Didžiausia revoliucija žmonijos istorijoje

2023, 27 rugpjūčio, 12:16 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 242 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Išsaugokime viduriniąją klasę

Foto: Ray DiLorenzo

Tai pasaulinė revoliucija, kurią turime laimėti. Jei norite laisvės, jei norite apsaugoti, puoselėti savo vaikus, jei norite nušluoti puvėsius ir smarvę savo vyriausybėse, pasodinti išdavikus, nusikaltėlius, turėsite kovoti, rašo „Canada Free Press” autorius Ray DiLorenzo.

Paskelbtas pasaulinis karas. Tai ne hiperbolė, tai ne sąmokslo teorija. Smurtinė revoliucija TIKRAI vyksta. Tai bus didžiausia revoliucija žmonijos istorijoje. Ji jau prasidėjo, bet pernelyg daug žmonių pasirenka būti abejingi. Ji iš esmės pakeis milijardų žmonių gyvenimus ir jau nutraukė milijonų žmonių gyvenimus. Tai pasaulinis karas prieš viduriniąją klasę… karas, kurį priešas ketina laimėti.

Ši revoliucija yra atvirkštinė Prancūzijos revoliucijai

Elitas, globalistai, milijardieriai, „suinteresuotosios šalys”, tie, kurie slaptuose susitikimuose sprendžia jūsų ateitį, nusprendė, ir jūs neturite pasirinkimo. Jūsų balsas jau tapo nesvarbus.

Jie jus išgąsdins, o paskui suvilios, įvilios į tinklą kaip žuvį. Jie pasinaudos jūsų nežinojimu, baime ir prigimtiniais troškimais prieš jus pačius. Tada jie paspęs spąstus ir pagaliau pastatys jus į jums skirtą vietą.

Priešingai, nei teigiama „Vikipedijoje”, tai nėra sąmokslo teorija. Tai pakankama priežastis daugiau niekada neiti į Vikipediją. Ji yra kairiųjų įrankis. Ši revoliucija yra atvirkštinė Prancūzijos revoliucijai.

Prancūzijoje 1787 m. prasidėjusi revoliucija buvo proletariato (paprastų žmonių) sukilimas prieš elitą. Ši revoliucija, Naujosios pasaulio tvarkos siekis, yra elito revoliucija prieš viduriniąją klasę. Jie nori susigrąžinti savo valdžią.

Jiems nereikia žmonių valdžios, žmonėms ir dėl žmonių. Jie nebenori dalytis valdžia su viduriniąja klase ar pripažinti, kad vidurinioji klasė turi kokių nors privilegijų ar teisių… išsaugotų ją tik Elitui. Skurdo klasė visada ims viską, ką tik galės gauti. Demokratai tuo pasirūpino per šiuos daugelį metų.

Milijonai migrantų, kurių kasdien atvyksta tūkstančiai, laukia, kad užimtų jūsų vietą.

Niujorkas jau sumažino mėsos ir pieno produktų kiekį miesto įstaigose

Elito sprendimas – pasinaudoti klimato kaita ir aplinkosauga kaip pretekstu. Milijardai žmonių, kuriuos Stalinas vadino „naudingais idiotais”, jais tiki, nes leido savo vyriausybėms juos apmokestinti, reguliuoti ir mirtinai gąsdinti netikromis pražūties prognozėmis.

Per pastaruosius daugiau nei 60 metų neišsipildė nė viena prognozė apie naftos išsekimą, ozono sluoksnio nykimą, ledynų tirpimą, rūgščiųjų lietų naikinamą derlių, naują ledynmetį ar bangose skęstančius miestus. Tiek laiko jie tai planavo. Obamos dvaras Martos vynuogyne tebestovi.

Vienintelė prognozė, kuri išsipildė, yra jų pandemijų prognozė. Kaip paaiškėjo, pandemijas sukūrė ir tebekuria JIE. Jų „funkcijų sustiprinimo” tyrimai, paverčiantys žmogui nekenksmingus virusus mirtinais patogenais, jau pražudė milijonus žmonių, jei skaičiuosime mirtinas DNR keičiančias vakcinas.

Jų artėjantys nauji kaukių įpareigojimai yra ir visada buvo kontrolės eksperimentai. Jie ruošiasi mus išbandyti dar kartą.

Kalbant apie kontrolę, Bilas Geitsas ir Kinijos komunistai yra vieni didžiausių žemės ūkio paskirties žemės savininkų mūsų šalyje. Jiems priklausanti žemė leidžia kontroliuoti galvijus (pieną ir mėsą) ir daržoves.

Kalbant apie kontrolę turiu omenyje, kad jie gali lengvai sunaikinti pieno ir mėsos pramonę (jie sako, kad galvijai išskiria per daug šiltnamio efektą sukeliančių dujų). Kaip sakydavo Rush Limbaugh, „tiems iš Rio Lindos”, tai reiškia, kad jie kontroliuoja didžiąją dalį maisto produktų.

Niujorkas jau sumažino mėsos ir pieno produktų kiekį miesto įstaigose. Taip, JAV žemės ūkio paskirties žemė priklauso kitoms šalims, bet jos nėra priešai.

Tai bus Kinijos kopija, kur 650 milijonų kamerų stebi kiekvieną Kinijos piliečių judesį

Dalis jų plano – inicijuoti C40 miestus, 15 minučių miestus arba vadinti juos „išmaniaisiais” miestais. Netrukus jie jums taps pažįstami. Visame pasaulyje yra 96 miestai, kurie pasirašė įsipareigojimą „kovoti su klimato kaita”, sumažinti anglies dioksido išmetimą iki nulio.

Šiuose miestuose gyvena daugiau nei milijardas žmonių. Keli iš jų: Niujorkas, Bostonas, Filadelfija, San Franciskas, Sietlas, Hiustonas, Los Andželas, Naujasis Orleanas, Majamis, Portlandas, Ostinas, Čikaga, Fyniksas ir Vašingtonas, beveik visi miestai valdomi demokratų.

Keletas tarptautinių miestų: Pekinas, Honkongas, Tokijas, Londonas, Paryžius, Kopenhaga, Berlynas, Milanas, Roma, Varšuva, Lisabona, Madridas, Stokholmas, Stambulas, Tel Avivas, Melburnas, Sidnėjus, Mumbajus, Džakarta, Hanojus, Durbanas, Seulas, Monrealis, Torontas, Vankuveris, Lima, Rio de Žaneiras, San Paulas, Atėnai, Oklandas.

Šie 96 miestai bus tik pradžia. Jie suskirstys miestus ir miestelius į „rajonus”, kuriuose gyvensite, būsite kontroliuojami ir stebimi.

Daugelio šių miestų vadovai mano, kad jie gaus nemokamą pertvarkymą. Nuostabu, kaip lengvai galima nupirkti žmones ir politikus. Tai, ką jie gaus, bus pertvarkyta tironija, artimesnė fašizmui nei komunizmui.

Žadama, kad šiuose C40 miestuose žmonės galės per 15 minučių pėsčiomis pasiekti viską, ko jiems reikia. Tai skamba puikiai, kol neįsigiliname labiau. Miestai bus stebimi stebėjimo kameromis… veidų atpažinimo sistema, net atpažįstanti jus pagal eiseną.

Jie apribos laisvą judėjimą net už jums priskirto rajono ribų. Tai bus skirta kontroliuoti ir panaikinti pasirinkimą. Už taisyklių pažeidimą bus skiriamos baudos. Tai bus Kinijos kopija, kur 650 mln. kamerų stebi kiekvieną Kinijos piliečių judesį.

Jie nori, kad būtumėte ne toliau kaip 15 minučių kelio pėsčiomis nuo savo namų, bet jie parduoda tai kaip didelį patogumą jums.

Jie sako, kad tai yra lenktynės į nulinę taršą. Aš sakau, kad tai lenktynės į nulinę laisvę, nulines teises, nulinį pasirinkimą, nulinį privatumą ir, svarbiausia, nulinį DIEVĄ. Tačiau su maksimalia kontrole.

C40 miestai turės griežtas taisykles. Bus nustatyti mitybos ir kelionių apribojimai. Ne daugiau kaip 2500 kalorijų per dieną vienam žmogui, jokios mėsos, jokių pieno produktų… vegetariški mėsainiai ir vabzdžiai.

Jokių asmeninių automobilių. Bus taikomi griežti kelionių, atostogų ir skrydžių apribojimai. Energijos naudojimas bus ribojamas naudojant SMART skaitiklius. Pirkimai bus kontroliuojami naudojant anglies dioksido kreditų sistemą, skaitmeninį tapatybės dokumentą ir centrinio banko skaitmenines valiutas… jokio privatumo.

Kitaip tariant, gyvensite gana patraukliame kalėjime, kuriame maistas, judėjimas ir komfortas bus nustatyti ir kontroliuojami. Visus šiuos sprendimus jie priims už jus.

Oksfordas bus išbandytas 2024 m. Thetfordas bus laikomas pirmuoju bandomuoju miestu. Ipsvičas bus vienas iš pirmųjų 15 minučių trukmės miestų. Jie nori, kad likusieji būtų aktyviai kuriami arba užbaigti iki 2030 m.

Galite paklausti, kaip į šiuos SMART arba C40 miestus ir miestelius jie sutalpins 8 mlrd. žmonių. Jiems nereikės. Tuo rūpinamasi jau dabar. Kiekvieną dieną gaunu vidinių naujienų iš labai kvalifikuotų ir geros reputacijos gydytojų ir mokslininkų apie žmones, mirštančius nuo su vakcinomis susijusių priežasčių.

Žinoma, tai užtruks ne vienerius metus, bet esu tikras, kad kiekvienas šio straipsnio skaitytojas yra girdėjęs ar skaitęs apie netikėtai mirusius žmones… sportininkus pačiame jėgų žydėjime, jaunus paauglius, mirusius miego metu, pilotus, žuvusius skrydžio metu. Kiekvieną dieną darosi vis blogiau.

Sakoma, kad tai yra lenktynės į nulį, į nulinę taršą. Aš sakau, kad tai lenktynės į nulinę laisvę, nulines teises, nulinį pasirinkimą, nulinį privatumą ir, svarbiausia, nulinį DIEVĄ. Bet su maksimalia kontrole

Šie globalistai ir jų pakalikai yra žemiausia žmogiškojo gyvenimo forma, bedieviai, godūs, nekaltos gyvybės žudikai, iškrypimų skleidėjai, civilizacijų naikintojai.

Rizikuoju pagarsėti kaip pamišęs sąmokslo teoretikas, bet tai bus didžiausia revoliucija žmonijos istorijoje, nes žmonės mirs milijonais, jei ne milijardais. Globalistai kuria tokį pasaulį, kuriame dabartiniai gyventojai negalės pritapti.

Ir kas jus apsaugos nuo šių žvėrių? Niekas iš vyriausybės. Nelaimingi respublikonai (JAV) žaidžia visiškai naują žaidimą senojo stiliaus politika. Demokratai ir RINOS visiems laikams pakeitė taisykles, bet respublikonai vis dar to nesupranta. Donaldas Trampas (Donald Trump) tikrai supranta. Jis išėjo sunkų kelią.

Aš atlikau savo namų darbus, dabar jūs atlikite savo. Raginu visus atlikti savo tyrimus. Neapsiribokite pūkeliais. Pasaulio ekonomikos forumas ir globalistai neslepia savo planų, jie didžiuojasi visais savo darbais, kad pasaulis taptų geresnis (jiems).

Matote, elitas nenori jūsų matyti, iš jūsų girdėti ar su jumis turėti reikalų. Likęs pasaulis tampa jų žaidimų aikštele. Jie nieko neatsisako. Jiems yra tik dviejų rūšių žmonės… tie, kuriems blizginami batai, ir tie, kurie juos blizgina.

Tai pasaulinė revoliucija, revoliucija, kurią turime laimėti. Jei norite laisvės, jei norite apsaugoti ir branginate savo vaikus, jei norite nušluoti puvėsius ir smarvę savo vyriausybėse, pasodinti išdavikus, nusikaltėlius ir tuos, kurie slepiasi šešėlyje, ten, kur jų vieta, turėsite kovoti.

Autorius, Ray DiLorenzo yra karjeros pilotas, išėjęs į pensiją po 22 metų darbo pagal sutartį su Kalifornijos miškininkystės departamentu (Cal-Fire). Šiuo metu jis yra susijęs su JAV fondu „Stand Up America US Foundation”, kurį įkūrė generolas majoras Paulas E. Vallely (atsargoje).

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.1 Atsiliepimas

  1. A says:

    Vargu ar tokie šūkiai ką nors pakeis. Būtina paprastas darbas savo aplinkoje, Lenino būdu kuopelės visur kur įmanoma, tačiau nėra jokio ideologinio pagrindo – idėjos. Vien pasipriešinimas tam, kas yra nematomas nieko neišspręs.

    Lenino laikais buvo aiškiai nurodytas priešas – „buržuazinė sistema” – ir būdai kaip jai priešintis ir kur eiti. Dabar tik blogybių išvardinimas ir raginimas prieš jas kovoti.

    Kaip, su kuo, kokiomis priemonėmis, galiausiai vardan ko ir kokie kryptimi, kokie turi būti rezultatai, kaip jie pasireikš ir t.t. ir pan. Nieko iš to nėra.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top