Egon von Greyerz: „Tobula audra“ prasidėjo, pasaulis neigia grėsmę, rinkose panika, auksas keliauja į Rytus

2015, 24 rugpjūčio, 1:02 | kategorija Ekonomika | 2 komentarai | peržiūrų 887 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

King World News

Egon

Šiandien žmogus, kuris tapo legendiniu, po to, kai prognozavo „kiekybinio sušvelninimo“ politiką, kitus istorinius žingsnius valiutų rinkose, o taip pat pagrindinius globalius įvykius, konstatavo King World News, kad pasaulis atsisako tikėti tuo, kas jau akivaizdžiai vyksta ir juda link pilno masto panikos globalios ekonomikos ir fondų rinkos kracho pasekoje.

Tobula audra

Egon von Greyerz: „Tobula audra“ šiuo metu jau prasidėjo. Ir šis štormas virs uraganu, gali būti, jau artimiausių dviejų mėnesių eigoje. Tokiu būdu, per artimiausias 60-90 dienų mes pamatysime, jog visos fondų rinkos grius, bent jau mažiausiai, 25 -30 procentų ir, tikėtina, kur kas daugiau. Mes pamatysime aukso kainą po 2000 dolerių ir sidabro po 50 dolerių šio laiko bėgyje.

„Aš pilnai suvokiu, jog tai skamba neįtikėtinai, tačiau viskas, kas dabar vyksta – tai 100 metų besipūtusio kreditų burbulo pabaiga, kuris dabar turi sprogti. Ir aukso kaina bus tiesiog popierinių valiutų vertės smukimo atspindys, joms besiveržiant prie nulinės vertės.

Krizėje, kuri dabar tylia plečiasi, aukso kaina ne tik atspindės stabilią perkamąją galią, bet tuo pačiu ji atspindės ir masinę fizinio aukso paklausą, kaip vienintelės saugios priemonės, išreiškiančios ir apsaugančios turtą.

Egzistuoja eilė faktorių, kurie įtakos aukso kainos artimiausiais mėnesiais kilimo pliūpsnį. Popierinių pinigų ir aktyvų rinkų kolapsas taps pagrindiniu trigeriu augti aukso vertei. Tačiau dilema yra tame, kad fizinio aukso, prieinamo Vakaruose, egzistuoja labai maži kiekiai. Neperstojamas aukso pirkimas į Rytus praktiškai išsėmė Vakarų aukso atsargas.

Šiais metais Kinija, greičiausiai, nupirks 2000 tonų ir dar pusė tiek (1000 tonų) nupirks Indija. Ir tai sumoje 3000 tonų tik šioms dviem šalims. Nors, kaip mes žinome, kasmetiniai aukso kasyklų tiekimo rodikliai viso tėra 2 500 tonų. Aš nemanau, kad Vakarų bankai turi bent pusę nuo tų 23 000 tonų, kurias jie oficialiai skelbia turintys, ir aukso luitų bankuose neabejotinai yra mažiau, nei pažymima inventorizacinėse bankų ataskaitose.

Pasaulyje prasidėjo panika dėl pasaulinės ekonomikos ir fondų rinkų kracho

Ateis rugsėjis – spalis, ir pasaulio ekonomika su fondų rinkomis įeis į suktuką, kils didelė baimė, ir ji prives prie bandymo apsisaugoti save ir apsidrausti perkant fizinį auksą masiniu mastu. Tačiau trumposios aukso pozicijos „fjučersų (ateities sandorių)“ ir tarpbankinėse rinkose pakils, mažiausiai, iki neribotų aukštumų, kas iššauks masinę pirkimų paniką, kad pridengti trumpasias pozicijas. Tai būtent tai, kas gali išprovokuoti naujus istorinius maksimumus aukso ir sidabro atžvilgiu iki 2015-ųjų pabaigos“.

Eric King: „Tai šiandien Dow indeksas smuko 530 punktų. Tai pradėjo pasireikšti tas krachas, kurį jūs prognozavote?“

Egon von Greyerz: „Erikai, tai jau vyksta visur aplink mus, tačiau pasaulis kol kas to nemato. Pasaulinė ekonomika jau pradėjo byrėti. Tik per pirmąsias keturias šios savaitės dienas pasaulio fondų rinkose buvo sunaikinta 2,5 trilijono dolerių kapitalizacijos. Tokiu būdu, pasaulis atsisako matyti tai, kas jau vyksta…“

infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. FB nerijus sk says:

    Spekuliantam pareina krantai visose pozicijose sachas -Matas.Visi centriniu banku virtualus pinigai buvo sukisti i akciju rinkas,ta pati dare ir spekuliantai,su paprastais dirbanciaisiais kurie aplamai nesupranta kur deda pinigus:)faktas toks ,taip buvo ispustas burbulas ,daugeliu atveju pervertintos,neatitinkancios savo tikros vertes,akcijos .

  2. gojus says:

    Nu kaip – yra dar varijantų – karas. Rusijos įtraukti niekaip nepavyksta, bet štai Prošūdenka smarkiai intensyvina įvykius. Putinas aišku ant smulkmės nepasirašys, bet dar yra Sirija, kur Vašingtonui pradėjus grobti teritorijas Rusijai neliktų nieko kito tik įsitraukti į karą, nes atidavus Ukrainą (ji jau atiduota, bet nestabili), Siriją, tada Iraną praktiškai daugiau aplink Rusiją nieko nelieka – Maskva turėtų atsiduoti Vašingtonui…. Putinas laukia, tikėdamasis, kad finansų audra nušluos Vašingtoną pirmiau ni kad reikės eit į karą. Štai vat ir žiūrim – mes čia tik stebėtojai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top