Nuo Bilderbergo prie Googlebergo: technokratinė pasaulio elito rokiruotė

2013, 12 rugpjūčio, 18:55 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (2) | peržiūrų 1 372 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisĮvykiai pasaulyje vis aiškiau rodo, kad pasaulio elito pagrindiniu uždaviniu tampa visuotinis žmogaus sąmonės pertvarkymas ir net žmogaus prigimties pakeitimas. Tiesą sakant, tai ir yra „naujosios pasaulio tvarkos“ tikslas ir sukūrimo priemonė. Ypač tai parodė paskutinis Bilderbergo grupės susitikimas, kuris vyko 2013 m. 6-9 d. Didžiosios Britanijos “Grove” viešbutyje, esančiame Londono priemiestyje…

Informacija apie tai, kur vyks susitikimas, kokia bus jo darbotvarkė ir kas jame dalyvaus, buvo žinoma dar gerokai prieš susitikimą, be to ją teikė tiek alternatyvios, tiek ir oficialios masinės informacijos priemonės. Pavyzdžiui, apie tai parašė laikraštis “The Telegraph“, straipsnyje, kuris vadinosi „Bilderbergo grupė? – Jokio sąmokslo, tiesiog įtakingiausia pasaulyje grupė“. O kitame numeryje, straipsnyje „Bilderbergo grupė 2013: dalyvių sąrašas ir darbotvarkė“ “The Telegraph“ pateikė klausimus, kurie turi būti svarstomi susitikime. Tarp jų – nedarbo problema JAV ir Europoje, nacionalizmas ir populizmas, Europos Sąjungos politika, padėtis Artimuosiuose Rytuose, Afrikos problemos, kibernetiniai karai ir asimetrinių grėsmių išplitimas, pagrindinės tendencijos medicininiuose tyrimuose, internetinio švietimo vystymo perspektyvos ir padariniai.

Alternatyvaus tinklalapio Infowars.com insaiderinis šaltinis apie darbotvarkę pateikė detalesnę informaciją, pranešęs, kad susitikime bus svarstomos dvi klausimų grupės. Pirmoji susijusi su ekonomikos problemomis: centrinių bankų valdžios sustiprinimas, prisidengiant „bankų reformomis“, bankų gelbėjimas euro palaikymui ir euro zonos išsaugojimui, efektyvesnės mokesčių surinkimo sistemos sukūrimas, kelio Didžiosios Britanijos išėjimui iš Europos Sąjungos užkirtimas, protestų, kylančių dėl ekonominės politikos griežtinimo nuslopinimas, minimalus ekonomikos augimas 2013 m., gyventojų turto koncentravimas korporacijų ir labai turtingo elito rankose.

Antra klausimų grupė – daug didesnės apimties ir susijusi su karinės, politinės  ir psichologinės kontrolės problemomis: Irano branduolinių objektų atakavimas, jeigu jis per trejus metus nesustabdys savo programų, karo tęsimas Sirijoje, apginkluojant opoziciją, pandemijos grėsmė visame pasaulyje (įvertinant tai, kad Bilderbergo laboratorijos dirba virusų platinimui), ­3D gamybos kontrolė, interneto valstybinė kontrolė, turint tikslą pasiekti „kibernetinį atsparumą“, platinamos informacijos kontrolė, padedant „tiesos ministerijai“ (sena Bilo Klintono idėja), „pažangių miestų“, kurie galėtų stebėti gyventojų elgesį ir visas  gyvenimo puses sukūrimas, – tai yra visuotinio sekimo sistemos sukūrimas.

Tokio pobūdžio uždavinių sukūrimui reikalinga pagreitinta technokratinės sferos rokiruotė (pertvarkymas), kuri ir vykdoma mūsų akyse. Kaip pastebėjo Infowars.com autoriai Džozefas Vatsonas (JosephWatson)ir Aleksas Džonsas (Alex Jones) – Bilderbergo grupė, kaip ir kitos šešėlinės struktūros, sudariusi sąjungą su „Google“ kompanija, prižiūrint jos direktorių tarybos pirmininkui Erikui Emersonui Šmidtui (1), reguliariai dalyvaujančiam grupės posėdžiuose, pateko į didelės transformacijos metą.

Grupės susitikimo vieta „Grove“ viešbutyje buvo pasirinkta neatsitiktinai. Būtent čia, pradedant nuo 2007 metų, kiekvienais metais vyksta „Google“ konferencijos, žinomos, kaip „Google Zeitgeist“ („Google laiko dvasia“), kuriose analizuojami šios sistemos vartotojų milijardai užklausų ir apibendrinami jos veiklos rezultatai. Šiais metais „Google“ konferencija įvyko vos keletą dienų prieš Bilderbergo susitikimą.

Taigi, britų „Grove“ viešbutis šiandien yra „centrinė bazė“ „Google“ darbotvarkės parengimui pasaulio technologinės politikos srityje. Ir būtent ši kompanija, kurią „London Independant“ apibūdino, kaip „malonesnę“ Bilderbergo versiją, ir įgyvendina tikrąją technokratinę pertvarką. Kiekvienais metais į jos konferencijas susirenka apie 400 delegatų pagrindinių pasaulio politikos ir kultūros temų aptarimui ir atitinkamų veiksmų planų, siekiant „užkirsti kelią atvirkštinei reakcijai prieš globalizaciją(2), parengimui. Tarp jų – pagrindinės žiniasklaidos figūros, politikos veikėjai, pradedančios žvaigždės. Šiais metais susitikime dalyvavo „Goldman Sachs“ ekspertas Džimas O‘ Neilas, Bilas Klintonas, žinoma dainininkė Eni Lenoks (Annie Lennox). Čia pirmiausia buvo pažymėta, kad per metus kompanijos pajamos išaugo 60%, arba 2,89 mlrd. dolerių.

„Google Zeitgeist“ turi efektyvesnę valdymo formą. Jeigu Bilderbergo nariai turi sąmokslininkų reputaciją, tai „Google“ savo kontrolę gali įgyvendinti atvirai, kadangi tai numato pati informacijos paslaugų teikimo veikla. Tai yra, po demokratine ir net filantropine kompanijos iškaba veikia totalitarinė struktūra, kuriai nepriklausomi žurnalistai jau suteikė „Googlebergo“ pavadinimą („Bilderbergas virsta Googlebergu“).

„Google“ tapo labai patogia forma specialiųjų tarnybų darbo pridengimui. Kaip išsiaiškino vis tie patys nepriklausomi tyrėjai (3), pagrindiniai „arabų pavasario“, kuris vyko pilietinių neramumų forma organizatoriai, buvo pasamdyti šios kompanijos ir dalyvavo „Zeitgeist“ konferencijose „Grove“ viešbutyje. Gerai žinoma, kad, pavyzdžiui, pagrindinį vaidmenį organizuojant perversmą Egipte, kuris padėjo į valdžią ateiti „Broliams musulmonams“, suvaidino „Google“ darbuotojas, egiptietis Vailas Gonimas, kompanijoje vadovavęs marketingo skyriui Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Erikas Šmidtas sako, jog jis didžiuojasi tuo, ką padarė Gonimas ir pabrėžia, kad „Facebook“, „Twitter“ ir interneto instrumentų panaudojimas sukurstant protestus Egipte yra „geras skaidrumo pavyzdys(4).

Google turi vis didesnį poveikį JAV ir Didžiosios Britanijos vyriausybėms. Tą palengvino tai, kad Erikas Šmidtas yra mokslo ir technologijų tarybos prie JAV prezidento narys, vadovauja nekomerciniam „New America Foundation“ fondui ir, kaip patarėjas ir sponsorius, dalyvavo Barako Obamos prezidento rinkimų kampanijose. Jam net siūlė vadovauti JAV Iždui.  Didžiojoje Britanijoje „Google“ atstovai nuo 2010 m. rinkimų pradžios, ne mažiau kaip 23 kartus susitiko su konservatorių partijos oficialiais asmenimis. Deividas Kameronas sakė kalbą „Zeitgeist“ konferencijoje dar 2006 m., tai yra prieš 4 metus iki to, kai jis tapo ministru pirmininku. „Google“ susitikimuose taip pat dalyvavo Didžiosios Britanijos finansų ministras Džordžas Osbornas(George Osborne), princas Čarzlas ir daugelis kitų įtakingų asmenų. „Google“ rankos pasiekė ir Rusiją: Erikas Šmidtas įeina į „Skolkovo“ direktorių tarybą, nors kai kurie ekspertai kažkodėl tai laiko „neutraliu veiksniu“ (5).

Ryšiai tarp „Google“ ir Bilderbergo grupės tampa vis glaudesniais. Žiniasklaida kompanijos vadovybę ir jos konferencijas lygina su Davoso forumu. „Google Zeitgeist“ susitikimuose susirenka veikėjai, kurie, kaip manoma yra „pajėgūs formuoti pasaulio ateitį“. Pati kompanija save pateikia, kaip jėgą, galingesnę už vyriausybes, kadangi ji kontroliuoja plačiųjų masių elgesį, kaip tai buvo pademonstruota Tunise ir Egipte. O „Google“ kišimasis į Europos valstybių vidaus reikalus tapo taip aktyvus, kad net Europos Komisija neseniai kreipėsi į kompaniją su paklausimu dėl piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi informacijos paslaugų rinkoje.

Pats „Google“ vadovas niekada neslėpė savo siekio sukurti visuotinę visuomenės kontrolę – apie tai jis ne kartą kalbėjo savo kalbose, pabrėždamas, kad privatus gyvenimas yra praeities reliktas ir kad jis planuoja „Google“ paversti į tikrą „Didįjį brolį“, su kuriuo palyginus1984“ Džordžas Orvelas bus laikomas, kaip vaikų pasaka.

Vienoje iš savo kalbų Erikas Šmidtas pareiškė: „Mums nereikia to, kad jūs spaustumėte visus savo kompiuterio klavišus. Mes žinome, kur jūs esate ir kur jūs buvote. Mes bendrais bruožais galime sužinoti, apie ką jūs galvojate. Man atrodo, jog dauguma žmonių nenori, kad „Google“ atsakinėtų į jų klausimus – jiems norisi, kad jis nurodytų jiems, ką jie turi daryti… Mes žinome viską, ką jūs darote ir vyriausybė gali jus stebėti. Mes sužinosime, kur jūs esate 50 cm rajone ir mes tą atstumą sumažinsime iki kelių centimetrų… Jūsų automobilis jus veš pats ir mūsų nuomone neteisinga, kad automobiliai buvo išrasti anksčiau už kompiuterius… Jūs niekada nebūnate vieni  ir jums nenuobodu…“ (6)

Pagal Šmidtą, informacinės technologijos radikaliai keičia ir švietimą, ir verslo darbo mechanizmą, ir žiniasklaidos pobūdį, ir intelektinės nuosavybės statusą. Jos keičia patį žmogų, kuris faktiškai suauga su kompiuteriu, pavirsta į bioninį žmogų. Kaip Šmidtas nurodo, „mes išeisime iš komandinės sąsajos, kai jūs kompiuteriui pateiksite komandas, kaip šuniui ir ateisime į situaciją, kai kompiuteris tampa beveik draugu. Kompiuteris sako: „Na, mes maždaug žinome, kas jus domina“. Ir jūs su tuo sutinkate. Ir jis sako: „Na, galbūt jums verta padaryti tai ir tai“. Kompiuteris daro tai, kas jam gerai pavyksta: sudėtingi analitiniai uždaviniai, adatos paieška šieno kupetoje  ir dar jis turi idealią atmintį. Ir mes, žmonės, darome tai, kas mums sekasi gerai: priimame sprendimus, linksminamės ir apgalvojame įvairius dalykus. Tai simbiozė“ (7).

Tai, ką išpažįsta Erikas Šmidtas, vadinasi transhumanizmu – tai yra pasaulėžiūra, kuri grindžiama, iš galimybės ir noro, su pažangių technologijų pagalba „protingo žmogaus“ rūšį pakeisti iš esmės, siekiant suformuoti „post žmogų“. Pirmą kartą šią sąvoką savo produkte  „Religija be apreiškimo“ panaudojo biologas ir evoliucionistas Džulianas Hakslis (Julian Huxley), kurį vadina „XX amžiaus Maltusu“. Transhumanizmas jam tapo nauja ideologija ir net nauju „žmonijos tikėjimu“. Toks jis yra iš šiuolaikiniams „pranašams“, siūlantiems žmogaus perdarymo metodus, paverčiančius jį valdomu, paklusniu biorobotu. Tokių biorobotų masė ir turi pakeisti šiuolaikinę žmoniją.

Mes matome, kad elito valdymo metodus krečia pakitimai, kurie leidžia jiems iš slapto valdymo lygmens pereiti į atvirą. Esant tokioms sąlygoms keičiasi ir aukščiausio lygio susitikimų, konferencijų, slaptų derybų reikšmė. Būtent tai pademonstravo paskutinis Bilderbergo grupės susitikimas, kurį galima apibūdinti, kaip anti-konspirologinį.

Kova pernešama į kitą lygmenį – į informacinio ir dvasinio karo lygį, kuriame žmogus priverstas rinktis – tarp žmonių, kurie sutverti pagal Dievo atvaizdą civilizacijos, ir ne-žmonių anti-civilizacijos.

Šaltinis: Fondsk

parengė: koment.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Tadas says:

    Aciu uz toki akis atverianti straipsni

  2. danguolė says:

    Taip, viskas dėsninga. Tai vis žingsniai į Antikristo karalystės įsigalėjimą žemėje, kai visi žmonės bus kontroliuojami fiziškai (informacinių technologijų pagalba), nes dvasinė kontrolė imanoma tik Dievui. Bet ačiū Dievo Sūnui Jėzui Kristui, Kad antikristo valdžia bus trumpa laiko požiūriu (3,5 m- tiek, kiek Jėzus kūnu vaikščiojo žemėje), o po to jis bus sunaikintas. Bet paruošiamieji darbai antikristo karalystei vyksta pilnu tempu. Krikščionys tai mato, bet gaila netikinčio pasaulio, kuris viską priima kaip pažangą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top