JAV išplėtė sankcijas prieš Rusiją, įtraukdamos į jas Krymo uostus

2015, 4 rugpjūčio, 1:03 | kategorija Metodologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 315 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

newsmaritime.com

paveikslėlios

JAV vyriausybė išplėtė sankcijas prieš Rusiją, įtraukdamos į juodąjį sąrašą keletą kompanijų ir privačių asmenų. Į išplėstą sankcijų sąrašą įtraukti verslininkai Sergejus Kurčenko, Roman Rottenberg ir visi prekybiniai Krymo uostai. Taip pat į sąrašą papuolė visos dukterinės, rusų kompanijų jau esančių tuose sąrašuose įmonės. Faktiškai, tarptautinių laivų užėjimas į Krymo uostus ir taip buvo uždraustas, tačiau dabar JAV oficialiai įvedė tokį draudimą. Pereitą mėnesį jau buvo sulaikyta keletas laivų, bandžiusių atnaujinti tarptautinę prekybą Kryme.

„Šiandienos sankcijinio sąrašo išplėtimas nėra eskalacija, – tai eilinis žingsnis stiprinant jau priimtas priemones. Jų tikslas – sustabdyti daugkartinius bandymus apeiti egzistuojančias sankcijas“, – sakoma JAV pasiuntinybės Rusijoje pranešime spaudai.

Tarp kompanijų ir dukterinių įmonių, įtrauktų į naująjį sąrašą, keletas banko kompanijų, investicinių fondų ir prekybos žaliavomis struktūrų Europoje ir JAV, kurios dabartiniu metu nedirba ir neturi galimybių pritraukti amerikietišką kapitalą. Visumoje sankcijų sąrašas padidėjo nedaug ir greičiau sustiprino stambių Rusijos motininių kompanijų operacijų draudimą.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. FB nerijus sk says:

    sitos sankcijos RF,Duoda tiek pat zalos ir visai ES,KURI PATIRIA MILIJARDINUS NUOSTOLIUS.dar labiau nuo to kencia tokios salys kaip lietuva,bet musu spauda raso apie sparciausia lietuvos augima visoje ES.Yra trys melo rusys;melas,akiplesiskas melas ir statistika,butent pastaraja yra modeliuojama ir manipuliuojama skaiciais kaip patogiau paciai valstybei.Ivedus Eura lietuvoje susidare kainu,paslaugu infliacija,(verslyninkai pasinaudojo proga uzsikelti kainas)dirbanciuju atlyginimai pakilo 5proc,arba nepakilo,susidare zirkles tarp pajamu ir islaidu,Zmones prisiskaite LT spaudos melo,perka nekilnojama turta kuris ale kazkaip brangsta(nors pagal esama ekonomine situacija lietuvoje ,ir esama defliacija visoje ES,kuri nusimato ateinacius 2metus ,NT kainos turi kristi ir galiausiai stagnuoti,)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top