Ir vėl apie krizę [video]

2012, 19 rugpjūčio, 11:46 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (19) | peržiūrų 1 014 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Siūlome jūsų dėmesiui lietuviškai įgarsintą ir įdomų, 35 min. trukmės filmą, kuriame analizuojamos pasaulinės krizės priežastys, pasekmės ir kaip viso to galima būtų išvengti ateityje. Ir, anot filmo kūrėjų, atsakymus į šiuos klausimus pateikia buvęs TSRS pilietis Michailas Semionovičius Leitmanas, vėliau, po emigracijos į Izraelį tapęs Michaeliu Laitmanu. http://ru.wikipedia.org/wiki/Laitman
Rusijos (РАЦИРС) asociacija jungianti regionines visuomenines organizacijas veikiančias buvusios TSRS teritorijoje sektantizmo problemų klausimais, savo sąrašuose įvardija „Michaelio Laitmano mokyklą“, kaip sektą (toje pat nuorodoje).
Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad M. Laitmano rekomendacijose pateikiamose šiame filme nėra pateikta metodologija, kaip pasiekti tokio lygio žmonių mąstymą, kuris reikalingas, kad ateityje galima būtų išvengti ne tik pasaulinių krizių, bet ir apskritai išmokti gyventi laimingai. Tėra tik deklaracijos to, „ko reikėtų“ tam, kad „kažkas“ įvyktų.. Kad būtų gerai. Kad visi būtų laimingi
Nors filmo autoriai pateikia Laitmano atsakymus, kaip sistemiškai teisingus ir pagrįstus metrologiškai, tačiau Jums patiems gerb. žiūrovai reikėtų nuspręsti ar yra ten pagrindai to, nuo ko atsispyrus galima būtų pradėti teigiamus poslinkius.
Tačiau bet kuriuo atveju, jei šis filmas privers jus užduoti sau klausimus ir ieškoti atsakymų filme dėstoma tematika, tai galima pasakyti, kad jis yra naudingas, nes kur yra klausimai, ten laikui bėgant atsiranda ir atsakymai.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 19

 1. Rimantas says:

  Tas gerb. ponas yra Michailas Laitmanas, o ne M.S. Leitmanas.

 2. artas says:

  Citata iš ru.wiki.org:
  „Михаэль Лайтман (тж. Михаил Семёнович Лайтман; имя при рождении — Михаил Семёнович Лейтман“
  Taigi, tėvai jam davė vardą Michailas Semionovičius Leitmanas. Tiesa dabar jis persivadino, matyt gėdijasi tėvų suteikto vardo.
  Filmo aprašyme viskas išdėstyta tiksliai ir be jokių iškraipymų..

 3. hmm says:

  KAbalistą į savo daržinę norite įsileisti?

 4. ara-copy says:

  Kur čia kas ir ką įsileidžia?
  Elementariai supažindinama su informacija, o ir su tais pačiais esamais kabalistais, kas beje visai naudinga kiekvienam apie tai nežinančiam.
  Negalima slėptis nuo pasaulio apsimetant, kad tas, ar anas dalykas (ar žmogus su savo pažiūromis) neegzistuoja. Geriau jau tą dalyką pristatyt ir parodyti tokį koks jis yra, kad ateity kažkas, nieko nežinodamas nepasimautų ant tokių veikėjų kabliuko (propagandos).

 5. TZU says:

  Nieko naujo. Būk geras ir kiti bus geri, sena kaip pati žemė. Tačiau kad ir kokiais būdais tai yra primenama pats priminimas jau yra gerai. Kalbant apie prisilyginima gamtai, tai ji silpnų ir vienodų nepakenčia. Išeitų kad idealistinė teorija apie visus gerus ir galvojamčius apie artimą savo kaip apie patį save, yra išanksto pasmerkta.  Visos sistemos gali turėti ir turi virusų , jei juos taip galima pavadinti. Todėl nėra sistemos galinčios pakeisti lanko dėsnį, augimas-palaikymas-griūtis. Tas kas deklaruoja kitaip tegul gamtoje parodo pavyzdį. Tai prieštarautų Dievo esmei, nuolat kurti. Todėl pradinių teiginys , „galvok apie kitus“ turi atoveiksmį “ o kas man iš to“. Ir čia jau galimi daugybė atsakymo variantų.  Pabaigai: Bala visada buvo ir bus vystymosi pradžia organizmams panašiems į mus. Nauda visada buvo ir bus tavo paties poreikių supratimo lygmuo. Kam kiek tos naudos reikia tiek tas ir laimingas ( rišys).  Patarlė: Jei Vilkas sako kad yra sotus, laikas pustyti padus.

 6. al says:

  ce tavo lanko desniai pacio sukurti? :)Jai sakai kad priestarautu Dievo esmiai,tai zinai Dievo esme?Kas tau atskleide Dievo esme? Ar Dievas tau apreiske savo esme?

 7. TZU says:

  O ką tu manai apie pateiktą medžiagą?

 8. Kst says:

  tušti plepalai.

 9. Auksinis kardas says:

  Ar galima nors karta musu niekur nevesti.Krikcionybes,socializmai,kabalizmai,kanibalizmai…

 10. sarmatas.lt, ką jūs reklamijat?! says:

  Ar neatrodo kad visą laiką prieš globalistus ir naują pasaulio tvarką kovojęs www,sarmatas,lt dabar publikuoja globalistų padhalūjaus netikro pranašo Michaelio Laitmano naujos pasaulio tvarkos ir valdymo įgyvendinimo planą?

  SARMATAI, bl, atsibuskt ir trinkit tą mėšlą lauk.

 11. sarmatas.lt, ką jūs reklamijat?! says:

  Laitmanas – netikras pranašas, savo judėjime tapusiame sekta, pinigų iš juo tikinčių išieškotojas ir kt.

 12. sramatujjjjj says:

  Įsileisk į savo daržą sarmatas.lt Michaelį Laitmaną tai pamatysi kai Lietuva pirmoji tapas New World Order nare ir pirmūne ;)
  Šalinkis Laitmano ir nepropaguok jo gojams skirtų globalistų spąstų. Jis kalba daug gerai, bet kaip šėtonas kai reikia pasuka į šoną ir suklaidina.

 13. artas says:

  Ar skaitėte aprašymą gerbimasis, nežinau jūsų vardo, kur parašyta, cituoju:
  „Rusijos (РАЦИРС) asociacija jungianti regionines visuomenines organizacijas veikiančias buvusios TSRS teritorijoje sektantizmo problemų klausimais, savo sąrašuose įvardija „Michaelio Laitmano mokyklą“, kaip sektą (toje pat nuorodoje).“
  Viskas kuo gražiausiai aprašyta, o su informacija turi susipažinti visi – kaip kitaip atpažinsi kas yra kas, jei jo net nesi matęs?
  Vienu žodžiu, vietoj to, kad ieškot čia kažkokių priešų – pasiskaitykite dar kartą aprašymą. Jame informacijos pakanka.

 14. Valdas says:

  tai gi reikia žinoti ką mūsų priešai kalba.

 15. sarmatas.lt, ką jūs reklamijat?! says:

  Vai vai atsiprašau. Paskaičiau ir viskas aišku. Tai tiesa. Neskaičiau aprašymo o savo nuomonę pareiškiau iš karto po to kai peržiūrėjau video.
  Dar pridėsiu, man M. Laitmanas primena šėtoną suvedžiotoją paimantį ir propaguojantį teisingus žmonių tarpusavio santykius bet žiūrėk bekalbėdamas tiesą nejučia įpina gudrių išvedžiojimų kad jau pasaulis turi tapti globalus, valdomas vienos valdžios. Man tokios jo frazės asocijuojasi tik su Naujaja Pasaulio Tvarka.

 16. D&D says:

  Pateiktoje medžiagoje nenurodytas autoriaus (vertėjo) vardas. Tikiuosi, kad jis ne iš Rusijos religijų ir sektų studijų centrų asociacijos…
  Nes, kad ir kaip autorius stengėsi būti objektyvus, – akivaizdu, kad jis šia organizacija tiki labiau už tarnystę tiesai. Nors autorius pripažįsta, kad filmas įdomus, – tuo pačiu priekaištauja, jog tai „tėra tik deklaracijos to, „ko reikėtų“ tam, kad „kažkas“ įvyktų.. Kad būtų gerai. Kad visi būtų laimingi“. Autoriui norėtųsi, kad trumpame dokumentiniame filmuke, stebuklinga lazdele mostelėjus, atsivertų laimės paslaptis. Manau, tai pernelyg dideli reikalavimai. Filmas sukurtas tam, kad žmogus susimąstytų ir tęstų tiesos paieškas. Tačiau žmogus mieliau kritikuoja, smerkia, žemina kitus, nes tai išaukština jį patį. Dėl pagrindinio priekaišto, liečiančio sektantizmą, – pakanka tiesiog apsilankyti vienoje iš 40-ties „Michaelio Laitmano mokyklų“ (taip paviršutiniškai pavadinta Tarptautinė Kabalos Akademija), kad įsitikinti: visos ILGALAIKĖS studijos prieinamos kiekvienam. Akimirksniu recepto ten taip pat neįmanoma gauti, tačiau tai, vis dėlto, garantuoja, kaip kad autorius rašo, „kur yra klausimai, ten laikui bėgant atsiranda ir atsakymai“. Pabrėžiu – laikui bėgant.

 17. algimantas skrabulis says:

  Sveiki bendraminčiai/ Dėkoju visiems kurie dar neprarado vilties ir ieško kelio į savo Tautos ir žmonijos gyvenimo prasmės ir harmonijos kelią. peržiūrėjau šį filmą ir pastebėjau labai svarbius  dalykus ir pavojaus ženklus . Todėl nusprendžiau pasidalyti savo pastebėjimais ir mintimis. M. Laitmanas labai garsus “ išminčius“ ir man teko skaityti apie jo mąstymo ir pasaulio suvokimo teorijos pagrindus ,apie (Kabalos) sandaros teorijas ir taip toliau. Bet noriu jus perspėti , kad būtent Kabalos teorija , tai ir yra Satanistinė teorija. Apie kuria jau yra parašyta daugybė kritikos ir analitinių straipsnių. Vien tas faktas kad ši filmą statė ir finansavo SNN; BBS; ir kitos (Satanizmo Citadėlės ) žin. priem. Jau daug pasako. Būtent Satanizmo teoretikai ir naudoja visas įmanomas priemones, Gudrumu ir apgaulia (žydiško saldžiažodžiavimo rezultatus mes ir turime) įvilioti žmoniją ir visas tautas į Kabalos ratą į kurį mes esame vedami. Tai visiems laikams į įteisinta vergovinė santvarka, kurios viršūnėje butu „dievo išrinktoji tauta“.  Taip M. Lait. Naudojasi labai teisingais žodžiais ir sąvokomis. Naudoje  Amžinųjų vertybių  sąvokų apibrėžimus ( Pamilk Artimąjį , kaip pati save),  bet nutyli pagrindinius aspektus ir slepia dabartinius kaltininkus kurie atvedė ir veda   pasaulio tautas ir žmoniją į (Kabalos pinkles). Gerais ketinimais ir saldžias žodžiais kelias į pragarą gristas. Teko matyti M.L. ir M. Chazino dialogą. Graudu buvo žiūrėti kaip šitas „Išminčius“ Atrodė šitame dialoge. Kaip Chazino klausimai sutriuškindavo Visus šio išminčiaus  Argumentus.
  O ką jis slepia???? Mano naujausiu išmastymų pagrindais Jis slepia  , savo tautiečiu busima neišvengiamą krachą. Tai Iliuminatų ir Žydo mąsonų Pasaulinės hegemonijos Krachą. Kadangi dabartinėmis komunikacijos priemonėmis, daugeliui sąmoningų  mokslininkų ir žemės dorų visuomenininkų pagalba. Pavyko išaiškinti (Kabalistų) tikslus ir priartinti „Dievo išrinktosios tautos“ hegemonijos pabaigą. Tai todėl,( Ir Raguotieji pradėjo čiulbėti Lakštingalų balsais). Netikėkite melagingais pranašais, ( Jus pažinsite  juos iš jų darbų). Taip M.Laitmano suformuluotos ir apibendrintos bendruomenės ir  visuomenės  veiklos ir egzistencijos sąvokų principai visiškai teisingi. Tik bėda ta , kad jis nutyli svarbiausius dalykus ,(gal būt ir pats dar nesupranta?) Kad būtent Satanistai,  per visą žmonijos istorija griovė bendruomenes. Su kirviu ir kalavijų nešė vergovinę santvarka krikščionybės ir  Karano pagalba. Sunaikino svarbiausius žmonijos istorijos ir mokslo žinių šaltinius,  kuriu pagalba siekė savo tikslų. Supriešino visas tautas ir paskelbė karą tarp visų (konkurencija), O dabar jis jau gieda kita dainelę kaip vientisas organizmas mes turime mylėti vienas kitą. Organizme nėra konkurencijos, yra jos priešingybė– KOO-peracija- būtent KOOPERACIJA ir išgelbėtu žmonija . Bet laiko ir informacijos dėsniai jau baigia paversti jų tikslus niekais ir žmonija jau bunda. Rusijos Išminčių, Irano ir Kinijos pastangomis.

   O dabar apie  Tikruosius žmonijos tikslus ir harmoningo sugyvenimo principus ir veiksmus.
  Konkurencija (tai karas tarp visų) ir yra visų nelaimių priežastis, ne kaip teigia M.Laitmanas ,kad visu nelaimių priežastis tai nemokšiški santykiai tarp  individų. Kur čia kalaida? Arba Melas? Melas tame, kad reikia keisti principus ir sistemą, Kapitalizmas (Konkurencija – Karas tarp visų) į kitą sistemą. Į Kokia ???  Į SOCIALINIŲ SANTYKIŲ LYGIAGRETIŠKUMO IR LYGIATEISIŠKUMO PRINCIPAIS, (DĖSNIAIS PAGRISTA SISTEMĄ)  Kaip ja pavadinsime neturi reikšmės.

  KONKURENCIJA- Tai karas tarp visų!  Konkurencija gimdo visas blogio jėgas ir supriešina ir skaldo bendruomenes, visuomenę šeimas. Gimdo pavydą; neapykanta; nepasitikėjimą ; apgaulę; žiaurumą ; cinizmą ; abejingumą, kito(artimo) skausmui ir t.t.
  Tai va  ką jis slepia.;
   KOOperacija – tai pasidalijimas patirtimi ,informacija, gėrių ; pagalba vienas kitam ; meile artimam; pasitikėjimas; kelia dvasingumą ir kūrybą taurina asmenybę,  jungia ir suartina žmones ; bendruomenes ir šeimas ir žmonija išveda iš pražūtingo kelio.

  VISUOMENĖS TIKSLAI – KURTI IR TOBULINTI VERTYBIŲ SISTEMŲ SKALIAS IR JŲ PAGRINDU KURTI IR FORMULUOTI SOCIALINIŲ SOCIOLOGINIŲ MOKSLŲ DĖSNIUS IR DĖSNINGUMUS ( Sociologijos; Ekonomikos ;Teisės; Politologijos; Švietimo ir lavinimo ) ir taip tolau.
   
  Šios dvi priešingybės egzistavo ir egzistuoja visais laikais . Tik kada viena iš jų persveria savo dominavimu visuomenėje, visuomenė suyra, pražūsta, susipriešina ir kariauja.  O šiuo metu būtent Neoiberalizmo jėgos, konkurencija skelbia pagrindiniu principu ir kas jas atstovauja , mes gerai žinome(„dievo išrinktoji tauta“) < Kaip jie patys yra įvardine jų dievas tai velnias.

  Su pagarba Algimantas Skrabulis.

  Kurginianas apie politologijos paskaitas

  http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=cnCyJBfSq60&NR=1

 18. algimantas skrabulis says:

  http://www.youtube.com/watch?v=pCdJ3wx-4vc&feature=related
  rusu kalboje aiskiai parodo kad sis @ismincius nemato pagrindines iseities (egojizmo) performatavimo i Kooperacijos ir visiskos anti egojistines ekonomikos ir kulturos
  Su pagarba Algimantas Skrabulis

 19. Atvira says:

  Niekaip nesuprantu kodel taip arsiai puolamas Laitmanas?Kaip paprasta kazka pavirsutiniskai supratus,postringauti kas yra tiesa,o kas melas,kas yra dievas,o kas velnias…Truputi juokinga.Argi svarbu kas toks Laitmanas,gal svarbu apie ka jis kalba,o informacija mes isgirstam tik tokia kokia nori girdeti musu sirdis.Senai zinoma tiesa,kad ta pacia zinia skirtingos ausys girdi skirtingai.Skaiciau daug Laitmano straipsniu,klausiausi paskaitu ir kazkaip nieko velnisko jis i mane neprikimso.Norint bet ka suprasti-reikia pazinti.Dziugi zinia ta,kad kuo labiau neigsi,tuo labiau domesies,vadinasi greitai pazinsi,o kas yra dievas,kas velnias….atsakymas kiekvieno musu sirdyse.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top