Lietuvos pensininkų susivienijimo atviras laiškas šalies visuomenei

2016, 20 rugpjūčio, 21:18 | kategorija LPT | 9 komentarai | peržiūrų 609 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

LIETUVOS PENSININKŲ SUSIVIENIJIMO (toliau Liet.PS)Lietuvos pensininkų susivienijimas - logotipas

ATVIRAS LAIŠKAS

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI,

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS PREMJERUI

ALGIRDUI BUTKEVIČIUI,

LIETUVOS VISUOMENEI IR SPAUDAI

(Dėl visų Vyriausybės Ministerijų atsiskaitymo Lietuvos žmonėms už atliktą darbą per visą jų kadenciją).

Mes, Lietuvos pensininkų susivienijimo Tarybos posėdžio metu, įvykusio 2016-07-08, ir daugumos narių pageidavimu, nutarėme kreiptis į Jus gerb. Premjere Algirdai Butkevičiau su prašymu, gal būtų galima visoms mūsų Vyriausybėje esamoms ministerijoms užduoti kelis klausimus į kuriuos laukiame atsakymo iki kadencijos pabaigos:

 1. ką gero padarė Lietuvos žmonėms kiekviena ministerija atskirai per visą darbo kadenciją?
 2. ką žadėjo padaryti, bet nepadarė?
 3. kada bus parašytas įstatymas- išspręstas klausimas dėl Lietuvos vienišų ir vienišų neįgalių pensininkų pensijos normalizavimo, t.y. sulyginimas su pensininkais netekusiais vieno iš sutuoktinių? (dabar yra viešas jų genocidas).
 4. ką gero padarė visiems Lietuvos pensininkams?
 5. ką padarė ir ką žada daryti, kad Lietuvos žmonės nebėgtų iš Lietuvos?
 6. kokie ateities planai? Kokius darbus ruošiatės palikti naujai vyriausybei?

Mes pageidautume, kad kiekviena vyriausybės ministerija atsiskaitytų atskirai, tam gali būti naudojamos visos ryšio priemonės: konferencijos, organizuotos visai Lietuvai įvairiose Lietuvos vietovėse, kur Lietuvos žmonės galėtų pateikti klausimus detalesniam atliktų darbų išsiaiškinimui ir sužinoti, kokie planai numatomi ateičiai. Bet gali būti ir spauda, internetinės ministerijų svetainės, tik kad tai būtų pateikta mūsų adresu, o mes išplatinsime visai Lietuvai internetinio laikraštėlio „Auksinis ruduo“ , kurį gauna visa Lietuva, pagalba. Laikas labai greitai bėga, todėl norėtume skubaus atsakymo,

pagarbiai

Aldona Marija Gedvilienė (LietPS) prezidentė

Genovaitė Malyševa (LietPS) sekretorė.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Rasa says:

  Tikiu kad atsakymo nevus nes nieko nepadare del zmoniu tik del savo kiseniu.Turetumete pensininkams aiskinti kad nebegalima balsuoti uz this pacius t.y koncervatorius, soceldemokratus ir liberal us. Baisu ir pagalvoti ka jie parade su kumis su Lietuva ,PRASKOLINTA ISVOGTA ZMONES ISVARYTI TIESA PAMINTA …….

 2. Mindaugas says:

  Artėja rinkimai….ir kiek dar bus tokių atvirų laiškų…klounada tęsiasi…

 3. Ec says:

  Būtent, kad klounada, galėtų to paties paklausti televizoriaus, rezultatas būtų tas pats :) . Veikti reikia kitaip, manau

 4. Untanas says:

  Pokalbis aklo su kurčiu.

 5. To Ec says:

  O kaip reikia veikti?

 6. Ec says:

  Jei reikia kovoti su vėjo malūnais, tai reikia ne į jų mentes plaktis, o vieną kitą akmenį iš pamatų išjudinti. Pensininkai daro tai, ko iš jų norima ar laukiama.

 7. Pencininkai isnaudojami: pencijas pagal pragyvenima gauna kapeikas ,ir, dar kalba, kad po keliu metu negausime net situ kapeiku kurias dabar gauname, tai ziauru, vienisiems pencininkams paskelbtas genocidas, gyvus laidoja, kodel viriausybe nekencia zmoniu,ir pencininku, ir, dirbanciu. Kodel sodros ministerija prie pencijos ne prideda darbo stazo dirbto antraeilese darbuose, mokescius mokejome ir is antraeilio darbo? Sitos valdzios nerenkame, Jie save patys issirenka, zmoniu balsus nustumia i sali, kazkaip jie ten vis sedi net nieko nedarydami. Reikia vietoj viriausybes ikurti ,Profsajunga. kad butu is saugomi mokesciu moketoju pinigai, turetume visi vadovautis valstybiniais istatymais, nebutu seimo, kurie visuomenei daro skriauda, niekas ne is plautu visuomenes pinigu, tada ir emigruoti zmonems nereiketu, tikiu Lietuva pakiltu i auksta lyg,i tada nereiketu pencininkams , seimoms su vaikais ant ranku ieskoti kaip is laikyti seima Kas is gelbes Lietuva ?

 8. Joana says:

  Pagarba gerb. Arvydui Dauniui, kad paviešino Pensininkų Susivienijimo Kreipimąsi. Deja, neteko jo pastebėti kituose interneto portaluose.

 9. Sveiki, brangieji, kurie moka kultūringai pasakyti savo nuomonę, netrukus išeis naujas laikraštėlio numeris, kuriame rasite ir dalinį atsakymą, o šiaip, jeigu įdomu, su visais laikraštėliais galite susipažinti paspaudę ant nuorodos:
  Visi laikraštėliai, spausti čia : https :// drive.google.com/folderview?id=0B9scuKv4QwYsZXJING5OaXV1WjA&usp=drive_web

  Susirašinėjimas tęsis tol, kol gausime norimus atsakymus, sėkmės visiems ir tęskite diskusiją, malonu paklausyti protingų žmonių. Galite rašyti į laikraštėlį, jeigu turite savo nuomonę vienu ar kitu klausimu (konkrečiu) ir siųskite į mano el. paštą, lauksiu

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top