Laiškai iš miško: postmodernizmo pabaiga

2019, 20 rugpjūčio, 8:27 | kategorija LPT | atsiliepimų (3) | peržiūrų 583 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šėtono dvikova su D-vu

Jonas Matuza

Mokslas šiais laikais pasiekė neregėtas aukštumas: virtuali realybė, lazeriniai ginklai, tarpžemyninės raketos su branduoliniais varikliais, išširfuoti augalų, gyvūnų ir net žmogaus genomai, nanotechnologijos, kvantinė kompiuterija, kalbą ir veidus atpažįstantys išmanieji telefonai, marsaeigiai, beveik veikiantys kosmniai teleskopai, dirbtinis intelektas sekso robuotose…

Bet ar gali viso Pasaulio mokslininkai su visut visutėliais Žemės finansiniais-materialiniais ištekliais pagaminti bent vieną mažą mažytę amebą iš neorganinių medžiagų? Su amebos lygio intelektu? Arba klumpelės bakteriją, arba melsvadumblį, jau nekalbant apie aguonos grūdą ar ką nors dar sudėtingesnio?

Ką čia sudėtingesnio,- mieli mokslininkai, sukurkite paprasčiausią veikiantį virusą. Ne įkišdami ne jūsų sukurtą DNR fragmentą į ne jūsų sukurtą ląstelę, bet vien tik iš savo kūrybingumo, žinių ir neorganinių medžiagų!

Ką čia virusą,- sukurkite neorganinę medžiagą! Ne šaudydami ne jūsų sukurtų kitų atomų dalelėmis kolaideriuose, bet iš savo vaizduotės ir energijos. Jau nekalbant apie Dieviškąjį energijos pagaminimą iš žodžio…

Kaip čia yra, kad termobranduolinę energiją įvaldęs ir dirbtinį intelektą vystantis mokslas negali sukurti paties paprasčiausio atomo, jau nekalbant apie ką nors gyvą? Kaip iš viso reikėtų vadinti tokį žmonijos protą, jei ne antiprotu ir antimokslu?

Sveikatos apsauga nūdien pasiekė neregėtas aukštumas: kompiuterinės tomografijos, magnetiniai rezonansai, nuotolinės internetinės operacijos, avių klonavimas, galvų persodinimas kiaulėms, genetinės chimeros, kamieninių ląstelių žmogėdriškos injekcijos senstančioms įžymybėms…

Bet ei, Civilizacijos medicina, parodyk bent vieną niekuo nesergančią savo bendruomenę! Ką ten bendruomenę- nors vieną niekuo nesergančią šeimą. Ką ten šeimą- bent vieną absoliučiai sveiką savo žmogų! Kad ir ką tik gimusį kūdikį. Ne “praktiškai“ sveiką, bet absoliučiai,- pradėtą dviejų absoliučiai sveikų žmonių absoliučiai sveikoje aplinkoje…

Kaip tuomet vadinti tokią sveikatos apsaugą, kuomet kiekvienais metais atsiranda vis įmantresni naujų ligų pavadinimai, o žmonės vis labiau serga jei ne sveikatos antiapsauga?..

Demokratija šiais laikais pasiekė neregėtas aukštumas… Bet demokratija, kurioje žmones su šūkiais “Mes esame 99%“ išvaiko 1% valią vykdantys policininkai, ginkluoti guminėmis kulkomis ir ašarinėmis dujomis, negali būti vadinama niekaip kitaip, kaip antidemokratija!

Savireguliacinė rinkos ekonomika, kurioje rinka seniausiai nieko nebelemia, viską reguliuoja korporatokratija su samdytų politikų samdytais džonais perkinsais, arba išlobistintomis politinėmis sankcijomis, arba užsakytu NATO agitbirgadų pasirodymu prie Baltarusijos krantų, kas rinką jau seniai pavertė į parodiją, į antirinką.

Ko šiandien verti politikų “hailylaikly“ kovos su žmogiškumu žodžiai? Net juokas nebeima vis dar neatsigaunant nuo tokių veidmainiškumo protuberantų, kaip iškiliausių Civilizacijos valdytojų indulgencija sauditams po viduramžiškos egzekucijos Ankaros pasiuntinybėje, 9/11, skripalių, malaizijos boingų, serbijų, irakų, sirijų bei kitų afganistanų ir libijų antižmogiškiausių veidmainybių, kurių niekaip kitaip apart antihumanizmu pavadinti liežuvis nesiverčia…

Kas yra religija tvirtinanti, kad vienas žmogus – Dievo išrinktasis, kitas – vergas, o trečio danguje laukia keliasdešimt nekaltų mergelių, jei jis kartu su savimi susprogdins kuo didesnę krūvą „netikėlių“, įskaitant ir nekaltas mergeles, neišskiriant iš jų nei “išrinktųjų“, nei “vergių“? Religijos tikinančios, kad Dievas yra svolačius, negali būti niekuo kitu kaip antireligijomis.

Kas yra “nepriklausoma“ 4-toji valdžia, kuri, kaip ir likusios trys jos “nepriklausomos“ pirmtakės, besąlygiškai paklūsta tik penktosios valdžios- kriptokratijos- valiai? Tokios masinės informavimo priemonės, holivudinėmis priemonėmis montuojančios užsakytą realybę teatlieka išskirtinai dezinformavimo funkciją, kitaip tarus antiinformavimo…

Kas vyksta kultūroje, šiandien labai raiškiai ir ryškiai demonstruoja Ukrainiečių menininkai, rengiantys tokius “performansus“, kuriuose užsisako natūralaus dydžio kūdikio formos tortą, pavadina jį “kolorado lerva“ bei su beprotišku šūkiu “Šlovė Ukrainai“ jį praktiškai kanibalistiškai suvalgo… Jei galvojate, kad Lietuvos kultūristai kultūringesni už Ukrainos, prisiminkite, kaip visai neseniai kultūringais žmonėmis save laikantys menininkai rideno Putino galvą lietuviško teatro scenoje. O prisimenant Civilizacijos centruose eksponuojamus šlapimu bei fekalijomis “tapytus“ Jėzų ir jo mamą drauge su visa panašia “kūryba“ legiono menininkų, temokančių tik žeminti tobuliausią Dievo kūrinį, o reiškia ir patį Dievą, tokios veiklos irgi niekaip kitaip nepavadinsi, kaip antikūryba.

Jei normalumas įstatymiškai persekiojamas, o iškrypimai įstatymiškai saugomi, jei vaikai atimami iš normalių šeimų ir atiduodami velniai žino kam, kas tuomet yra toks moralumas, jei ne antimoralė?

Kas yra teisingumas, kurio vardu pedofilijos aukos įslaptintai atiduodamos pedofilams, o pedofilija apkaltinami aukų artimieji, jei ne antiteisingumas? Jei manote, kad tai- tik lietuviškas pavyzdys, matyt dar negirdėjote apie epšteinų-savailių rateliuose besisukančius iškiliausių šalių iškiliausiuosius asmenis bei karališko kraujo, liaudiškai tarus, asabas, teisingumui įdėmiai nagrinėjant visokių vištų vagių kriminalus. Kas gi tai, jei ne antiteisingumas?

Taip dažnai šmėžuojant dalelytei “anti“, kyla pagrįstas nerimas, kad visą Žmoniją yra parklupdžiusios antihumaniškiausios jėgos, satanistinė sistema.

Visas lig šiol buvusias ideologijas- socializmą, kapitalizmą, imperializmą šiandien ypatingais tempais ir užsispyrimu keičia pati ideologijų ištaka ir galutinis jų tikslas- Satanizmas.

Ką gi, sveiki pagaliau atkakę į naująjį amžių- viešojo politekonomkultūrsocialinio Satanizmo erą!..

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Vytas says:

  Liūdna, kad tenka sutikti su autoriaus gerb. J.Matuzos išdėstytomis mintimis. Bet tai juk viso Vakarų pasaulio realybė. Ir Lietuvos, tame tarpe.

 2. Pindukas says:

  Mane ypač sužavėjo pasvarstymas apie amebą. Visa kita irgi stipru, bet ameba – kiečiausias kabliukas.
  Gaila, kad gyvų sutvėrimų kūryba – pasmerkta sritis. Bedvasį sukursi – velnias tavo rankom dirbo. Bandysi dvąsią (sąmonę) įpūsti- į dievo statusą jau taikai.
  O tema man atrodo be galo aktuali.
  Lauksiu naujų straipsnių

 3. konkurencijos nėra says:

  Kaip bebūtų gaila, bet satanizmą reiks praeit…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top