Mokinių tėvai Britanijoje vienija jėgas kovai su „trans propaganda“

2019, 21 rugpjūčio, 7:00 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (4) | peržiūrų 560 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Plakatas klasėje

nuotr. REUTERS

Paauglio translyčio (transgender) Jayden Lowe mirtis, sukelta pavartojus hormonų, tapo paskutiniu lašu Tanya Carter, kurios vienas iš vaikų mokėsi su mirusiu paaugliu vienoje mokykloje Kembridžšyre, praneša The Times.

Leidinys informuoja, jog T. Carter su nerimu stebėjo, kaip Britanijos mokyklos praveda LGBT politiką. Pasak jos, kai kurios mokyklos kviečia specialistus, kurie išaiškina vaikams, abejojantiems savo lytine tapatybe, kaip pakeisti lytį.

„Aš labai susirūpinusi dėl to, su kuo mano vaikams tenka susidurti mokykloje, o taip pat man kelia nerimą bendra padėtis“, – pareiškė T. Carter.

Pasak The Times, dabar ji prisijungė prie aktyvios kitų tėvų grupės, mokytojų, gydytojų ir psichologų, pasivadinusių „Susivienijimu už saugias mokyklas“.

Grupės aktyvistai (grupę sudaro 150 žmonių) teigia, jog naujos lytiškai neutralios taisyklės mokyklose pažeidžia mergaičių teises į vienos lyties asmenims pritaikytas rūbines ir sanitarinius mazgus.

Be to, susivienijimo nariai tvirtina, jog vaikų abejonės dėl lytinės tapatybės stimuliuojamos medicininio įsikišimo būdu: kaip pavyzdys pateikiami medikamentai, blokuojantys brendimą.

Taip pat pažymima, jog kai kuriais atvejais mokyklos nepraneša tėvams apie tai, jog jų vaikai prašo identifikuoti save su priešinga lytimi.

Grupės atstovai kreipėsi į vyriausybę, siekdami padidinto dėmesio šiai problemai, – teigia The Times.

Be to, grupė pasirengusi padėti mokykloms gerinant LGBT politiką, o taip pat suteikti alternatyvias konsultacijas vaikams ir jų šeimoms.

infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. konkurencijos nėra says:

  Štai ir sATANIZMAS, visu savo gražumu!

 2. Socialistas says:

  Visa supuvusių vakarų politika paremta principu: kad ir labai tau nepatinka, get over it, nes valdžiai nusispjaut į tavo nuomonę. Bet nereikia dairytis po kitas šalis, tvarkykimės savo kiemą. Aišku tai neįmanoma, nes valdžia daro ką liep ES direktyvos, o ne ko reikia tautai. O tauta, tai kas – masė kuriai paduok vyno ir pramogų (šimtmečių, baltijos kelių ir kt minėjimai), prie to dar pagrąsink rusais ir astravo elektrinės grėsme, tada praplausi pinigus ant jodo tablečių, nors ir nedidelė suma …и то хлеб. Taip trauta supančiota, nes liberalios demokratijos valdžioje atsakingųjų nėra, yra tik krūvą idiotų, kurie daro ką nori, nes žino kad niekas jų nenuteis. Istorija kartojasi, išgyvenam smetonmečio krizę ir dezintegraciją.

 3. Vilnietis says:

  Kol tie lgbt + iškrypeliai nebus įveikti ir tiek jų organizacija, tiek jų ideologija nebus uždrausta absoliučiai, o jie bus pradėti sodinti ir gydyti- tol jokie ten translyčiai ir panašus šū.das nebus įveiktas. Taip kad reikia pradėti nuo reikalavimo absoliučiai uždraust organizacijos veiklą ir jos finansavimą bei rėmimą.

 4. virgis says:

  Juokiausi tarybiniais laikais is lenino teiginio jog kapitalizmas puna,dabar tai matau savo akimis ir Europa galima jau pervadinti i piderlanda

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top