…
  Suprantu,kad tokiu mažyčiu komentaru nieko įrodyti negaliu,tačiau bet kokį virusą daugiamatės medicinos metodu galima diagnostuoti ir jį pašalinti be jokių vaistų…. be to nepriklauso nuo ligonio amžiaus,nuo ligos įsisenėjimo ir pan…

 12. Chm says:

  Organizme yra visko, ne tik jodo. O jodas labai svarbus skydliaukės veiklai. Kita vertus, klausimas labai teisingas – kam joduoti druską? Argumentai – tipo, taip druska dezinfekuojama, kad nebūtų joje visokių infekcijų ir pan. Sviestas sviestuotas. Nors, kaip žinia, su juoduota druska agurkų neužraugsi…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top