Karas neišvengiamas: Paul Craig Roberts pasakoja apie Vašingtono tikrąjį „Rusijos planą“

2017, 3 rugpjūčio, 13:41 | kategorija Ideologija | 9 komentarai | peržiūrų 1 737 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Paul Craig RobertsBeveik vienbalsiu nutarimu (tiek Atstovų rūmuose, tiek ir Senate), JAV Kongresas pasiuntė aiškų signalą, kad jis norėtų sunaikinti Jungtinių Valstijų Prezidentą ir padidinti branduolinio karo pavojų, o ne siekti išvengti konflikto ir normalizuoti santykius su Rusija, rašo Paul Craig Roberts savo tinklapyje paulcraigroberts.org

Dėl tokių balsavimo rezultatų, dėl naujų sankcijų, prezidentui Donaldui Trampui tampa beprasmiška vetuoti įstatymą, nes abiejuose rūmuose jis gavo daugiau, nei dviejų trečdalių balsų daugumą, kuri yra reikalinga atšaukti prezidento veto. Vienintelis dalykas, kurį Trampas gali pasiekti savo veto – tai eilinį kartą paskatinti melagingus kaltinimus dėl to, kad jis buvo sąmoksle su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

Naujas įstatymas dėl sankcijų panaikina galimybę sumažinti augančią įtampą tarp dviejų didžiausių branduolinių valstybių. Jis taip pat rodo, kad nesvarbu, kaip Kongresas nebūtų suinteresuotas galimybe sumažinti karo grėsmę ir užkirsti kelią priešpriešai su Europa dėl šių sankcijų (jei jis apskritai tuo yra suinteresuotas), JAV Kongresas turi žymiai daugiau suinteresuotas investicijomis į karines kampanijas ir neapykantos Rusijai augimą, kurį kursto amerikiečių žiniasklaida.

Tokie beprotiški ir neatsakingi JAV Kongreso veiksmai daro akivaizdžiu tą faktą, kad Vašingtonas sąmoningai pasirinko konflikto su Rusija eskalavimą pagrindiniu JAV užsienio politikos kursu. Galbūt dabar Rusijos vyriausybė atsisakys savo trokštamos iliuzijos, kad su Vašingtonu gali būti pasiektas susitarimas .

Kaip aš anksčiau nekartą rašiau, Rusija galėtų pasiekti susitarimą su Vašingtonu tik tada, jei kapituliuos prieš Vašingtoną ir paklus JAV hegemonijai. Bet koks tolesnis Rusijos vyriausybės priešinimasis šiam akivaizdžiam faktui reikštų pavojingą Rusijos vadovybės iliuziją.

Figos lapelis, kuriuo Kongresas pridengia savo daromus diplomatinio protokolo ir tarptautinės teisės pažeidimus – jau paneigti įtarimai „dėl Rusijos kišimosi Trumpo naudai į Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimus“. Buvusių JAV žvalgybos darbuotojų organizacija neseniai pranešė, kad buvo atliktas visapusiškas tyrimas dėl tariamo Rusijos hakerių įsilaužimo, ir buvo padaryta išvada, kad jokio įsilaužimo nebuvo; vietoje to buvo įvykdytas vidinis informacijos nutekinimas, kuris buvo nukopijuotas į įrenginį, o tada jame buvo palikti Rusijos „pirštų atspaudai“. Nėra jokių teismo įrodymų, kad patvirtintų Rusijos įsilaužimo versiją.

Viskas yra suklastota, ir visi, kurie teigia, kad įsilaužimas buvo, žino apie tai. Nėra jokio skirtumo tarp teiginio dėl Rusijos įsilaužimo ir Hitlerio 1939 m. teiginio, kad „praėjusią naktį Lenkijos kariai kirto mūsų sienas“, – figos lapelio, kuriuo Hitleris pridengė savo invaziją į Lenkiją.

Kongresas naudoja atvirai cinišką melą, kad pateisintų savo tarptautinės teisės ir sąmoningai siekiamo santykių tarp JAV, Rusijos ir ES pablogėjimą. Ir tai tik įrodo, kad Vašingtonas yra nusiteikęs ryžtingai – sukurstyti konfliktą su Maskva.

Laukite daugiau melagingų kaltinimų, daugiau demonizacijų, daugiau grasinimų.

Karas yra neišvengiamas“, – teigia P. C. Roberts.

Straipsnio autorius – Polas Kreigas Robertsas (Paul Craig Roberts), buvęs JAV iždo sekretoriaus padėjėjas ekonomikos politikos klausimais, „Wall Street Journal“ žurnalistas, vyresnysis mokslinis bendradarbis Standford Universitete, William E. Simon pirmininkas politinėje ekonomikoje Strateginių ir Tarptautinių Studijų centre, Džordžtauno Universitete, Vašingtone.

vertė: Jonas Kovalskis

šaltinis: paulcraigroberts.org

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Myndė says:

  prie viso pasakyto, neseniai teko skaityti nuomonę, kad susidariusioje situacijoje apsikeitimas branduoliniais smūgiais Rusijai būtų gal net naudingesnis, nei begalinis pindosų išsidirbinėjimų kentimas apsimetant, kad karas nevyksta. Objektyviai, JAV branduoliniam kare pažeidžiamesnė nei bekraštė Rusija. Pindosus gi masina skolos apnulinimo perspektyva. Taip kad, einama link to, kad abi pusės nori…

 2. konkurencijos nėra says:

  Arba karas, arba fors mažor, arba naujas valiutų pasaulis (novy valiutny mir), yra iš ko rinktis banksteriam.

 3. Romanas says:

  Manau , kad Paul Craig Roberts taip rašydamas klysta . Kai iš JAV išsiunčiami rusų diplomatai arba atvirkščiai – vyksta atsikratymas nereikalingais ar nepalankiais diplomatais .

 4. zzz says:

  Atrodo JAV privers rusus numesti bombikę į Jeloustauną.Tada bus visko gana ir,net per daug.

 5. Istorikas says:

  Drįstu pastebėti, kad Jungtinės Karalystė Lenkijos rankomis provokavo Hitlerį. Lenkija vykdė antivokišką politiką pvz, atkirto Prūsiją nuo Vokietijos, vokiečiai negalėjo gabenti prekių į savo teritoriją pro Lenkiją. Buvo ir pogromai, kuriuos vykdė lenkai prieš Lenkijos teritorijoje gyvenančius vokiečius. Ir tokių priežasčių buvo daug. Išsamiau aie tai jutube: Hitler’s War – What the Historians Neglect to Mention. Anglosaksams labai paranku kurstyti karą kitų rankomis. Šiandien vyksta analogiški įvykiai tik viskas nukreipta prieš Rusiją.

 6. konkurencijos nėra says:

  RUSAI niekada pirmi nenaudos jėgos, nesvarbu kokios. Diplomatai siuntinėjami tam, kad į reikiams vietas susodint savus, patikimus žmones.

 7. Dainius V. says:

  „Kaip aš anksčiau nekartą rašiau, Rusija galėtų pasiekti susitarimą su Vašingtonu tik tada, jei kapituliuos prieš Vašingtoną ir paklus JAV hegemonijai. “ Straipsnio autorius. Šioje vietoje aš išsireikšiu kitaip : pasaulį valdo kelios ar keliolika „šeimų“,kurios turi pakankamai atitinkamos realios galios keisti valstybių ekonominį ir politinį „veidą“,tačiau tie galios centrai yra susiskaldę į mažiausiai 2-3 įtakos zonas,kurių „užleisti“ konkurentams nenori.Labai neišsiplėsdamas pasakysiu,kad JAV valdo du klanai,užtenka prisiminti ,kad nuo seno dėl absoliučios valdžios šioje šalyje rungiasi tik dvi partijos.Rusija po I Pasaulinio karo prarado savo,kaip imperijos ir suverenios super valstybės pozicijas ir buvo Vakarų organizuotos Spalio revoliucijos metu „iššluota“ nuo turimų aukso (ir kt.)atsargų bei pagal scenarijų pasmerkta išsidalinti naujiesiems Vakarų šeimininkams.Kažkas šiame vakariečių plane nesuveikė ir to pasekoje tų pačių „didmeistrių iš vakarų“ buvo sukeltas II Pasaulinis karas,kurio tikslas buvo nukreipti Hitlerio dėmesį nuo Anglijos ir jo supriešinimas su Stalinu.Šio politinio detektyvo autoriams laimėtojas svarbus nebuvo: buvo tikimasi,kad stipriai „nukraujavęs“ karo laimėtojas bus užpultas bendromis Anglijos ir JAV jėgomis,o paskui abiejų buvusių priešininkų teritorijos perdalintos naujiesiems šeimininkams.Vėlgi planelis žlugo,kadangi niekas iš planuojančių neįvertino paprastų rusų tautinės dvasios ir hitlerininkų vykdomų žiaurumų.Grįžtant prie temos užtenka to,kad dabar vėl rezgamas planas tų pačių „šeimų“ dėl pasaulio persidalijimo.Trampas yra ne gėris,tik tų „šeimų“ tarpusavio kovų pavyzdys dėl „skanaus kąsnelio“ -Rusijos išteklių.

 8. konkurencijos nėra says:

  Dainius V.
  Dar galima Breton Vudsa dadėt, manau, svarbiausias aspektas ano karo.

 9. Marazma says:

  Nesusitvarko su stichija, o su rosais kariauti,tai ne ju nosiai??Jie is vis nezino,ka reiksia kariauti savo valstybeje?? Galybes karu isprovokavo,patys nedalyvaudami praktiskai,? kai nustos dirbti fabrikai,kurie galima mases ginklu, tada ir nebus nesutarimu??

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top