Musulmonių gimdymo galia – atominė bomba bevaikei senutei Europai

2017, 26 rugpjūčio, 8:01 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (14) | peržiūrų 836 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Viktoras Orbanas

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas neseniai pasakė: „Mūsų nuomone, turime išspręsti savo demografines problemas, remdamiesit nuosavais ištekliais ir mobilizuojant savo rezervus ir … atnaujindami save dvasiškai“. (Nuotrauka: David Plas / Wikimedia Commons)

Strasbūro arkivyskupas Luc Ravel pareiškė, jog „tikintys musulmonai puikiai žino, kad jų jėga – aukštas gimstamumo lygis. Jie kalba jums labai ramiai, labai pozityviai: kažkada visa tai bus mūsų

Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas įspėjo apie „musulmoniškos Europos“ pavojų. Pasak jo, „ateinančių dešimtmečių klausimas yra toks – ar Europa ir toliau priklausys europiečiams“.

„Per artimiausius 30 metų afrikiečių skaičius išaugs daugiau, nei vienu milijardu, kas dukart viršija visos Europos Sąjungos gyventojų skaičių. Demografinis spaudimas bus milžiniškas. Praeitais metais daugiau, kaip 180 tūkst. žmonių emigravo iš Libijos, ir tai tik pradžia. Pasak ES komisaro, šiuo momentu trys milijonai migrantų laukia galimybės atvykti į Europą“, – pareiškė Nyderlandų politikas Gertas Vildersas (Geert Wilders).

Šiomis citatomis prasideda straipsnis „Europa vykdo demografinę savižudybę“ (Europe Is Committing Demographic Suicide), paskelbtą internetiniame leidinyje Zero Hedge. Autoriai: Tyler Durden; Giulio Meotti iš The Gatestone Instituto.

Šią savaite Ispanijos mieste Barselonoje buvo įvykdytas dar vienas teroro aktas. Kadangi Ispanija daugybę metų praeityje buvo musulmonų valdžioje, daugelis islamistų mano, jog turi teisę susigrąžinti šią šalį sau.

Tuo pat metu, toli nuo Ispanijos, kita valstybė uždaro mokyklas pasekoje to, jog vaikų skaičius joje – nesiekia 10% gyventojų. Vyriausybė paverčia mokyklas prieglaudomis, besirūpindama pagyvenusiais žmonėmis, kadangi šioje šalyje 40% žmonių – vyresni, nei 65 metų amžiaus. Tai ne mokslinis fantastinis romanas. Tai Japonija, – šalis, kurioje gyvena patys seniausi ir patys nevaisingiausi gyventojai pasaulyje.

Japonijos Nacionalinio gyventojų ir socialinio aprūpinimo instituto tyrimo duomenimis, link 2040 metų daugumoje nedidelių šalies miestų trečdaliu ar netgi per pusę sumažės gyventojų

Restoranų skaičius Japonijoje sumažėjo nuo 850 tūkst 1990 metais, iki 350 tūkstančių šiai dienai, kas nurodo į „gyvybinės jėgos išsekimą“. Prognozėse nurodoma, jog po 15 metų Japonijoje bus 20 milijonų tuščių namų.

Tokia pati ateitis laukia ir Europos?

Tarp ekspertų demografijos srityje egzistuoja tendencija vadinti Europą „naująja Japonija“. Tačiau Japonija užsiima šios demografinės katastrofos sprendimu savo nuosavų resursų pagalba ir draudžia musulmonų imigraciją į šalį.

Nauja italų analitinės agentūros „Centro Machiavelli“ ataskaita pademonstravo, jog, jeigu dabartinės tendencijos tęsis toliau, link 2065 metų pirmosios ir antrosios kartos imigrantų skaičius viršys 22 milijonus, tai yra daugiau, nei 40% nuo bendro Italijos gyventojų skaičiaus.

Vokietijoje jau 36% vaikų iki penkerių metų amžiaus gimė imigrantų šeimose. 13-oje iš 28 ES šalių-narių, pereitais metais žmonių mirė daugiau, nei gimė. Neįskaitant imigracijos, laukiama, jog Vokietijos ir Italijos gyventojų sumažės atitinkamai 18% ir 16%.

Demografinio „laisvo kritimo“ įtaka labiausiai pastebima ten, kas kažkada vadinosi „naująja Europa“, tai yra buvusiose Tarybų Sąjungos bloko šalyse, – tokiose kaip Lenkija, Vengrija ir Slovakija, skirtingai nuo taip vadinamos „senosios Europos“ – Prancūzijos ir Vokietijos.. Rytinės Europos šalys šiandien labiausiai yra veikiamos „depopuliacijos bombos“ – katastrofiško gimstamumo lygio smukimo, kurį kai kurie šiuolaikiniai analitikai pačia didžiausia mūsų laikų problema.

The New York Times paklausė, kodėl, nežiūrint į gyventojų skaičiaus mažėjimą Rytų Europa priešinasi migrantų priėmimui. Demografinė krizė – tai būtent ta priežastis dėl kurios jie bijosi būti pakeisti imigrantais.

Be to, didžioji Rytų Europos dalis jau buvo patyrusi šimtmečius besitęsusią musulmonų okupaciją savo kailiu iš Osmanų imperijos pusės, ir todėl gerai žino kas jų laukia, jeigu musulmonai vėl ateis pas juos. Senstančios šalys baiminasi, jog neišvengiami aštrūs konfliktai, jeigu dabartinė jaunoji karta bus pakeista svetimaisiais.

„Šiandien Europoje gyvuoja dvi skirtingos nuomonės visuomenės senėjimo ir mažėjimo klausimu, – neseniai pasakė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas. – Vienos nuomonės laikosi tie, kas nori išspręsti Europos demografines problemas pagalba. Ir yra kitoks požiūrio taškas, kurio laikosi Centrinė Europa ir Vengrija. Mes manome, jog mūsų demografines problemas būtina spręsti remiantis savais vietos resursais ir mobilizuojant mūsų nuosavus rezervus, ir – pripažinkime tą – atsinaujindami dvasiškai“..

Orbanas įspėjo apie „musulmoniškos Europos“ pavojų. Pasak jo, „ateinančių dešimtmečių klausimas yra toks – ar Europa ir toliau priklausys europiečiams“.

Afrika taip pat daro didelį spaudimą Europai su „sulėtinto veikimo demografine bomba“.

Dar kartą pakartosime tai, ką šiuo klausimu kalba Nyderlandų politikas Gertas Vildersas: „Per artimiausius 30 metų afrikiečių skaičius išaugs daugiau, nei vienu milijardu, kas dukart viršija visos Europos Sąjungos gyventojų skaičių. Demografinis spaudimas bus milžiniškas. Praeitais metais daugiau, kaip 180 tūkst. žmonių emigravo iš Libijos, ir taip tik pradžia. Pasak ES komisaro Dimitrio Avramopouloso, šiuo momentu trys milijonai migrantų laukia galimybės atvykti į Europą“.

Rytų Europa „senka“ demografijos požiūriu. Demografija netgi tapo Europos saugumo problema. Mažiau žmonių tarnauja kariuomenėje ir socialinėje Europos sferoje. Buvęs Bulgarijos prezidentas Georgi Parvanov faktiškai pakvietė šalies lyderius dalyvauti Nacionalinio konsultacinio komiteto posėdyje, pilnumoje pašvęstame nacionalinio saugumo problemai. Anksčiau Rytų Europos šalys bijojo tankų, – dabar jos bijosi tuščių kūdikių lopšių.

Jungtinių Tautų Organizacijos vertinimu, praėjusiais metais Rytų Europoje gyveno 292 milijonai žmonių, kas yra 18 milijonų mažiau, nei 1990-ųjų pradžioje. Šis skaičius ekvivalentiškas visų Nyderlandų gyventojų išnykimui.

The Financial Times pavadino situaciją Rytų Europoje „pačių didžiausiu gyventojų skaičiaus sumažėjimu šiuolaikinėje istorijoje“. Europos gyventojų skaičius mažėja kaip niekad anksčiau. Netgi Antrasis pasaulinis karas su jo masinėmis žudynėmis ir deportacijomis neprivedė prie tokios katastrofos.

Kova su demografiniu nuosmukiu pasinaudojant nuosavais resursais, kaip pasiūlė Orbanas – vienintelė išeitis Europai, siekiant išvengti arkivyskupo Ravelio prognozės apie „didįjį pakeitimą“. Masinė imigracija, greičiausiai, užpildys tuščius kūdikių lopšius – tačiau tada Europa taps „civilizacija-vaiduokliu“. Tai tiesiog kitoks savižudybės būdas.

Papildomai. Artimiausių dešimtmečių Rytų Europos demografinė prognozė

Rumunija iki 2050 metų praras 22% savo gyventojų, toliau seka Moldova (20%), Latvija (19%), Lietuva (17%), Chorvatija (16%) ir Vengrija (16%). Rumunija, Bulgarija ir Ukraina – šalys, kur gyventojų skaičiaus sumažėjimas bus juntamas labiausiai. Vertintojų duomenimis, Lenkijos gyventojų skaičius iki 2050 metų nuo dabartinių 38 milijonų sumažės iki 32 milijonų. Apie 200 mokyklų ten jau užsidarė, kad užpildyti likusias vaikų kol kas pakanka.

Centrinėje Europoje, skaičius tų, kuriems daugiau nei 65 metai, padidėjo trečdaliu, periodu tarp 1990 ir 2010 metų.

Vengrijos gyventojų skaičius randasi pačiame žemiausiame taške per pastaruosius 50 metų. Žmonių skaičius sumažėjo nuo 10 mln 709 tūkst. 1980 metų duomenimis, iki dabartinių 9 mln 986 tūkstančių žmonių. 2050 metais Vengrijoje gyvens mažiau, nei aštuoni milijonai gyventojų, ir kas trečias bus vyresnis, nei 65 metų amžiaus. Šiandien Vengrijoje gimstamumo koeficiantas sudaro 1,5 vaiko vienai moteriai. Jeigu neskaičiuosime čigonų, šis skaičius sumažės iki 0,8 – pats žemiausias rodiklis pasaulyje. Dėl šios priežasties Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas paskelbė apie naujas, demografinės krizės sprendimo priemones.

Bulgarijoje bus pats greičiausias gyventojų skaičiaus nuosmukis periodu tarp 2015 ir 2050 metų, kartu su Bosnija ir Hercegovina, Chorvatija, Vengrija, Japonija, Latvija, Lietuva, Moldova, Rumunija, Serbija ir Ukraina. Ekspertų vertinimu, Bulgarijos gyventojų skaičius, kuris dabar dabar siekia 7,15 mln gyventojų, per 30 metų sumažės iki 5,15 milijono – tai yra 27,9 %..

Oficialūs duomenys rodo, jog Rumunijoje gimė 178 tūkstančiai vaikų. Palyginimui – 1990 metais – pirmaisiais pokomunistiniais metais – pasaulį išvydo 315 tūkstančių vaikų. Praėjusiais metais Chorvatijoje buvo 32 tūkstančiai naujagimių, kas yra 20% mažiau, nei 2015 metais. Chorvatijos depopuliacija kasmet gali siekti daugiau, nei 50 tūkstančių žmonių.

Kai Čekijos respublika buvo komunistinio bloko sudėtyje (Čekoslovakijos sudėtyje), jos bendras gimstamumo koeficientas siekė 2,1. Šiandien – tai penktoji iš mažiausiai vaisingų šalių pasaulyje. Slovėnija turi patį didžiausią BVP Rytų Europoje, skaičiuojant vienam gyventojui, bet iš kitos pusės labai žemą gimstamumo koeficientą.

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 14

 1. konkurencijos nėra says:

  politikus.ru/articles/98333-o-korennom-otlichii-russkoy-civilizacii-i-angliyskoy-kolonizacii.html

  AKIRAČIUI PRAPLĖSTI

 2. Dalia says:

  Nu kurgi sumažės išvardintose šalyse gyventojų? Neeeaa, taigi į Vakarus einam, kur progresas, pažanga. Va, Tarybų Sąjungoje visą laiką gyventojų skaičius didėjo, tai juo labiau prie pažangios kapitalistinės santvarkos, oho kaip padidės. Dabar dvidešimt septintieji metai kaip nedidėja, bet tuoj tuoj, va pradės didėti, manau, kiekviena megzta beretė su manim sutiks, o kas nesutiks, tas konspiracijų teorijų kūrėjas. Sintetiką, jums į galvą, o ne vatinę pafaiką ant kūno :)

 3. Algirdas Minkauskas says:

  O kodėl tas gyventojų skaičius turėtų būtinai didėti? Ar negana tiek kiek yra? Kur yra bent koks logiškas pagrindimas to, kad žmonių neužtenka?

 4. konkurencijos nėra says:

  Auksinio milijardo demogogai viską pagrys — ir Žmonių mažėjimo būtinumą…

 5. Romanas says:

  Teko internete matyti žemėlapius , kur Afrikoje dar nebuvo Sacharos dykumos ir kur dabar yra Tanganikos ir Viktorijos ežerai . tebuvo iš jų tik vienas (kuris neprisimenu) . Tame informacijos šaltinyje buvo tvirtinama , kad tuomet Žemėje gyveno apie 32 milijardus žmonių . Žemė gali išmaitinti ir žymiai daugiau žmonių , apdirbant žemę pagal gamtinės žemdirbystės principus . Todėl problemos dėl žmonių pramaitinimo nėra , o atsiranda – kai reikia juos suvaldyti .

 6. Algirdas Minkauskas says:

  Tikiu, kad žemės išteklių užtektų kur kas didesniam žmonių skaičiui nei dabar yra, tačiau ar daug yra tokių kuriems rūpi pusiausvyra, ar daug yra tokių kuriems gana tiek kiek yra? Tai, kad kai kur mažėja žmonių nieko tokio-neišnyks, tai, kad kai kur jų daugėja irgi nieko baisaus, baisiau tada kai suvokimo nėr. Daug kas pergyvena, kad lietuviai nyksta. Nėr ko verkt, neišnyks. Tik dauginimusi tautos mažėjimo bėdos neišspręst, galim gimdyt nors ir po 5 vaikus, jeigu mąstymas liks koks buvęs tauta vis tiek mažės. Smegenines reikia remontuotis, tada ir „pabėgėliai“ pas mus nebėgs ir vyrų spermatozoidų kiekis atsistatys ir moterų nevaisingumas išnyks.

 7. pestininkas says:

  Tai knygelėje, išleistoje Niluso 1903 metais „Протоколы сионских мудрецов“ aiškiausiai rabinu pasakyta jog taip bus padaryta su europiėčiais! Ne naujiėna, tik man nesuprantama, kodėl kad ir Orbanas bijo pavadint viską savo vardais, visgi arba bijo, arba ira kitos priėžastys…..

 8. Dainius V. says:

  Vakarų šalių jau neišgelbėsi: bomba tiksi ir skaitiklyje sukasi paskutinės sekundės ir todėl Europa kaip tokia gali išlikti tik dėka Rytų Europos valstybių,tų pačių, buvusių Sovietiniame bloke.Tačiau ,kad taip įvyktų pirmiausiai ir skubiausiai reikia pašalinti jau įsisiautėjusį „tuščių lopšių“ sindromą : kuo skubiau pašalinti priežastis,verčiančias Rytų Europos valstybių piliečių emigraciją į gangrenuojančias merdėjančias Vakarų „išsivysčiusias“ šalis.

 9. man tik idomu says:

  va Europieciai priima imigrantus isskestom rankom, suteikia maitinima, stoga virs galvos, edukacija. Dar moka pinigines kompensacijas. AR JUS BENT GALIT ISIVAIZDUOT KAIP ELGTUSI MUSULMONAI LYGIAGRECIOJE SITUACIJOJE?

  Jie ne tik kad nepriimtu jokiu imigrantu, bet greiciausia saudytu visus is eiles plaukiancius valtyje link ju puses.! arba dar baisiau.. isdidziai pjaustytu galvas, nes mes juk, pagal juos, esam zemesne kasta!

 10. Anupras says:

  Aš nelabai suprantu,ko jūs visi čia virkaujate? Turbūt visi puikiai žinote,kad išgyvena stipriausi ir tai yra patvirtintas dėsnis,o ne bobutės pasaka. Kokie yra pagrinde vakarų europiečiai? Išgverę,nususę su išplautomis smegenimis apie savo teises žmogaus pavidalo subjektai.Juk jie net nusišikti negali,klozeto dangtis pats nepasikelia,o perdegus lemputei vos ne 112 skambina ir t.t. Ir tokie nori,kad visas likusis pasaulis eitų po jais?! Beje,lietuviai,kurie turtingesni beveik taip pat elgiasi – kuo daugiau pinigų,tuo trumpesnės rankos ir bukesnė galva.

 11. Ec says:

  Tarp dviejų blogybių – sodomizavimo ir islamizavimo pasirinkčiau antrąją, nors, aišku, geriau jokios blogybės neprileisti, tik va turime dar vieną blogybę, esančią Gedimino prospekto gale, besistengiančią visas blogybes pritraukti :)

 12. Na, musulmonai stiprus savo vienybe, ko krikscionims tikrai truksta. Nereikia nei islamo, kad patys vieni kitus naikintume. Omano gyventojai tikrai pakankamai tolerantiski, kas man buvo kiek netiketa

 13. Xxx says:

  Kam sukti galvą dėl to, kas laikui bėgant bus neišvengiama? Gyvenkime čia ir dabar, pasaulio bėdų neišspręsim. Vienos civilizacijos išnyksta, kitos atsiranda. Natūralus gamtinis procesas, turintis pradžią ir pabaigą. Buvo babilonas, mesopotamija ir k.t., ir nieko, pasaulis dėl to nenustojo suktis.

 14. Xxx says:

  Kam sukti galvą dėl to, kas laikui bėgant bus neišvengiama? Gyvenkime čia ir dabar, pasaulio bėdų neišspręsim. Vienos civilizacijos išnyksta, kitos atsiranda. Natūralus gamtinis procesas, turintis pradžią ir pabaigą. Buvo babilonas, mesopotamija ir k.t., ir nieko, pasaulis dėl to nenustojo suktis.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top