Mitinge, vykusiame prie Karaliaus Mindaugo paminklo, Vilniaus merui R. Šimašiui buvo skirta daug karčių žodžių [video]

2019, 9 rugpjūčio, 9:18 | kategorija Kelias | atsiliepimų (4) | peržiūrų 546 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Apginkime Lietuvos didvyrius - miringas prie paminklo Karaliui Mindaugui

Rugpjūčio 7 d. pavakarę, Vilniuje, prie Karaliaus Mindaugo paminklo įvyko visuomeninis mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“, kuriame dalyvavo apie 700-800 žmonių iš visos Lietuvos.

Tai nebuvo vien vilniečių susibūrimas – mitinge iškelti klausimai svarbūs daugeliui Lietuvos žmonių.

Jame dalyvavo ir rusų, ir lenkų tautybių atstovai, pagerbė ir žydai, – policija ilgokai įkalbinėjo Danielių Lupshitzą, apsigobusį Izraelio vėliava, atsisakyti minties rėžti kalbą.

Renginio metu savo nuomones išsakė daugelis žmonių, ir pagrindinė mintis buvo tokia, jog reikia atkurti Kazio Škirpos vardo alėją bei pakabinti atgal Jono Noreikos – Generolo Vėtros atminimo lentą ant Lietuvos mokslų Akademnijos Vrublevskių bibliotekos sienos, kuri buvo kitoje gatvės pusėje priešais Karaliaus Mindaugo paminklą, šalia kurio ir vyko minėtas renginys.

Kalbėjusieji minėjo nuolat vilkinamą ir atidėliojamą sprendimą centrinėje Vilniaus aikštėje pastatyti valstybės simbolį – Vytį. Akivaizdžiai matosi, jog Vilniaus meras daro viską, kad šis iš amžių atėjęs valstybės simbolis nebūtų įgyvendintas jo vadovaujamame mieste, sakė žmonės.

Taip pat pasisakiusieji akcentavo nederamą Vilniaus mero elgesį, kuris, pasak kai kurių, yra kurstantis priešpriešą visuomenėje. Vienas iš pasisakiusių, jaunalietuvis Stanislovas Buškevičius, net uždavė retorinį klausimą:

„O kas galėtų paneigti, jog Remigijus Šimašius nėra Maskvos agentas? – Niekas“

Mitingas - "Apginkime Lietuvoss didvyrius"Mitinge pasisakė politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Gvidas Rutkauskas, savanoris Kasparas Genzbigelis, partizano Juozo Jakavonio-Tigro dukra, Laisvės kovotojų sąjungos pirmininkė Angelė Jakavonytė, filosofas Arvydas Juozaitis, Lietuvos laisvės kovų sąjungos garbės pirmininkas Jonas Burokas, „Jaunosios Lietuvos“ pirmininkas Stanislovas Buškevičius, Seimo narys Mindaugas Puidokas, Lietuvos Sąjūdžio, Vilniaus skyriaus vadovas – Leonas Kerosierius, Tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis ir Čikagos lietuvė Ligija Tautkuvienė.

Savo pasisakyme filosofas Arvydas Juozaitis papasakojo susirinkusiems, jog pirmasis Lietuvos trispalvę Gedimino pilies bokšte iškėlė Kazys Škirpa 1919 metų sausio 1 dieną, o dabar, mūsų valstybingumo simbolį pirmasis iškėlęs žmogus, Vilniaus mero pastangoms bandomas ištrinti iš visuomenės atminties, tuo tarpu, kai šie žmonės yra didvyriai, pasakė filosofas.

„Jų akivaizdoje, pabrėžė Arvydas Juozaitis – dabartinis meras yra nykštukas. Net jo pavardės nesinori sakyti, praeis laikas ir pasimirš ji“.

Šie filosofo žodžiai buvo palydėta susirinkusiųjų plojimais ir šūksniais „gėda“ Vilniaus mero adresu. Arvydas Juozaitis papildė, jog pats Vilniaus meras yra antisemitas.

Apie visa tai ir dar daugiau, Jūs, mieli skaitytojai, galite sužinoti pažiūrėjė žemiau esantį vaizdo reportažą:

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Gintas says:

  Jei nebūtų Rusijos, nebūtų ir Lietuvos, nes nieko daugiau negirdime, o tik Rusija Rusija Rusija, o apie tą Rusija ne velnio nenutuokia, tiesiog loja. Linkiu visiems „patriotams“ einant gulti po lova pažiūrėti ar nesislepia ten rusas! Skanaus, ėdant iš jav rankos…

 2. regis says:

  >>Gintui,

  tamsta įžeidinėji kitus, galvojančius ir matančius situaciją kitaip. Tai rodo, jog argumentų jau nebeturi. O gal po ruso okupacijos iš jo rankų ėst skaniau buvo?

  Prisipažink.

 3. Simas Simaitis says:

  Štai ir pakalbėjo tautiečiai. Kaip šiame straipsnyje, taip ir praėjusiame. Vienaląsčiai reaguoja į tiesioginius dirgiklius. Graudu.
  Ar uždavėte nors vienas iš komentatorių sau klausimą: o kam naudingas šitas šaršalas? Jums tikrai jis nereikalingas. Ar tai jus, tautiečius, vienija? Nei velnio! Atsakymas glūdi paviršiuje, reikia tik atydžiai pasiklausyti, ką pliurpia Šimašius apie „jo valdžios“ ketinimus ir suprasite kam tas tautiečių kiršinimas naudinga.

 4. Pagarba M.Puidokui ir A.Juozaičiui says:

  Pagarba visiems susirinkusiems, kurie nori ir apgins mūsų didvyrius. Ypač džiugu, kad svarbiausiais Lietuvai momentais susivienija ir kartu dalyvauja gerbiami Seimo9 narys M.Puidokas ir Sąjūdžio pirmtakas, filosofas A.Juozaitis. Tik vienybėje mes būsime tvirti bei pasieksime savų gerų tikslų.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top