Europą užplūsta nelegalių migrantų banga

2015, rugpjūčio 30, 16:40 | kategorija Realybė | 25 komentarai | peržiūrų 780 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

vesti.ru

nelegalai

Generalinis JT sekretorius Ban Ki-moonas pareiškė, jog yra sukrėstas migrantų žūtimi Austrijoje ir prie Libijos krantų. Tuo pačiu pakvietė pasaulio bendriją imtis skubių priemonių krizės sureguliavimui. Be to, ne tik Europoje, tačiau ir tose šalyse, iš kur ir bėga migrantai. Pridėjo, kad planuoja surengti specialų posėdį pabėgėlių klausimu Generalinėje JT Asamblėjoje rugsėjo 30 dieną.

Tuo metu, numatomi žmonių žūties kaltininkai sulaikyti Vengrijoje ir Italijoje – viso areštuota virš 30 žmonių. Tarp jų, galimai, yra Rusijos pilietis. Šią informaciją patikrins diplomatai. Europoje situacija migrantų atžvilgiu yra artima katastrofiškai.

Tai jau ne migraciniai srautai – tai tikras krioklys, kuris dabar tiesiogiai skandina Europą. Ir išmeta į Senojo Pasaulio pakrantę mirusiųjų kūnus.  71 žmogus – visi Sirijos piliečiai – užduso paliktame plente netoli Vienos sunkvežimyje. Jie važiavo iš Rumunijos, furgone, skirtame užšaldytiems produktams. Siaubingi kadrai šiandien visuose Europos TV kanaluose.

Išeiviai iš Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos rizikuoja viskuo, kad patekti į Europą. Yra taip vadinamas Dublino susitarimas, sekant kuriuo, atvykęs į Europos Sąjungą migrantas turi užsiregistruoti pirmoje ES šalyje į kurią atvyko. Italija arba Graikija, kurios ir savų problemų užtenka, daugumos migrantų nedomina. Jiems paduok gerovės centrą ir Europos Šiaurę, todėl niekas nesiregistruoja, nelegalų minios auga. Ir jie, žinoma, yra nepatenkinti, kodėl jų nenori priimti oficialiai. Skandalas, kai Angelą Merkel nušvilpė pabėgėlių stovykloje – ryškus to pavyzdys.

Patys intensyviausi migrantų srautai – iš Sirijos ir Libijos. Jie turi dvi kryptis, kurios vėliau susilieja. Arba iš Turkijos į Graikiją, o po to per Makedoniją į Vengriją. Arba, vėlgi per Turkiją – į Rumuniją, Serbiją ir vėl į Vengriją. Ji pabėgėliams ir nelegalams atrodo kaip vartais į gerovės, kaip jiems atrodo, Europą. O Šiaurės Afrikos migrantai, pavyzdžiui ir Libijos, veržiasi pasiekti italų ir graikų krantus. Per Viduržemio jūrą.

Migracijų takeliai formuojasi dešimtmečiais – vienas išvažiavo – kiti paskui jį, o jeigu patiko – žmonės ir važiuoja ten, kur jie, bendrai imant, net nėra laukiami“, – gūžteli pečiais Gavkhar Juraev, informacinio-teisinio centro „Migracija ir įstatymas“, vadovas.

Rytuose karštinė – ir migraciniai takeliai pavirto autostradomis. Tame, ekspertų vertinimu, nėra nieko nuostabaus. Pakanka prisiminti JAV įsiveržimą į Iraką, Libijos bombardavimą, jų karinę pagalbą Sirijos sukilėliams… Pilietiniai karai, politiniai perversmai, demografinis sprogimas, teroristinių organizacijų veikla – kaip gi čia nebėgsi? Vien „Islamo valstybės“ ekstremistai ko verti – juk jų veikla pasibaisėjusi ne tik Sirija – visi Artimieji Rytai. „Atsirado jėga, su kuria sunku kovoti… kas norės ten gyventi, kada pjaunamos galvos?“ – retorinį klausimą užduoda Gavkhar Juraev.

Važiuoja ne tik bėgdami nuo blogo gyvenimo, bet ir siekdami geresnio. Pabėgėliai – ne tik nusivylę skurdžiai, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kad pasiekti, pavyzdžiui, nuo Sirijos nors tą pačią Vengriją – o tai tik ilgo migranto kelio, nutarusio rimtai apsistoti vienoje europietiškų šalių, pradžia – reikalingi dideli pinigai. Kurie, tiesą sakant, negarantuoja absoliučiai nieko.

Ir migracijos bangose žūsta vis daugiau žmonių. Jūsų tragedija, kai laivas, prigrūstas pabėgėlių, nuskendo prie Libijos krantų, nusinešė 200 žmonių gyvybes. Migrantų iš Sirijos, Maroko, Pakistano, ir Bangladešo. Keleiviai, jei juos galima taip pavadinti, kontrabandininkų buvo uždaryti triume.

„Yra stambūs kontrabandininkų tinklai, grupuotės – pereitais metais buvo apie tris šimtus tūkstančių, šiais jau siekia milijoną – kurios surenka juos į valtis ir siunčia jūra – kelionė kainuoja nuo 5 iki 10 tūkstančių dolerių kiekvienam migrantui, kuris į ją sėda. Žinoma, niekas saugumo negarantuoja“, – paaiškina Konstantin Voronov, pasaulio ekonomikos ir tarptautinių santykių tyrimų instituto IMEMO regioninių problemų ir konfliktų sektoriaus vedėjas.

Migrantas, kaip sako ekspertai-tarptautininkai, „su rimtais ketinimais“ su savimi turi turėti ne mažiau 15 tūkstančių dolerių. Atitinkamai, plėšia juos, vagia ir jie… Paskui migracijos bangą seka nusikalstamumo cunamis. Prie to paties, nelegalios pasienio stovyklos, o greičiau jau poilsio aikšteles pabėgėliams organizuoja tie patys kontrabandininkai. Albanijoje ir Makedonijoje.

„Jie gyvena laukuose, niekas nieko neorganizuoja, o tokiomis sąlygomis, be stogo virš galvos, net turtingas eis ir vogs“, – sako Semen Bogdasarov, centro, tiriančio Artimųjų Rytų ir Centrinės Azijos šalis direktorius.

Statistika keičiasi kiekvieną dieną ir aišku viena: migrantų srautai nenumaldomai auga. Šiais metais Viduržemio jūrą jau kirto virš 300 tūkstančių pabėgėlių iš Libijos ir Sirijos. 2014-aisiais per visus metus jų buvo trečdaliu mažiau – 219 tūkstančių. Vokiečių analitikai negali net prognozuoti, kiek migrantų persikels tik į Vokietiją iki metų pabaigos. Jų jau dabar 800 tūkstančių. Neatmestina, kad jų skaičius gali viršyti milijoną, turint omenyje, kad vengrų pasienį kiekvieną dieną kerta iki dviejų su puse tūkstančio pabėgėlių. „Mes neįsivaizdavome, kad pas mus bus tiek migrantų, jau 150 tūkstančių …“, – sukrėstas kalba Zoltan Kovacs.

Jau save parodė vokiečių nacionalistai: pereitą naktį nežinomieji metė į prieglaudos pabėgėliams langą „Molotovo kokteilį“. Niekas nenukentėjo, tačiau faktas lieka faktu. Europa stato barjerus, tačiau jie nepadeda. Teisinių nėra, o natūrali siena, kurią pradėjo tverti Vengrija savo pasienyje, šturmuojama – ir sėkmingai – kasdien. Tarp kitko, šiandien Vengrijoje apsivertė sunkvežimis – nukentėjo apie dešimt žmonių. Vairuotojas – Rumunijos pilietis – sulaikytas ir dabar apklausiamas, ir jau aišku, kad pervežimų organizatoriais – šios šalies gyventojai. Jiems kelionės organizavimas migrantams tapo pelningu verslu. Laisva rinka.

Visumoje, variantų Europa turi nedaug, mano tarptautiniai ekspertai. Arba ji sukurs griežtą bei suderintą migracijos srautų kontrolės strategiją, kuri galėtų veikti dešimtmečius, arba grėsmė kils ne tik dar visai neseniai vadintoms „humaniškomis“ ir „demokratiškomis“ migracinėms programoms, bet ir pačiam Europos Sąjungos, kaip politinės struktūros egzistavimui. Nekalbant jau apie etninę Senojo Pasaulio dedamąją dalį.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 25

 1. Mindaugas says:

  JAV organizuotos „spalvotosios revoliucijos“, „arabų pavasariai“, perversmai, NATO karinės intervencijos į Jugoslaviją, Iraką, Afganistaną, Libiją, Siriją bei kitas valstybes tiesiogiai sąlygojo pabėgėlių iš konflikto zonų ir nelegalių migrantų skaičiaus didėjimą geometrine progresija. Pažymėtina, jog visas paskutinių dešimtmečių intervencijas Europoje, Afrikoje, Azijoje inicijavo JAV, kurioms ir teko didžioji dalis užgrobtų šalių resursų nauda, tačiau intervencijų išlaidos ir ypač po agresijų atsiradusių migrantų srautų našta atiteko Europai!..Nelegalių migrantų bumas ES šalyse dar kartą labai aiškiai įrodo, kad JAV interesai dominuoja ir yra priešingi Europos šalių interesams. Todėl Europai pačiai pagaliau reikėtų vykdyti savarankiškesnę politiką ir nebeatlikinėti Vašingtono geopolitikoje paklusnios tarnaitės vaidmens. Sunku nepritarti Prancūzijos Nacionalinio fronto vadovei Marine le Pen raginimui Europai vienytis su Rusija ir tokiu būdu ginti savo nacionalinius interesus ir suverenitetus nuo JAV ekspansijos.

 2. FB nerijus sk says:

  idomiausia tai,kad sia problema taip pat mato,ir labai supranta Briuselis,ir ta pati Merkel ,Bet nieko nedaro,atlieka tik stebetoju vaidmeni,idomu su kokiu tikslu?As paprastas pilietis ir tai suprantu,kad po 1-2metu ,plaukiant tokiais tempais,i ES persikels visa siaures Afrika,nekalbant apie Sirija,Iraka,Libija,o kur desis Jemeno zmones,ten siuo metu karas ir humanitarine katastrofa kurie taip pat bega …Is kur zmones is Siaures Afrikos susirenka kelionej 5000tukst dol,uz 1 viena vieneta,..gal verslininkai?juk ten pragyvenimo lygis aiskus visiems.:)gal sita masine plukdymo operacja yra finansuojama ,?daugiau klaustuku nei atsakymu.

 3. saul says:

  As irgi taip manau.Itariu ,kad JAV finansuoja pabegelius,idant….jie uztvindytu Europa.Taip,cia gali padeti tik Rusija.O kas gi daugiau,kas gi ??? Gerai,kad dar Europa turi tokiu iskiliu politiku ,kaip Marine Le Pen,kuri…,tikrai,kad pasizymi izvalgumu ir nesaliskumu.Ypac,zinant jos partijos palaikymo ir finansavimo saltinius.Amerikos ir vakaru demokratija davede Siaures Afrikos saliu gyventojus iki toooookio lygio,kad jie nebeiskente…..ten ir vyksta.Vargsai tu saliu vadovai skescioja rankomis ir laaaabai uzjaucia savo tevynainius.Reikia jungtis Europai su ruSSija ir…tada pabegeliu srautas pasibaigs,nes……..visur bus ruSSija.O i ruSSija gerbiamieji….,niekas nebega.Taip,puikus sprendimas.

 4. Mindaugas says:

  Kokia gi Lietuvos pozicija siuo klausimu? Mūsų valstybė vykdo skatinančią, o ne ribojančią, emigraciją politiką. Tad labai ciniškai skamba politikų pasisakymai ir oficialios žiniasklaidos platinamos optimistinės istorijos, kaip gerai yra emigracija, esą emigracija – geros darbo ir emocinės patirties šaltinis, o emigrantai, anksčiau ar vėliau, grįš namo. Bet ar gali buti kitaip? Aisku, kad ne, kadangi jankių globalistų visame pasaulyje sėjamam chaosui – jų inicijuotoms, finansiškai ir politiškai remiamoms „spalvotosioms revoliucijoms“, valstybiniams perversmams bei karams – JAV hegemonijos „naujajai pasaulio tvarkai“ nuolankiai pritarianti vasalinė, marionetinė Lietuvos valdžia, vadinamasis politinis „elitas“, norėdamas įtikti Vašingtonui pasirinkęs konfrontacijos su „teroristine valstybe“ Rusija kelią, staiga atsitokėtų ir sąžiningai pripažintų, jog „bandymai įsiplieksti konfrontaciją tarp ES ir Rusijos yra tragiška klaida“, kaip tai neseniai pareiškė Italijos premjeras Matteo Rencis, 36-ajame Tautų draugystės susitikime Riminyje skaitydamas pranešimą „Italija ir globalusis iššūkis“. Labai tikėtina, jog Vašingtono ir Briuselio direktyvomis saistomi, ciniškai žmonėms meluojantys, karo kurstymo propaganda užsiimantys Lietuvos valdžiažmogiai bei juos aptarnaujantys „politologai“ ir „ekspertai“, remiami sisteminės žiniasklaidos, ir toliau plaus smegenis mulkinamiems tautiečiams, įnirtingai laikysis pragaištingo ne tik mūsų šaliai, bet ir visai Europai ekonominių sankcijų bei konfrontacijos su Rusija kurso. Juk jiems nusispjauti i Lietuva…kadangi net 80 procentų šeimų aplinkoje yra emigrantų, 30 procentų iš kurių nebeketina grįžti į Tėvynę. Absoliuti dalis emigrantų yra 20-35 metų amžiaus, tai yra, pati darbingiausia ir kūrybingiausia Lietuvos dalis, kuri gimdo, augina vaikus, tai yra, Lietuvos ateitį. Tačiau jų sukurta pridėtinė vertė ir mokesčiai tenka užsienio valstybėms, o ne Lietuvai…

 5. FB nerijus sk says:

  lietuva neturi savo pozicijos siuo ir kitais klausimais,dabar gali paloti apie tai kad jiems nereikia jokiu imigrantu,ir mes tik priimsime 300:)manau greitu laiku bus naujas ES susitarimas po kurio LT tures priimti minimu 2000 o gal ir daugiau.Nebus taip ,kad i vokietija suvaziuos 1.5milijono,prancuzija 1 milijonas,o i lietuva tik 300:)bus taip kaip briuselis pasakys,duos Euru statyti pabegeliu centram,mokes ismokas ir,t,t.,nebus atkatu kaip imti-reikes dirbti,galvoti.

 6. saul says:

  Gerai,kad „ant Lietuvos“ dar yra „Nostradamu“,kurie ir ispranasauna musu ateiti.Tik…pasistenkite,nes jau visi prisiskaite pranasysciu,turetus dolerius sudegino.

 7. Mynde says:

  na, tikrieji kaltininkai Libijos ir Irako sugriovimą dabar vadina „klaida“. Plačiau colonelcassad.livejournal.com/2363129.html P.S. saul, pažiūrėk, gal prašviesės….

 8. Ec says:

  Seniai jau kariauja artimuosiuose rytuose ir nebuvo tokios problemos, o dabar, kaip sako, migracinės autostrados. Klausimas – kas pasikeitė? Mano nuomonė sutampa su Nerijaus – atsirado finansavimas ar kitoks skatinimas. Dar klausimas, retorinis, – ar kas gali garantuoti, kad kokioje šalyje pasiekus kritinį migrantų kiekį neiškils ISIL vėliava?

 9. Strazdas Giesmininkas says:

  “Kadaise, gal prieš porą metų Izraelio šizofrenikai skelbė, jog jeigu kils didelis pavojus Izraeliui, tai žydai numes turimas atomines bombas į Europos miestus.
  Dabar viskas daroma kiek kitaip. Sukurti iš paprastų taikių musulmonų islamistai radikalai, juos apginkluoja ir paleidžia iš kalėjimų (iš Izraelio pvz).
  Šiems islamistams radikalams įbruka, jog Europiečiai kalti dėl jų šalyse įvykusių nelaimių (pvz Libijoje ar Sirijoje). Tada, saugodami savo subines, žydiaros finansuoja pabėgėlių tranzitą į Europą, kur atviros sienos ir pagrinde organizuoja judėjimą suaugusių vyrų, kurių tarpe labai daug islamistų radikalų, kurie nekenčia europiečių.
  Žydiaros ruošia Europoje fakelą, kuriame sudegs daug nekaltų gyvybių.
  Žydiaros pakurstę karus Šiaurės Afrikoje viską numatė, jog pabėgėlių srautas (kaip ir iš Donbaso) plustels tik į Europą.
  Žydiaros nėra žmonės – tai Sodomos ir Gomoro palikuoniai, išsibarstę po pasaulį ir nuleidinėjantys kraują kitoms tautoms.“  —— Blogeris Kantas.

 10. gojus says:

  Mynde ->Saul neprašviesės – jis dabar įkalintas savo įsitikinimų. Jis žino, kad jei pripažinsi vieną faktą, tai reikės pripažinti ir kitą, o tada dar kitą ir tada grius visa teorija, kurią jis taip uoliai statė ir saugojo. Tai jam tolygu savęs išdavimui – todėl jis priešinsis bet kokiam faktui, net žinodamas, kad yra kitaip. Pripažinti klydus reik drąsos ir pasiryžimo. tad geriau palaukti kol tai už tave padarys kiti. Štai tarkim šiandien Kijeve užvirė vėl kova ir mūsų šūdasklaida pasimetus kaip elgtis – šeimininkų komandos nėra kaip loti, tad visi prisėmę vandens tyli. Palauks, kol bud duotas išaiškinimas ir tada klyks visa gerkle. Saul irgi turėtų sulaukti paaiškinimo iš išorės, norint, kad jam „prašviesėtų“

 11. to gojus says:

  Vaikeli, deja pats esi ikalintas savo isitikinimu, ar bent suvoki ka rasai. Nusileisk ant zemes, o ne gyvenk iliuzijose ir nerasinek nesamoniu.

 12. Ec says:

  Gojau, gaila, bet tokių kaip rašai Lietuvoje daug, net pr_____entė, kuri nesugebėjo atsakyti į nesuderintą (manau su šeimininkais) klausimą apie krepšinį :). Tik jos šeimininkas konkretus, o tos daugumos – žiniasklaida, kas už tos žiniasklaidos stovi jie nemato, o ir nenori matyti. Tuoj ir man pasiūlys nusileisti ant žemės :)

 13. saul says:

  Siaip tai….straipsnis ne apie isitikinimus.Noreciau uzduoti klausima,saules apsviestiesiems….Kaip gi,vistik ,su tais pabegeliais ir ruSSijos pagalba.Kaip galima kalbeti tokias nesamones( cia as apie ruSSijos pagalba EU ar jos siulomus variantus) Pabegeliai Kremliui….kaip siaudas skestanciajam.Kazkas ten…..is „apsvitintuju ir acta garinanciuju“ uzsimine,kad Jie(pabegeliai) ,gal but,kazkieno tai( atsiait JAV) finansuojami.Siuo sunkiu …sankciju ruSSkijai laikotarpiu,JI tik ir laukia kokiu…tai „problemos uzslopinimo“budu ir juos stengiasi eskaluoti.Visai kita jau situacija IS,kur ka(apynas deda i kelnes del Kaukazo,Sunku ruSSkijai atvirai isreiksti palaikyma Vakarams del karines intervencijos ,zinant kremliaus pasisakymus apie JAV ir NATO dalyvavimo kariniuose konfliktuose…… fobijas ir propaganda.O ,vat,pabegeliai ir ju gresme Europai….ruSSkijai,kaip ilgai laukta doze …narkomanui ( ir paciam pagerina savijauta,ir aplinkiniams atrodai sveikesnis) Tik…narkomanas ir yra narkomanas,pabaiga….-neisvengiama

 14. Pindakas says:

  O man atrodo esminis pokytis – TURKIJA. Ar tik ne ji buvo tas KAMŠTIS neleidžiantis į Europą lietis migrantų upei? Po to kai ES Turkams parodė špygą tie nebematė prasmės apsimesti geriečiais. Spelionės sapalionės  nepykit jei kas turkas.

 15. Mindaugas says:

  Pindakui. Ne, ne Turkija buvo pagrindinis kamstis, o Libija. Prieš tai, kol JAV sunaikino klestinčią Libiją ir nužudė Kadafį, ši šalis buvo natūralus barjeras kelyje į Europą. Dabar jų nesulaiko niekas. Ir ne tik nesulaiko, bet gena į ES, kaip į kokią pažadėtąją žemę. Manau, kad tai daroma tikslingai. Bendra migracijos tendencija ir įvykių logika sako, kad šis procesas gerai organizuotas. O kam tas naudinga?– Kaip ir visada, kai kalba eina apie chaosą pasaulyje – Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Nes BRICS pradeda savo veiklą ir JAV verkiant reikia kompensuoti būsimus nuostolius, performatuoti pasaulį. Kaip visada, svetimo kraujo, svetimų ašarų, svetimo vargo kaina.

 16. gojus says:

  Pindakai -> iš Libijos į Italiją Turkijos nereikia. O beje net ir iš ramios Sirijos per Turkiją į Europą irgi nereikia. Kitas reikalas jei Sirijoj prasideda masinis karas.

  Saul -> gal ir būtų galima su tavimi padiskutuoti, bet kad pats matau nuo rugsėjo 1-osios būsi stipriai užsiėmęs – daug gramatikos studijuosi kaip spėju daug, nes manau tie daugtaškiai, sklaiusteliai ir pasekoje nerišlūs sakiniai tikrai trukdo sklandžiai mintis išdėstyt – neturėtų būt patogu taip gyvent. Gerai, kad rugsėjis kaip tik atėjo – galėsi atsigriebti…

 17. Ec says:

  Kaip bebūtų gaila tų kenčiančių žmonių, bet, mano nuomone, Europai tai kova su pasekmėmis, JAV- kova su priežastimis, todėl šiuo atveju JAV ir laimi. Sutvarkytų (jei norėtų) Europa savo pasienį ir patekimo į šalį procedūras kaip JAV, jau būtų nelegalų žymiai mažiau. Lieka pripažinti, kad Lietuvai neįstojus į ES su pasieniu ir migrantais susitvarkyti būtų žymiai lengviau, bet Lietuva ir Lietuvos valdžia yra du priešingi dalykai, todėl turime tai ką turime

 18. saul says:

  Siaip,su gramatika,tai ,jau tau,daug prasciau sekasi.:) :) Tik…,kad tau jau per velu mokintis.O pagalvojant,kad,tuo paciu metu. reikia,speti ir konteineriuos pasiknaisioti….“.mission filed“.Na bet…as visada ir visur, ne pries,kam nors-apie ka nors,padiskutuoti ar irodyti,kad balta yra balta,o juoda -tai ne raudona.Zinant,kad oponentai esti „isskirtinuju genu pasaulio“atstovai,ta diskusija,kartais nebuna tokia vaisinga,kaip noretusi.Sorry….:) :)

 19. DDDDurneliui sauliui says:

  Vis bandai po viena uzsienietiska zodi per diena ismokti, ir vis nepataikai? DDDurneli, where did you FILE your mission, in a trash bin? Paprasyk sanitaru, kad acto tau pagarintu, gal nepades, bet blogiau tikrai bebebus, ir noras pasirodyti silpnaprociu gali praeiti, pasnausi sau ramiai ir musu nebejuokinsi. 

 20. "Mes" it Tadas Blinda - saul says:

  Acto garintoju forumas „verda“ is pykcio.Jau seniai,ju vyriausiajai raganai paskirta patikra,o „likusieji……….ir dabar dar tebespjaudo kraujais.I Dziuginenus,i Dziuginenus vyrai,I Dvara,i Pono dvara“.

 21. bet blogiau tikrai bebebus - Saul says:

  taigi,saugokis chemtreilu.iDDDDiote.Ir ismok rasyti.Acto garinimo taisykles rasi Mildos uzrasuose. :) :) :)

 22. latvis - saul says:

  O ka mums daryti?Pas mus 40% rusu,atsikrausciusiu cia po 2WW.Iki 1940metu,ju cia nebuvo nei kvapo.Kaip juos isvyti?

  „Gerb. Sauliau, pasikartosiu dar kartą, ši komentarų erdvė yra skirta nuomonių apie straipsnius pasidalijimui, o ne trolinimui skirtingais slapyvardžiais. Tikiuosi sekantį kartą neteks to priminti“.
  moderatorius

 23. saul says:

  Na……tai as ta nuomone ir isreiskiu.O kur parasyta,kad slapyvardis turi buti tik vienas.Ar visi cia raso vienu nick’u.Anaiptol.Jei as neteissus,meskite I mane akmeni DDD

  Niekur neparašyta, kad slapyvardis turi būti vienas, tačiau, kai eina paeiliui trys komentarai gryno „trolinimo“ ir visi su skirtingais slapyvardžiais – … toliau netęsiu, bet darykite išvadas pats arba jas darysiu aš. Tam man teisė suteikta. Tuo ir baigsim šį pokalbį. Tikiuosi daugiau aiškintis neteks
  moderatorius

 24. saul moderatoriui ir algimantui says:

  O tai……kur prasideda „grynas trolinimas“ ,o kur dar nelabai…? O kurioje vietoje galima „trolinti“,kurioje ne ? Ar visiems asmenims negalima“ trolinti“,ar kitu tas nebeliecia ? Ir aplamai,kas yra trolinimas ? Paprasyciau pateikti apibrezima.Kita vertus,tik JUS ir tik JUS galite nuspresti,kas leidziama o kas nepakenciama.Kazka man tas primena,Ai,man primena tuos laikus,kai vyravo tik viena tiesa.Na ka gi….netoli nuejome,labai netoli.DDD

  Žinoma Saul, štai jums apibrėžimas, ir sekantis jūsų klausimas šia pačia tema bus jau kitu adresu: https://lt.wikipedia.org/wiki/Trolis_%28internete%29 , mažiausiai mėnesiui. Tikiuosi supratome vienas kitą.
  moderatorius

 25. saul says:

  Aciu jums uz demesi.Puikus tinklapis-kiekvienam komentatoriui skiriamas didziulis demesys ir rupastis.Jauciuosi pamalonintas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top