- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Apostrof: Maršalas supykdė ukrainiečius „koloradine“ daina

apostrophe.com.ua

Aleksandr Maršal

nuotrauka: hochu.ua

Rusų dainininko Aleksandro Maršalo daina, patalpinta internete, iššaukė pasipiktinimo bangą ukrainiečių-interneto naudotojų tarpe. Kaip rašo ukrainiečių portalas „Apostrof“, video įraše artistas dainuoja: „Aš rusas. Aš vėlgi „koloradas“. Sovdepo nuosėda, rašistas ir vata. Aš tas, kur mėgsta šnapsą ir paradą, aš – palikuonis nugalėjusių karių. Aš pats natūraliausiasis maskolis, išauklėtus su „mama plovė rėmą“. Aš tas, kuriam vaikų Donecko gaila, kas niekina ir Štatus ir Obamą“.

Kaip pažymi portalas ukrainiečių TV vedančioji, Natalja Vlaščenko pasidalijo šiuo įrašu savo paskyroje Facebook.

„Nėra nieko baisiau, kai žili žmonės taip varo. Nieko bendro su šiuolaikine Rusija, Ukraina daugiau neturi. Kai jau ir dainininkai perėjo prie tiesioginių grasinimų žodžiu – tai kieta“, – parašė ji socialiniame tinkle.

„Apostrof“ leidinys taip pat cituoja kai kuriuos naudotojų komentarus:

„Pigus debilas, apmokėtas tualetinės valdžios. Pas juos tokių dainininkų burna – 99%“, „O Amerikoje savo metu pinigus užkalinėjo, net triukšmas ėjo. Fliugeris!“, Žilė nėra proto ir išminties požymis“, „Tipiška sovdepinė retorika. Tačiau tokie pavojingesni, jie kaip chameleonai“. „Užsižaidė į patriotus!“, „Nors vienas džiaugsmas nuo „Naujo gyvenimo“, kad visokie maršalai, gazmanovai, valerijos ir kitokie brudai nešmėžuoja mūsų TV, neteršia radijo eterio ir nežiūri į mus iš afišų su savo snukiais“. Ir .tt.