Kijevo pareigūno užrašai [feljetonas]

2014, 12 rugpjūčio, 23:10 | kategorija Alternatyva | 4 komentarai | peržiūrų 919 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisO Kijeve viskas kol kas gerai..ir tylu. Vakar budėjau. Šeštą ryto vijome kijeviečius į pasivaikščiojimą .. šokinėti. Iš Podolo pranešė, kad viena bobutė vežimėlyje atsisakė šokinėti šaukiant „kas nešokinės, tas maskolius (Хто не скаче, той москаль!)“. Visą dieną vaikėsi paskui ją. Pagavo. Atvežė man… Tardėme visą naktį. Pasirodė, kad bobulė realiai prorusiška aktyvistė apsimetusi, kad ją sukaustęs paralyžius ir nebeveikia liežuvis.

Nusiuntėme bobulę vežimėlyje sava eiga į kontrolės postą prie Borispolio, nes ten visa komanda, pusė iš „Dešiniojo sektoriaus“, o kita pusė iš Nacionalinės gvardijos iššaudė vieni kitus. Vėliau, ketvirtos mobilizacijos bangos rėmuose gaudėme mieste karo prievolininkus. Pagavome du: vienas Kijevo meras Kličko, antras – 82-jų senis. Kličko paleidome. Diedą nusiuntėme į specialų batalioną „Kapinės-4“. Diedas gerai paruoštas, kariavo UNO-USA (Ukrainos Nacionalistų Organizacijos-Ukrainos Sukilėlių Armija)

Vakar paėmė Saur-Mogilą. Šlovė Ukrainai, Kasausi. Nei namie, nei tarnyboje nėra karšto vandens. Vadovybei gerai – ji prausiasi JAV konsulate.

Šiandien ryte buvo gautas signalas iš sąmoningų patriotų: šalia Didžiojo Banderos Muziejaus (6, rusų meno muziejus) piliečiai pagavo rusų „samdinį“.. Išvažiavo ten spec būrys – 32 žmonės. Paėmė dar šiltą. Pasirodė realiai samdinys. Ryžas katinas, parazitas, gaudė peles, kurias vakarienei planavo išsikepti visas namas.

Visą naktį tardė, nieko bjaurybė nepasakė. Atidavė Maidano teismui. Maidanas nutarė: „Maskolių į kartuves! (Москаляку на гиляку!)“. Nuvedė katiną prie ąžuolo. Pasirodė  realus profesionalas: paspruko. Spjovėme, nuėjome į valdybą.

Vėl kasausi. Nei namie, nei tarnyboje nėra karšto vandens. Vadovybei gerai – ji prausiasi JAV pasiuntinybėje.

Vakar, valio, paėmė Saur-Mogilą. Šlovė Ukrainai. Per pietus šventėme naujo, 46-o, sankcijų paketo Rusijai įvedimą.

Skyriaus viršininkas, pulkininkas Nečujbaba pasakė, kad Rusijai tuoj ateis visiškas galas. Sako Putinas verkia.

15:00 gautas signalas, kad prezidento rezidencijos rajone buvo pastebėtas rusiškas bepilotis. Nuvažiavome jo gaudyt. Pagavome. Pasirodė ne bepilotis, o balandis. Vyriausiasis KTV (Karinė Tyrimų Valdyba) Andrejus Lysenko pasakojo, kad visi rusiški bepiločiai užmaskuoti kaip balandžiai. Todėl Kijeve balandžių nebeliko. Tuo pačiu išmušė ir visus žvirblius. O ką, jei maskoliai pagamino naują BL (Bepiločių lėktuvų) modifikaciją?

Balandį valgė visas skyrius. O per 5-ą kanalą rodė, kaip mes jį išrenkame dalimis. Tiesa, TV kadrui teko išrinkti amerikietišką bepilotį. Bet vis tiek niekas nieko nesuprato. Sako, kad Putinas tikrai verkia.

Vėl kasausi. Nei namuose, nei tarnyboje nėra karšto vandens. Vadovybei gerai, ji prausiasi JAV pasiuntinybėje. Valio, paėmė galų gale Saur-Mogilą! Persilaužimas! O kas iš tiesų ta Saur-Mogila? Šlovė Ukrainai.

Nuo 16,00 visas skyrius gaudėme rusiškus „Grad’us“. Iš UST (Ukrainos saugumo Tarnyba) vado Nalivaičenko buvo gauta informacija, kad juos matė Žuljų rajone. Radome. Pasirodė, kad tai Nacionalinės Gvardijos „Grad’ai“. Juos aptarnaujančio būrio kariai apklausiami pasakė, kad, pirmiausia – jie nepamena kas jie tokie apskritai, o antra – tai ne „Grad’ai“, o kombainai. Ėmėme aiškintis, pasirodė vis tik „Grad’ai“… Supratome po to, kai patys bumptelėjome į Bankovskają ir pataikėme į prezidento administraciją. Pulkininkas Nečuijbaba čia pat paskambino Andrejui Lysenko ir pasakė anam, kad tas praneštų per televiziją, jog tai realiai rusiški „Grad’ai“. Lysenko taip ir pasakė.

Pagrindinis komandyrius Piotras Porošenko čia pat kažkur išskrido sraigtasparniu. Turčinovas trečia diena kaip geria. Nalivaičenko neišlįsdamas sėdi amerikiečių pasiuntinybėje. Jam gerai – jis prausiasi.

Saur-Mogila paimta. Šlovė viešpačiui. Ir šlovė Ukrainai. Vėl kasausi. Nei namie, nei tarnyboje nėra karšto vandens., Vadovybei gerai, ji prausiasi JAV pasiuntinybėje.

Gautas signalas: Dnepropetrovsko srities vicegubernatoriui Borisui Filatovui nepažįstamieji sudaužė marmūzę. O Dnepropetrovsko srities gubernatoriui Kolomojskiui jie pakartotinai atliko apipjaustymą. Olegas Liaško savo twitteryje parašė apie tai, kad jį medžioja seksualiniai maniakai.

„Informacinio pasipriešinimo“ lyderis Tymčiukas pranešė, kad Dnepre matė užsienietišką povandeninį laivą. Tikėtina, kad rusų. Visą naktį jį dusino granatomis ir sprogmenimis. Išplaukė dugnu į viršų. Pasirodė, kad ne rusiškas, o amerikietiškas. Ir ne laivas, o kreiseris „Vella Gulf“  Teko staigiai piešti ant jo žvaigždes. Praslydo…

Vakarai paskelbė apie naujo, 47-o sankcijų paketo įvedimą. Einame švęsti. Šlovė Ukrainai.

Pulkininkas Nečujbaba prisigėrė ir paskelbė, kad, jei rusų okupantai ateis iki Kijevo, jis eis gelbėtis į Rusiją. O Rytų, Centro, Vakarų ir Pietų Ukrainos priešai yra Porošenko, Turčinovas, Tiahnibokas, Sobolevas ir Liaško. Po to jis išgėrė dar dvi stiklines, pravirko ir pasakė, kad visi mes rusų GRU agentai.

Saur-Mogila paimta. Panašu, kad Ukrainoje jų be skaičiaus, tų pačių Saur-Mogilų. Kur tik kalva – ten ir Saur-Mogila. Prakeikti maskoliai. Šlovė Ukrainai.

Mes visi kasomės. Pulkininkas Nečujbaba pareiškė, kad laikas eiti į amerikiečių atstovybę, į pirtį. Ryte pabudome jau darbe. Stipriai skauda galvą.

Vėl kasausi. Nei namie, nei tarnyboje nėra karšto vandens Vadovybei gerai, ji prausiasi JAV atstovybėje.

Maidane vėl muša. Ten vyksta muštynės, aiškinamasi, kas iš jų iš tikro yra FSB agentai. Maidanuojantys sako, kad milicininkai, o milicininkai sako, kad maidanuojantys. Išsiunčiau ten būrį „Alfa“. Po pusvalandžio paskambino būrio vadas, pasakė, kad Maidane jau trys grupės FSB agentų aiškinasi santykius. – milicininkai, maidanuojantys ir jei patys. Mušasi dėl to, kuriuos pripažinti tikraisiais. Pasirodė VRM ministras Arsenas Avakovas. Pasirodė, kad būtent jis ir yra tikrasis FSB agentas. Išnešė ant rankų.

ATO kalbėtojas Dmitraškovskis papasakojo, kad Saur-Mogila paimta. Kad jį kur šunys. Ir ją taip pat. Šlovė Ukrainai.

Ryte prabudome darbe. Stipriai skaudą galvą. Vėl kasausi. Nei namie, nei tarnyboje nėra karšto vandens. Vadovybei gerai – ji išvažiavo…

Maidane stovėjo generalinis NATO sekretorius Rasmussenas su durimis. Atidarinėjo tardamas „Ukrainai durys atvertos…“ ir čia pat uždarydavo. Užkniso visą Maidaną savo trankymu. Po to dingo be pėdsakų. Ieškome. Suradome. Jį pagrobė spec batalionas „Azov“ tikėdamasis išpirkos. O Liaško bandė priversti sanguliavimui. Tarptautinis skandalas.

Rassmusenas nebenori grįžti. Sutvarkėme. Jie susijungė legalios santuokos saitais. Saur-Mogila paimta. Kasomės. Šlovė Ukrainai. Viskas. Pulkininkas Nečujbaba organizavo skyriui humanitarinį koridorių Rusijos pasienyje. Einame praustis.

/…išverstas komentaras…/

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. SB says:

  Autoriui net nereikėjo nieko išgalvoti, skaitai kaip vakarų naujienų antraščių kompiliaciją…

 2. skdonatas says:

  Prie6 dvi dienas skaičiau šito teksto originalą, prisijuokiau ir jau norėjau išversti ir įdėti į FB, bet patingėjau. O jūs nepatingėjot, ir ačiū už tai. Tekstas vertas vertimo.

 3. Kestutis says:

  Mano manymu sis komentaras ar „feljetonas“ kaip jis ten besivadintu, kiek daugiau pritaikius siandienos Europai, labai tiktu ateities moksleiviu kartoms ideti i istorijos vadovelius, kaip puikiai nusakantis sio laikmecio ES entuziastu busenas…

 4. Kas yra pindostanas? says:

  Neblogi piešinukai šia tema:

  http://socializator.livejournal.com/139308.html

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top