Nužudyto Kaddafio kerštas, arba kaip Europa užsisakė sau džihadą į namus

2015, 31 rugpjūčio, 22:03 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (15) | peržiūrų 800 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

odnako.org

Džihadas mūsų kelias…Ko ir buvo laukiama: nežiūrint į visus skubiai renkamus „sammitus“ ir kitas „ryžtingas priemones“ – Europa atkakliai nenori suprasti, kokią siaubingą „Pandoros skrynią“ ji atidarė, palaikiusi už Atlanto suplanuotą „demokratinį arabų pavasarį“.

Iš esmės, susiklosčiusiomis šiandien kontinente sąlygomis, kai jo rytuose liepsnoja Ukraina, o pietuose burbuliuoja afrikietiškasis chaosass, išmetantis vis naujas ir naujas pabėgėlių minias, apie pirminę viso europietiškojo kontinento „saugumo architektūrą“ geriau pamiršti iš karto.

Be to, kokį „vystymosi modelį“ – „atlantinį“ ar „kontinentinį“ ta pati Europa bepasirinktų, procesas jau, deja, paleistas „pilna eiga“. Ir atitinkamai, rezultatas nevers savęs ilgai laukti.

Čia nereikia nieko išgalvoti: pietinis Viduržemio jūros europietiškojo kontinento pasienis faktiškai jau neginamas, ir akivaizdų to patvirtinimą mes vos ne kasdien matome ir girdime per TV iš tos pačios Italijos, jau seniai vedančios savo pačios „numirėlių statistiką“.

Ir tai tik žiedeliai.

Šiandien arabų-afrikietiškas chaosas, dar kol kas, „eksportuoja“ į Europą išimtinai tik nelaimingų pabėgėlių srautus.

Bet ir tai jau sunku.

Juos reikia kažkaip priimti, išmaitinti, aprengti.

Suteikti medicininę ir kitą humanitarinę pagalbą.

Kažkur apgyvendinti.

Idealiu atveju aprūpinti darbu, ir tai tada, kai kaip tik Pietų Europos šalyse darbo vietų trūksta net vietiniams gyventojams.

Anksčiau šias minias prilaikė „prakeiktas diktatorius Kaddaffis“, valdęs kokią-nekokią, o visgi panašią į europietišką gerovės valstybę.

Negyvas Kaddaffis

Nužudytas Muamaras Kaddaffis ir šalia jo besifotografuojantys jo budeliai

Dabar – nebe. .

Bet netgi ir tai, kol kas smulkmenos.

Todėl, kad šiandien, kol kas eksportuojančios tik pabėgėlius Afrika ir Artimieji Rytai jau rytoj neišvengiamai ims eksportuoti į Europą džihadą: dėl to nėra abejonių pas nieką, nė pas vieną blaiviai mąstantį politiką ar ekspertą.

Tiesiog kol kas apie tai kažkodėl nepriimta šnekėti.

O šiaip jau – tam, iš esmės, praktiškai viskas jau paruošta: išplėtotas tinklas pakankamai uždarų musulmonų diasporų, kurias „europeizuoti“, nugalėjusio multikultūralizmo sąlygomis buvo laikoma labai „netolerantišku“ požiūriu“.
Ir radikaliai nusiteikęs jaunimas, atplėštas nuo „senosios tradicijos“ ir atsisakantis priimti neaiškią bei pakankamai veidmainišką „naujos istorinės tėvynės“ moralę.

Ir parengti teroristinėms grupuotėms „smogikai“, dažnu atveju gimę pačioje Europoje, puikiai „žinantys vietovę“ ir praėję apmokymus Sirijoje, Libijoje ar Irake.

Ir europietiškas „pasienio ribų permatomumas“, ir tiesiog paprastai „neužaštrintos“ tokio tipo užduotims spręsti europietiškosios jėgos bei politinės struktūros. „

Na ir svarbiausia – šimtai tūkstančių ir milijonų alkanų ir nuskurdusių žmonių, pasiruošusių „didžiajam kraustymuisi“.
Žmonių, kuriems žmogžudystė yra įprasta gyvenimo norma, su pakankamai savotiška samprata apie „socialinio teisingumo“ kategorijas ir besiveržiančių į Europą kaip tik siekdami sotumo ir gerovės.

Ir – vargas Europai, jeigu ji jiems nesuteiks to, ko jie nori.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 15

 1. Simas Simaitis says:

  Pindosai tikslingai siekia savo plano: jeigu jiems blogai, tai likusiam pasauliui turi būti dar blogiau, kad jie išliktų prie valdymo vairo. Protas neišneša, kokiais šizofrenais reikia būti.
  Įdomų faktą sužinojau iš pirmų lūpų. Pažystų vieną italą. Tas prieš dvi savaites grįžęs iš atostogų Italijoje, papasakojo labai jau intriguojantį faktą. Jo draugelis laiko 7 aukštų viešbutį, į kurį sugebėjo sugrūsti 500 pabėgelių, berods po 15 į kambarį. Už tai municipalinė valdžia jam moka 37 000€ per dieną!!!
  Pati Italija gilioje ekonominėje šiknoje, kaip Graikija. Kyla klausimas iš kur tokie pinigai emigrantams? Kas tuos pinigus moka ir su kokiu tikslu?
  Dar du įvykiai iš Vokietijos. Viename iš Vokietijos miestų merų iškeldino socialiai remtinus gyventojus iš miestui priklausomo namo, kad galėtų apgyvendinti emigrantus, savus gi, vietinius, išmesdama į gatvę. Eikit, kur norit! 
  Kitame Vokietijos miesto meras tiesiog pusmečiui konfiskavo tuščiai stovinčius du privačius daugiaaukščius namus, kad galima būtų apgyvendinti emigrantus, o jų per šiuos metus, oficialiais duomenimis jau 800 000. Jau sukišta iš biudžeto virš milijardo Eurų.

  Rimtai susimąstykite, vyrai, ar tikrai išsėdėsite ramiai savo namuose? 

 2. e says:

  Simai Simaiti,nėr kada tokiais niekais užsiimti .Valdžia dabar dažniau Ukrainoje ,nes „rusai puola“.O Lietuvos bėdas spręsti nei gebėjimų,nei noro

 3. Joris says:

  Su emigrantais jau buvę… pvz.. Rusijjoje, net KAliningrado srityje… Kai žmonėms įgris, čiups lazdas, dviliaupius ir patys juo vys, o tiems kas pasipainios po kojoms, dar ir kliūti gali. Bet įdomiausia, kad visa tai galima uždaryti teisiniu keliu. Žmonės nežino, kad viską gali padaryti bendruomenės, Tik reikia visiems susirinkti į krūvą, visą popierizmą surašyti, priimti raštišką draudžiantį čia apsigyventi aktą ir jį visoms institucijoms išsiuntinėti. Juk pagal konstituciją, valžia priklauso tautai. Tik tauta, kažkodėl nesinaudoja savo teisėmis. (ps. Lietuvoje dar neteko girdėti, kad kas nors šį būdą būtų išbandęs).

 4. Ec says:

  Konstitucija, manau, tuo atveju nieko nereikš – žiniasklaida pirmiausia išdažys tą bendruomenę žaliųjų žmogeliukų spalva, tuomet darbo imsis spec pajėgos tam neseniai sukurtos. Ir viskas vyks demokratiškai, kaip nusprendė 0,005% gyventojų dauguma

 5. Dovydas says:

  sakoma – žodis ne žvirblis, paleidęs , nesulaikysi……. O čia tokie veiksmai „demokratizuojantys“ ne vienai tautai padaryti….. Ir jie grįžta ne žvirbliu, o bumerangu įsibėgėjusiu…. Veiksmas lygus atoveiksmiui…. Prieš darant reikėjo geriau kai kam pagalvoti….. dabar tik pasekmės, tik pasekmės nieko daugiau…. Kam tos emocijos….?

 6. Ec says:

  Dovydai, kam kas iš to proceso: rusams (odnako.org) piktdžiuga, Europai (ir Lietuvai tame tarpe) problemos ir nuostoliai, šalims iš kurių bėgama- suirutė, žūtys ir kitos gyventojų nelaimės, JAV – nauda dėl konkuruojančių regionų silpimo, realiems pasaulio valdytojams – nauda dėl tautų maišymosi ir skaldymo, ko pasekoje bus lengviau tą bandą valdyti. Po truputį bunda žmonės ir aukštesniuose valdžios sluoksniuose suprasdami, kad kerta šaką ant kurios sėdi, tiksliau, nukirto tą šaką :)

 7. "demokratinis" šėtonas siautėja says:

  Mieli kolegos, jokie „aukštesnieji valdžios sluoksniai nebunda“. Jie buvo informuoti ir patys pritarė jankių ir izraelitų tandemo „projektams“ ir sprendimams. Jokie valdžiagyviai dėl tokių suiručių nenukentės. Visų „demokratinių“ valstybių, visų rūšių ir visų spalvų „demokratiniai“ valdžiagyviai iš tokių suiručių turės tik naudos-tą jiems užtikrino „didysis šeimininkas“. Kentės tik paprasti žmonės. Viskas šėtoniškai sugalvota: išvyti musulmoniškąjį pasaulį bomborduojant ir terorizuojant iš jų tėvynių, sumaišyti su krikščioniškuoju pasauliu, o po to pindosai suorganizuos keletą teroristinių aktų, kad sukiršintų krikščionis su musulmonais ir prasidės DIDŽIOSIOS PJAUTYNĖS. O tikrieji organizatoriai-šėtonai džiūgaus, kad pavyko jų planas.

 8. Mindaugas says:

  Kadafis suvienijo chaotišką, tarp skirtingų gentinių grupuočių suskaldytą ir korumpuoto karaliaus ir imperialistų engiamą Libiją ir jos pagrindu pastatė naują ir sėkmingą, socialiniu teisingumu paremtą nacionalinę valstybę. Tvirta, nepriklausoma, turtinga ir dora valstybė – tokia buvo tariamai tironiško ir baisaus Libijos vado, Muamaro Kadafio, vedama Libija. Imigracija. Kai kurie šaltiniai teigia, kad pasiekę Viduržemio jūros pakrantę, buvę Somalio, Nigerijos ir Sudano gyventojai kaip pagalbą gauna 1000 eurų „paramą“, kad galėtų persikelti į Europą. Šią paramą jiems suteikia įvairios visuomeninės organizacijos po JTO priedanga. Bendra migracijos tendencija ir įvykių logika sako, kad šis procesas gerai organizuotas. O kam tas naudinga?– Kaip ir visada, kai kalba eina apie chaosą pasaulyje – Jungtinėms Amerikos Valstijoms. Nes BRICS pradeda savo veiklą ir JAV verkiant reikia kompensuoti būsimus nuostolius, performatuoti pasaulį. Kaip visada, svetimo kraujo, svetimų ašarų, svetimo vargo kaina…

 9. FB nerijus sk says:

  Tiketina i ES bus perkelta visa siaures afrika,sirija kas be ko,dalis Irako,gali buti ir neitiketina versija ta,kad klimatui silant,o kitur salant,po keliu desimtmeciu siaures afrika bus rojus zemeje,viskas suzaliuos,o USA kurios viena dalis dykumeja,kalifornijos regionas,taupo-ir dar daugiau taupys vandeni del sausros,ir su laiku ten bus neimanoma gyventi:)juos tiesiog perkels i suzaliavusia S.Afrika.Visiskai imanomas variantas,Juk yra zmoniu,specialistu kurie dirba savo darba,ir zino daugiau uz mus,taip pat modeliuja ,kuria planus 50metu i prieki.

 10. gojus says:

  FB Nerijau > na daugelis studijuojančiųjų Bibliją 50-ies metų jau neduoda. Nors kas čia žino aišku…

 11. saul says:

  DDDDDDD .Teoriju kurejai.Cia jau nebejuokinga,baikite garint acta ir pradekite gydytis rimtai. :) :) Kam naudingiasnis chaosas EU-jankiams ar kremliui ????????????????????????????????

 12. Mynde says:

  o Libiją su Sirija (ir ne tik) irgi Kremlius sugriovė, politologe? O gal pabėgėliai iš Marso Sojuzais skraidinami? Ir iš kur tokie abaldušos randasi…

 13. Simas Simaitis says:

  Saul, čia pas mus veislei paliktas. Jis kaip tas trečias brolis Jonas, niekur nepritapęs. Skaito straipsnius, pats garina actą ir gina pindosus. Lai sau linksmina publiką. Šeimoje būna ir tokių, negi dabar pyksi ant jo?

 14. Panzer says:

  Manau, jis tik pavyzdys, kad daug reikia nuveikti, nes propaganda stipriai veikia, Lietuvos veidas… Kai kurie iš mūsų didelį kelią nuėjo kol galvą išsivedino nuo tokio mąstymo, džiaugiuosi kad yra tokių kaip mes,o su gyvenimo kokybės blogejimu nepatogius klausimus vis daugiau žmonių pradės uždavinėti…

 15. Adamsu seimynele says:

  Sekantis pasitarimas vyks rytoj 1 val pagrindinese miesto kapinese.Dalyvavimas butinas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top