Patriotiškumas

2020, 3 rugpjūčio, 9:12 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 177 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Valdžios keičiasi, kūnai miršta, okupantai keičia vieni  kitus, bet mūsų tautos PATRIOTIŠKUMAS išlieka visose kartose. Kovodami mes žūstame, mirštame su vienintele ištikimybe  savo TAUTAI.

Saugokime, slapta savo mintis ir būkime stiprūs savyje. Neišsiduokime. Mirkime turėdami savo paslaptį. Likimo sodininkas,  mums davė  ženklus, kurie liudija: kančią, viltį ir gimtį savoj TAUTOJ, LIETUVOJE.

2020-07-30 Lietuvos Konstitucinio Teismo išaiškino, kad Lietuvos valstybės pamatinis konstitucinis aktas taip pat yra Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracija (toliau – LLKS Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracija), kurią reikšdama Tautos valią priėmė LLKS Taryba, kaip tuometė aukščiausioji su okupacija kovojusios Lietuvos Respublikos institucija.

LLKS Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijoje įtvirtinti Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo principai, grindžiami Lietuvos valstybės tęstinumu ir jos konstituciniu tapatumu 1918 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės Aktu įsteigtai šiuolaikinei Lietuvos valstybei.

LLKS Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijoje įtvirtinti nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos valstybės būsimos konstitucinės santvarkos pagrindai ir principai, išreiškiantys Lietuvos valstybės konstitucines tradicijas.

…Todėl šie Lietuvos valstybės pamatiniai konstituciniai aktai, kaip pirminiai Lietuvos konstitucinės teisės šaltiniai, niekada negali būti pakeisti ar panaikinti  https://www.lrkt.lt/…/naujos-redakcijos-referendumo-istatym…

Pagerbdamas Tautos  partizanų aukas, sukūriau 1949-02-16 signatarų atminties galeriją, įpindamas juos į ąžuolų vainikus ir tuo prisidėdamas prie JŲ aukos paslapties.

Dailininkas Tautvilas Rinkevičius

Nepriklausomybės deklaracija

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top