Prezidentė šiandien pasveikino Lietuvą su Baltijos kelio minėjimo diena

2015, 23 rugpjūčio, 13:26 | kategorija Ideologija | 3 komentarai | peržiūrų 256 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Prieš 26-erius metus milijonus širdžių sujungęs Baltijos kelias tapo mūsų vilties, vienybės ir drąsos simboliu. Šiandien kaip niekada anksčiau suvokiame, kokia brangi yra laisvė. Todėl kiekvienas saugokime ją, – paskelbt Lietuvos Respublikos prezidentės, jos ekscelencijos Dalios Grybauskaitės puslapyje lrp.lt

Dalia Grybauskaitė

LR prezidentė Dalia Grybauskaitė | foto iš: lrp.lt

Žinoma iškart kyla klausimas, ką turėjo omenyje prezidentė vartodama žodelį „mūsų“ ir ar įtraukė į jį save? Nes atsimenantys tuos laikus žmonės, kuo puikiausia žino ir tai, kurioje pusėje tuo metu stovėjo jos ekscelencija – mūsų dabartinė prezidentė.

Kitas klausimas būtų – ką jos ekscelencija vadina laisve? Valdančiųjų laisvę be baimės daryti ką nori vadinant tai nepriklausomybe nuo Maskvos? Kaip antai ta „Nepriklausomybė (Independence)“ stovinti Klaipėdos uoste ir už tą nepriklausomybę ryjanti iš mokesčių mokėtojų po pusę milijono litų (arba 144 927 €u) kasdien.

Sakoma – nepriklausomybė kainuoja, bet kažkodėl mūsų kaimynai – estai ir latviai tokio lietuviškos „Independence“ kainodaros modelio atsisakė. Jie pareiškė, kad savo energetinę nepriklausomybe gaus pigiau.

Nors kažkada ir latviai ir estai noriaiBaltijos-kelias-A.-Seibutis dalijosi su lietuviais nepriklausomybės siekiais 1989 m. rugpjūčio 23 sujungdami rankomis, gyva grandine tris Baltijos valstybes.

Tad lietuviai savo nepriklausomybe nesidalins su niekuo – turės ją vieni, na ir apmokės žinoma irgi vieni patys. Atitinkama kaina. Nes turint tokius lietuviškos nepriklausomybės sergėtojus, kurie yra valdžioje dabar, kitos galimybės kaip ir nelieka.

didvyriai LietuvosO kad mes neabejotume jų kompetencija ir gerais norais Lietuvos atžvilgiu – jie vieni kitus apsidovanojo ordinais ir medaliais (už nuopelnus Lietuvai ir jos nepriklausomybei), kaip beje ir jos ekscelencija, mūsų gerbiama prezidentė Dalia Grybauskaitė, už nuopelnus Lietuvai, matyt tuo pačiu sunkiausiu Lietuvai metu, buvo apdovanota aukščiausiu 1-ojo laipsnio Lietuvos Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos apdovanojimu.

Na, o mums telieka pasveikinti vieniems kitus su šia Baltijos kelio diena, kuri mums primena, jog mes, kol esame gyvi, vis dar tebeturime galimybę (tegu ir teorinę) tą dieną perkelti į šiuos laikus ir vėl ją pakartoti. Kažkada tai buvo padaryta ir gali būti pakartota vėl, tik kitomis sąlygomis ir turint kitokį supratimą apie tai, kas vyko tada.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 3

  1. Mindaugas says:

    Taip, taip…Prisimiau, kad Dalia Grybauskaitė atsakynėja į iš anksto suderintus klausimus, kuriems ji jau turi parengusi atminitinai išmoktą tekstą. Latviai gražiai pasijuokė iš Lietuvos prezidentės, parodė, kaip ji atsisako kalbėti apie “nesuderintus”, tačiau visiškai nekaltus klausimus apie krepšinį. Įdomų, kaip ji reaguotų paklausus, už ką ji buvo deportuota iš JAV? Dar liūdniau, kad visa Lietuvos mass media priima tokias Grybauskaitės žaidimo taisykles. nekalbu jau apie tai, kad bent pusė “Panoramos” yra skirta kokiam nors Grybauskaitės vizitui į vaikų namus, kuriame “žurnalistai” užduoda iš anksto suderintus klausimus, ir prezidentė kaip papūga kartoja iš anksto išmoktą tekstą. Stebiuosi, kaip per tuos grybauskinius metus visa žiniasklaida pasidarė tokia romi, iškastruota ir nesikandžiojanti, o tik uoliai ištransliuoujanti žinias iš Daukanto aikštės. Dar liūdniau, kad net Dramos teatro aktoriai prieš gastroles Rusijoje yra kviečiami į prezidentūrą, ir ten instruktuojami, kad važiuoja į priešišką šalį, ir reikia vengti rusų verbavimo. Žodžiu, visa Lietuva virsta į kažkokš užzombintą kraštą, kuriams nuolat sklinda garsas : “rusai puola, rusai puola”.

  2. ne zombiams says:

    „Vilnius mūsų, o mes rusų.“ Gavom „laisvę“, praradom lietuvybę. Bet gi ir mulkiai tie delfinukai lietrytinukai. 

  3. Ec says:

    Taip, Mindaugai, graudžiai juokinga situacija gavosi su suderintais klausimais, Sarmatai jos nepastebėjo, gaila :) , o gal pabijojo, nes toks paviešinimas mūsų, KGB, laikais gresia tinklapio uždarymu, įkiteisminiu tyrimu ir t.t.. Aš tą interviu atsisiunčiau įsirašiau, tam atvejui, jei įrašas iš interneto dingtų, bus ką anūkams parodyt

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top