Ar tai, kad svetimos šalies pilietis, pasinaudodamas Lietuva, remia Ukrainą, yra nusikaltimas?

2016, 22 rugpjūčio, 19:50 | kategorija LPT | 7 komentarai | peržiūrų 564 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Pavaišinsim mirtimi

Vytautas Jonas Kazlauskas

Atsakymo į šį klausimą ieškokite tarp teisės specialistų. Mano nuomone, tai, kad kažkoks švedas (Jonas Ohmanas), nė nežinia, kokios šalies (ar šalių) pilietis, gyvenantis Lietuvoje kaip dokumentinių filmų kūrėjas ir laisvai kalbantis lietuvių, ukrainiečių ir kitomis kalbomis, kišasi į svetimos šalies (jau trečiosios, Ukrainos) karą, yra nusikaltimas. Tai tik nuomonė.

Nemaloniausia, kad per tokius kaip jis Lietuva lieka tranzito koridoriumi. Jei jau galima gabenti ginklus, Lietuvos Respublikos vėliavas, sausus davinius kareiviams į frontą iš ES šalies į ne ES šalį, tai kas mes esame? Kosovas? Koridorius, rusiškai vadinamas prochodnoj dvor? Jei taip yra, kodėl taip yra? Kodėl Lietuvos muzikantai vienas po kito dainuoja ukrainietiškai savo dainas? Palaiko Ukrainą? Bet kiek mes žinome apie Ukrainą ir kas dabar joje vyksta? Ar suprantame, ką reiškia būti ukrainiečiu, Ukrainos rusu, ir kas ten iš tikrųjų vyksta? Ar nepamirštame, kad Ukrainos prezidentas yra oligarchas, kraunantis savo turtus ir Lietuvoje, savo produktu didinantis diabetikų skaičių?

Ir apskritai, kur Jūs matėte normalią Vakarų šalį, kuri leistų, kad per ją kažkoks neva vienišas vilkas, atsiprašau, panda, gabentų ginklus ir panašius dalykus į kitą šalį? Jei Ukraina remiama valstybiniu lygiu, o remiama ne šalies gerovė, bet KARAS, tai turi būti surengtas referendumas, ar Lietuvos gyventojams to apskritai reikia? Kodėl turime kištis į svetimą karinį konfliktą? Dėl to, kad kažkam nepatinka Rusija?

Kodėl parama vykdoma ne Švedijos vyriausybės, o privataus asmens? Kam jis atstovauja, kokioms tarnyboms tarnauja? Jis yra pareiškęs: Švedijos pagalba realiai neegzistuoja, Rytų Europa jos nedomina. Tol, kol Putinas politiškai aktyvus, mes siųsime pagalbą į Ukrainą.

Klausimas: kas tie MES? Jei Švedija Ukrainai nepadeda, kokiu teisiniu pagrindu mirties įnagius į Ukrainą siunčia svetimos šalies pilietis, kuris naudojasi Lietuva?

Grįžtant prie nuotraukų su Lietuvos vėliava, kuri man šventa, daromų prie fronto Ukrainoje, darosi negera pagalvojus, kiek už šią vėliavą kovota, o dabar ji naudojama kaip skuduras svetimame kare, apie kurį nieko nesuprantame. Kodėl virš Lietuvos vėliavos išrašyta frazė: Pavaišinsim mirtimi? (žr. pav.)

ekspertai.eu

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 7

 1. Ec says:

  Iš vienos pusės straipsnis atrodo naivus o autorius nemato priežasties esančios paviršiuje ir visiems matomos, bet tikriausiai tai daroma tyčia, kad skaitytojas pats atsakytų į klausimą pamatęs tą priežastį. O dėl emblemos, neįsivaizduoju kas darėsi žmogaus, kūrusio šią emblemą, galvoje :)

 2. saul says:

  Hier ist Europe.Kas kur nori…ten ir gyvena.Svedas-Lietuvoje.Lietuvis-Vokietijoje ir t.t. „Kodėl parama vykdoma ne Švedijos vyriausybės, o privataus asmens? Kam jis atstovauja, kokioms tarnyboms tarnauja?“ O kodel jis tur,i kazkam ta,i…atstovauti.O kam atstovauja kazoku daliniai Ukrainoje,kam atstovauja ten tie ispanu,serbu,cecenu savanoriai ? Kam atstovauja tukstanciai rusu, kariaujanciu Donbase ? Uz ka ten zuva roSSiejos kareiviukai? Kam atstovauja tukstanciai karines technikos, permestos is Krymo ??? Galiausiai,kam atstovauja patys Donbaso teroristai-visokie „Gyviai“ ar Kyviai ? Kas cia per demagogija? Susirupino,matai,ponas Kazlauskas Lietuvos ivaizdziu ir vieno svedo …..nuveztais 3 ziuronais ir cebatu penkiom porom . Artistas .

 3. autorius says:

  visiskai teisus.O emblema tikrai keista,Idomu,kokia proga ji sukurta….

 4. Vytas says:

  Šeimininkui (Vašingtonui ) paliepus mes jau daugiausia iš ES valstybių skiriame lėšų kariniams tikslams, Rusiją kasdien apšaukiame teroristine valstybe, leidžiame nebaudžiamai kurstyti karą visokiems ohmanams…Tik kas už visą tai atsakys? Pirmiausia mes, eiliniai Lietuvos piliečiai, kurie konflikto atveju neturės nei laiko, nei galimybės kur nors pasitraukti.

 5. Mindaugas says:

  Kol egzistuos pindosų imperija, tol ir bus tokie ohmanai ir kiti į jį panašūs veikėjai…o straipsnis daugiau nei naivus….gėda skaityti…

 6. pestininkas says:

  Šitas reikalas senai turėjo buti pakeltas,bet manau ta veikėja dengia auksčiausiu lygiu,dar klausymu kelia faktas kai viėna liėtuve Gabriėlė Tervidyte buvo sužlugdyta po misijos Palestinoje kur dalyvavo kartu su tuo švedijos veikėju!Mano nuomone tas veikėjas tai „išriktuju“atsiustas „vysuomenininkas“,ir dirba savo darba!

 7. Atributika says:

  http://aic.lt/Suvenyrai-atributika-veliavos/Atributika/ daugiau visokiu idomiu emblemu ;)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top