Eurokomisija: Rusijos kontrsankcijos padėjo Europai padidinti produkcijos eksportą

2015, 9 rugpjūčio, 1:01 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 403 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

dw.com

paveikslėlis

Europa pasirodo ne tik, kad nenukentėjo nuo Rusijos kontrsankcijų-embargo, kurį Rusija pritaikė maisto produktų importui iš eilės Vakarų šalių, bet per praėjusius metus dar ir padidino maisto produkcijos eksportą 5 procentais. Pinigine išraiška jų suma siekė 105,6 milijardus erų, kas yra 4,8 mlrd eurų daugiau, nei periodu nuo 2013-ųjų rugpjūčio iki 2014-ųjų gegužės. Tokios išvados seka iš ataskaitos, paskelbtos Eurokomisijos tinklapyje rusiškų kontrsankcijų metinių proga.

„Pagrindiniai pasiekimai pasiekti produktų importo į JAV, Kiniją, Šveicariją ir eilę  azijietiškų rinkų, iš dalies Pietų Korėją ir Honkongą, padidėjimo dėka.  padidėjimo dėka“, – paaiškinama dokumente. Eurokomisijos duomenimis, žymiai išaugo mėsos, mėsos ir pieno produktų eksportas, tačiau vaisių ir daržovių gamyba, atvirkščiai, smuko atitinkamai 10 ir 12 procentų. „Čia nieko stebėtino, kadangi Rusija buvo pagrindine realizacijos  rinka europiečiams fermeriams tarp neeuropietiškų rinkų“, – pažymima ataskaitoje.

Eurokomisijos duomenimis, europietiškų produktų tiekimas į Pietų Korėją išaugo 30,8%, į Kiniją – 30%, į Turkiją – 27,1%, į Honkongą – 24,8%, į Egiptą – 21,7% ir į JAV – 15,1 procento. Ataskaitoje konstatuojama, jog priemonės, nukreiptos sumažinti nuostolius atsirandančius dėl rusiškų kontrsankcijų, pasirodė sėkmingos.

vertėjo komentaras:
Tai gal ir Europos sankcijos tik padeda kelti Rusijos ūkį ir visos kalbos apie sankcijų poveikį tik muilo burbulas? – Kai iš tiesų tomis sankcijomis vieni kitiems tik padeda? Gal iš tiesų nėra jokių sankcijų,o tik savitarpio pagalbos grandinėlė? Labai daug gal…

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Gal says:

    ant popieriaus ką nori galima rašyt?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top