Apostrof: Maršalas supykdė ukrainiečius „koloradine“ daina

2016, 3 rugpjūčio, 13:25 | kategorija Realybė | atsiliepimų (9) | peržiūrų 980 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

apostrophe.com.ua

Aleksandr Maršal

nuotrauka: hochu.ua

Rusų dainininko Aleksandro Maršalo daina, patalpinta internete, iššaukė pasipiktinimo bangą ukrainiečių-interneto naudotojų tarpe. Kaip rašo ukrainiečių portalas „Apostrof“, video įraše artistas dainuoja: „Aš rusas. Aš vėlgi „koloradas“. Sovdepo nuosėda, rašistas ir vata. Aš tas, kur mėgsta šnapsą ir paradą, aš – palikuonis nugalėjusių karių. Aš pats natūraliausiasis maskolis, išauklėtus su „mama plovė rėmą“. Aš tas, kuriam vaikų Donecko gaila, kas niekina ir Štatus ir Obamą“.

Kaip pažymi portalas ukrainiečių TV vedančioji, Natalja Vlaščenko pasidalijo šiuo įrašu savo paskyroje Facebook.

„Nėra nieko baisiau, kai žili žmonės taip varo. Nieko bendro su šiuolaikine Rusija, Ukraina daugiau neturi. Kai jau ir dainininkai perėjo prie tiesioginių grasinimų žodžiu – tai kieta“, – parašė ji socialiniame tinkle.

„Apostrof“ leidinys taip pat cituoja kai kuriuos naudotojų komentarus:

„Pigus debilas, apmokėtas tualetinės valdžios. Pas juos tokių dainininkų burna – 99%“, „O Amerikoje savo metu pinigus užkalinėjo, net triukšmas ėjo. Fliugeris!“, Žilė nėra proto ir išminties požymis“, „Tipiška sovdepinė retorika. Tačiau tokie pavojingesni, jie kaip chameleonai“. „Užsižaidė į patriotus!“, „Nors vienas džiaugsmas nuo „Naujo gyvenimo“, kad visokie maršalai, gazmanovai, valerijos ir kitokie brudai nešmėžuoja mūsų TV, neteršia radijo eterio ir nežiūri į mus iš afišų su savo snukiais“. Ir .tt.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Malina says:

  Gera, stipri daina.. Ko ukrainiečiai putoja, tiesiog žmogus savo šalies patriotas, ar čia blogai ?

 2. Jo says:

  Kad nepanasus jis i patriota, greiciau i pigia marionete.

 3. Panzer says:

  Puiku, kad žmogus nebijo reikšti nuomonę, apdainuoja istoriją, savo Tėvynę. Kam nepatinka reiktų nebūti tokiems jautriems, nes žmogaus lūpomis dainuoja teisybė. Tikrai yra žmonių,kurie tikrai žalą daro,o čia, žmogus širdį išliejo dainoje, o ne kaip Savcenka,žudo ir tuo didžiuojasi. Daina kaip daina, gyvai groja ir dainuoja, kuo negali pasigirdi dauguma,kad ir mūsų „žvaigždių“. Šiaip didesnę žalą daro visokie pupyciu kolektyvai, nes norint šitą dainą suprasti reikia istorijos šiek tiek mokėti,o ne primityvius žodžius kartoti. Ačiū už muzikinę pertraukėlę sarmatams!

 4. pestininkas says:

  Ko tik nepasitekiama propagandai,anksčiau Ruslana,dabar Maršalas,ir manau ne pabaiga dar!…

 5. linksma says:

  Mūsų TV laidos, kuriose aptariami lovos, partnerių keitimo bei kitos „aktualijos“ daro žymiai didesnę žalą. O kokį vaidmenį atlieka „24 val.“, formuodamos paauglio sąmonėje Lietuvos sąvoką? Scenoje demonstruojamas silikonas su vos pridengiančiais rubeliais tikrai rodo moralinę degradaciją. Atejo laikas kai savo laisvų televizijų ekranuose nebegaliu žiūrėti zemo lygio pigių „tevyniniu“ serialų. Ir gerai, kad pasaulyje likę tokių, kurie dainuoja tai, ką jaučia. Ateina atsirinkimo metas. Jis sunkus, kaip ir visa, kas žmogų daro žmogumi. Jei žmogus dainuoja ką jaučia – tai gerai. Persivertelis? O kiek pas mus tokių, kurie buvo komunistai, neigė tikėjimą, o dabar bažnyčių pirmus suolus užėmę sedi😄😄😄? Tautos gėlės ir žiedai.

 6. saul says:

  Nieko cia nuostabaus ir keisto.Kiekvienas ir turi dainuoti….ka nori.Zodziai ,aisku,is pirsto islausti ir,kaip visada-pas kremlinus,bandantys pagasdinti likusi pasauli.Aisku,tokiem ,kaip [!]-cia tik tevynes meile.Na…ir koki kara …. cia tie rusai…laimejo pagal ta „dainoreli“.Is kur jis istrauke,kad tie rusai moka kariauti ??? Jei ne amerikonai ,tai ir 2WW butu prakise. Tokios dainuskos….tai tik „muzikines pertraukeles“visokiu penktakoloniu „pancertanku“ rusisku ginklu zvanginimo politikai paivairinti .Nors…“dainorelis“ varo i ta pacia dudele.Kazin kokias dainuskas jis trauke,kai dar ne taip seniai, kale pinigeli JAV.Kaip kremlinis-taip ir isverstaskuris.

 7. ukrainiečiams says:

  Nepykit… Jis apie save dainuoja, ne apie jus… Pagaukit kampą. Ir jūs dainuokit ką jaučiat. Mylit štatus – kurkit dainas apie meilę jiems… Nieks akių nedraskys. Gimiau ir aš sovietų sąjungoje. O kodėl turėčiau rėkti, kad nemylejau, nesidziaugiau gyvenimu? Neigti tai, kas buvo reiškia neigti savo gyvenimą. O menininkas išsako savo jausmus. Laisvė juk. Ar ne? Kodel nesidraskot, kai ateistas viešai neigia Dievą??? Ar tai mažiau aktualu už asmeninę Maršalo nuomonę😄?

 8. Panzer says:

  Urviniai žmonės užėmė valdžią Ukrainoje,kitaip tariant asmenys,kurie artimesni beždžionėms nei žmonės. Ukraina tai šalis, kur anūkai senelius vadina okupantais. Bet kodėl mes apie Ukraina? Esmė daina ir kuo toliau, tuo labiau įsitikinu,kad demokratijos diktatūra veikia.
  Sarmatų moderatoriaus norėčiau paklausti, ar ilgai reiks skaityti teletabiu komentarus?Jei pradėsime su jais diskutuoti kažkas liks kvailys…

 9. arthur says:

  Tai kad pastarasis atlikėjas savo dainoje konkrečiai varo ant pačių rusų……
  Visiškai neaišku kokio bi…nerimsta fašistuojantys chacholai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top