Būdas kaip išgelbėti Lietuvą nuo rusų agresijos

2015, 9 rugpjūčio, 14:46 | kategorija LPT | 9 komentarai | peržiūrų 755 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Hirosima po atominio sprogimo. Miestas praktiškai sulygintas su žeme.

Perskaičius 15min.lt pateiktą, Sergey Radchenko parašytą Foreign Policy  vertimą, kuriame teigiama, jog galvažudys Josifas Stalinas jau buvo pasiruošęs užgrobti vieną iš didžiųjų Japonijos salų – Hokaido salą, po ko suprantama šis Ramiojo vandenyno regionas būtų virtęs TSRS įtakos zona, nejučiom kilo mintis, kad viskas, ką mes žinojome apie tai iki šiol, buvo vertinama 100% neteisingai..

Todėl JAV atominė bomba išgelbėjo Japoniją nuo TSRS agresijos ir šalies suskaldymo, tačiau tą 15min padėjo mums suvokti tik dabar. Ačiū šiai norvegų  kapitalo žiniasklaidos priemonei, kurią diktatorius Putinas savo šalyje pavadintų užsienio agentu. Tačiau mums ji yra šviesos spindulys.

Straipsnyje pridedama, jog ši sala turėjo ypač strateginę reikšmę, kas leidžia suprasti, jog tam, kad ją išsaugoti, buvo tinkamos bet kokios priemonės, net ir branduolinis taikių taikių japonų bombardavimas.

Mat kitu atveju šis strategiškai svarbus (straipsnyje nepasakyta kam) regionas priklausytų nebe Japonijai, o Rusijai.

Todėl, saugodama savo karo priešės – Japonijos interesus, ir norėdama išgąsdinti savo sąjungininkę TSRS, Jungtinės Valstijos,  1945 metais rugpjūčio 6 dieną, priėmė sprendimą, – numesti atominę bombą („mažylį“) ant didžiausios Japonijos salos – Hirosimos, tuo apsaugodama Japoniją nuo tokio šalies suskaldymo, kokį sovietai įvykdė Korėjoje.

Ir čia autorius (Sergey Radchenko), kurio straipsnį perspausdino 15min, daro prielaidą, jog priešingu atveju Hokaido ir kitos didesnės aplink ją esančios salos, kurias esą ruošėsi užimti TSRS, galėjo pavirsti į kokią nors „socialistinę japonų liaudies respubliką„.

Nagasakis

Atominis grybas virš Nagasakio, kelios sekundės prieš jam sugriūnant

Kadangi anot autoriaus, patys japonai buvo išblaškyti, jų laivai buvo skandinami sąjungininkų (tame tarpe ir JAV), tai Jungtinės Valstijos, supratusios, jog jie patys nuo to kraugerio Stalino niekaip neapsigins, nutarė įtvirtinti jau pirmosios bombos pasiektus rezultatus, antrąja bomba, kurią 1945 rugpjūčio 9 numetė (vėlgi iš didelio rūpesčio), tik šįkart ant Nagasakio miesto. Matyt dėl įvairovės, kad TSRS žinotų, jog tokių bombų jos (JAV) turi daug.

Ir, pastebėkime, straipsnio autorius visiškai teisus, kaip ir 15min spausdindamos tokią visapusiškai teisingą medžiagą apie Antrojo pasaulinio karo peripetijas – sovietai net kelią pamiršo į tą Ramiojo vandenyno regioną, o Hokaido salą apiplaukdavo dideliais ratais. Matyt bijojo, kad JAV jų didžiam siaubui visų Japonijos salų neištaškytų, kaip tas atsitiko su jau minėtais miestais.

Ir čia nejučiomis peršasi mintis – jei jau tokiu būdu JAV išgelbėjo savo priešę – Japoniją nuo savo sąjungininkės TSRS agresijos – tai gal tokiu pat būdu ji galėtų išgelbėt ir Lietuvą, savo sąjungininkę, nuo Rusijos agresijos, kuri kaip žinia yra TSRS teisių ir įsipareigojimų perėmėja, todėl tikėtina, kad jai turėtų galio tokie patys dėsniai. Ir kaip žinia diena iš dienos, anot rimtų Lietuvos žiniasklaidos šaltinių, planuoja Lietuvos okupaciją.

Tiesa, sprendžiant pagal šį straipsnį, kur aiškiai išdėstyta, kaip JAV elgiasi su savo sąjungininke TSRS, nejučiomis kyla abejonės, jog ji pasielgs taip, kaip reikia tik jai, spjaudama ir į visus kitus sąjungininkus. Bet tai turbūt tik piktų liežuvių nešiojamos paskalos, kurių autorius prisirankiojo pilnai nepatikrinęs informacijos.

Grįžtant prie Lietuvos, kaip JAV sąjungininkės ir numatomos Rusijos agresijos aukos interesų, – visai tikėtina, jog Lietuvai pilnai pakaktų dviejų atominių „mažylių“. viena iš kurių buvo numesta ant Hirosimos (Nagasakiui atiteko „dručkis“), juolab, kad dar turime Ignalinoje nebeveikiantį, tačiau pilnai radioaktyvų radiacijos sandėlį, kuris reikalui esant, savo spinduliuote irgi prisidės prie to „švento gelbėjimo“ reikalo.

Ir tada, su JAV pagalba, kaip kadaise Japonija, Lietuva galų gale būtų saugi. Suprantama tik po to, kai, kaip ir Japonijoje, kurioje iki šiol (nuo 1945 m) yra JAV karinės bazės, tokios bazės bus dislokuotos ir Lietuvoje. O po kurio laiko Lietuvos viešojoje erdvėje ims sklisti informacija, kad iš tiesų tas bombas numetė Rusija, kaip, kad šiandien tas vyksta Japonijoje, ir jos jaunimas tuo tiki.

Bet visa tai niekai, lyginant su tuo saugumu, kurį suteikia atominis bombardavimas, kurio rusai labai bijo, todėl šiandien 15min matyt ruošia savo skaitytojus minčiai, jog, jeigu kažkas panašaus nutiks ir Lietuvoje – tai tik dėl JAV didelio rūpesčio lietuviais ir noro apsaugoti Lietuvą nuo Rusijos agresijos. Tik va, nepaklausė – ar nori to patys lietuviai. Nors kyla įtarimas, jog niekas nieko neklaus, japonų juk neklausė…

sarmatas.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Vincius says:

  Na, ka, kaip pirstu i aki – nei prideti, nei atimti. Butu siurpu, jei nebutu juokinga ir teisinga, juk pasvinke konservai sau leidzia tik tai, ka akla ir kurcia liaudies dauguma jiems leidzia. O paranoja jau pasieke toki lygi, kad gal ir tikrai pindosu pagalbos pagatavi prasyti, tai ko gi neiti iki „slovingos pabaigos“?

 2. Simas Simaitis says:

  Ir dar pridėkime, kad tų konservų ir jų šeimos narių vargingoje Lietuvėlėje ir nebus, jei tokia „zavaruška“ bus suplanuota. Kaip sakė Ostapas Benderis „Kardo ir priekalo“ sąmokslininkams: vakarai jūsų nepamirš! Jūs tik indėlius neškite bendram reikalui.

 3. Ec says:

  Galėtų JAV tokiu būdu patys gąsdinti Rusiją ir saugoti savo teritoriją nuo agresijos (pagal autorių) :)

 4. Kapec says:

  Tai liko neilgai laukti kol JAV su Eu isgelbes ukraina nuo susiskaldymo ir rusu okupacijos, pora atominiu bombikiu ir svesime pergale su likusiais ukrainieciais, manau visi ukrainieciai bus uz, nors ir tai nesvarbu, yra 15min, delfis, Lrytas parasys ,kad visi buvo uz…. Einu dar parukysiu…

 5. beee... says:

  V.PETKEVIČIAUS – DURNIŲ LAIVAS…Į JĮ TEGUL SKRIEJA VISOS VISO PASAULIO BOMBOS….IR KUO DIDESNĖS…KAŽKAS TURI JĮ SUNAIKINTI…

 6. FB nerijus sk says:

  straipsnis yra vejai,:)kokios atomines ,chemines ,biologines bombos ant lietuvos?mes lietuviai esame patys svarbus sau,ir zinomi tik iki sienos:)lietuvoje svariausias gelas vanduo visoje ES,po zeme gludi milijardai Euru:)kam tersti aplinka?yra dabartyje simtai imantresniu budu ,kaip paimti valstybe,ar dar kazka su ja padaryti.Beje, Atominiai ginklai veikia kaip gynyba,kad pries puolant atomini ginkla turincia valstybe ,pirma suzino su kuo tures reikala,todel USA niekada nepuls RF, o RF nepuls USA,atominio karo atveju ,nugaletoju nebus:)taigi atveskite po karsciu.

 7. Ec says:

  Nerijau, kalba yra ne apie būdus kaip paimti valstybę ir ne apie Rusijos ir JAV karą, kalba yra apie kvailą straipsnį skitą panašaus proto skaitytojams :)

 8. Mindaugas says:

  Čia vertėtų prisiminti jankių imperialistų vykdytus bombardavimus ne tik Japonijoje, bet ir už laisvę kovojusioje Korėjoje ir Vietname, per kuriuos žuvo milijonai vietinių gyventojų. Prisiminkime Čilę, Nikaragvą ir jankių terorizmą Lotynų Amerikoje, kur per sadistišką prievartą siekiama bet kokia kaina išlaikyti ant Lotynų Amerikos šalių užmestą JAV imperializmo jungą. Prisiminkime ir Afganistaną, Iraką, Siriją ir Libiją – taip pat milijonus aukų nusinešusias JAV „laisvės ir demokratijos“ nešimo kampanijas.Tai – lygių neturintys nusikaltimai prieš žmoniją, prieš tautų teisę į laisvę, nepriklausomybę ir žmogišką gyvenimą. Argi ne giliai veidmaininga, kad šiandien JAV, vienintelė valstybė savo istorijoje realiai panaudojusi branduolinį ginklą, drįsta mokyti, moralizuoti ir aiškinti kitoms šalims, Šiaurės Korėjai arba Iranui, ką daryti galima ir ko negalima? Žinoma, tai dangstoma lozungais apie „taiką“ ir „stabilumą“, tačiau už šito slypi melas, troškimas įteisinti nevaržomą imperialistų prievartą. Jie nori, kad nepriklausomos ir JAV diktatui nenusilenkiančios valstybės būtų bejėgės, negalinčios apsiginti, o juk aukos bejėgiškumas – tai geriausia prielaida smurtautojo savivalei ir siautėjimui. Tik vieninga pasaulio tautų ir visų pažangių politinių jėgų kova prieš JAV imperializmą, bendras pasaulinio antiimperialistinio formo kūrimas, galės nugalėti šią pabaisą, kuri prieš 70 metų be jokio pasigailėjimo pražudė šimtus tūkstančių nekaltų civilių. kas liečia „nepriklausomą“ žiniasklaidą, tai pati sisteminė Lietuvos ir Pabaltijo regiono žiniasklaida, jau ir dabar iš esmės yra parsidavusi JAV ir stambiojo Vakarų kapitalo interesams, prisidėdama ne tik prie karinės isterijos kurstymo, bet ir prie iškreipto JAV, kaip „laisvės ir demokratijos“ nešėjos, įvaizdžio formavimo. Atknisau vieną naujieną-Jungtinių Valstijų ambasada paskelbė, kad ši valstybė skirs 500 tūkst. dolerių „žurnalistų apmokymo programai“ visose Baltijos valstybėse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.Turint omeny, kokios nedidelės, palyginus, yra Baltijos šalys, pusė milijono JAV dolerių tokiam tikslui iš tiesų atrodo esanti solidi suma, su kuria ne be pagrindo tikimasi užverbuoti daugiau žurnalistinių prostitučių į JAV propagandos skleidėjų gretas.

 9. akurat says:

  h t t p : / / w w w . r t . c o m /news/312021-us-journalist-grant-baltics/

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top