R.F.Kenedis jaunesnysis apie genetinius „etniškai orientuotus” ginklus

2023, 1 rugpjūčio, 11:00 | kategorija Genocidas | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 187 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

JAV žurnalistas Derickas Broze (Derrick Broze) savo „Substack” puslapyje aprašė nerimą keliančią situaciją pasaulyje apie genetiškai nukreiptus biologinius ginklus, orientuotus į konkrečią etninę grupę ar genetinius veiksnius, kurių vystymu tiriant žmogaus DNR, autoriaus duomenimis, užsiėmė ne viena pasaulio vyriausybė. Kuo čia dėtas „COVID”? Toliau žurnalisto tekstas:

Liepos 15 d. laikraštis „NY Post” paskelbė pranešimą „R.F.Kenedis jaunesnysis (Robert Francis Kennedy Jr.)sako, kad COVID galėjo būti „etniniu požiūriu tikslingas„, kad būtų nusitaikyta į žydus”, ir taip sukėlė kelias savaites trukusią diskusiją, kurioje kaltinimai antisemitizmu grasino sužlugdyti demokratų kandidato į prezidentus Roberto F. Kenedžio jaunesniojo (Robert F. Kennedy Jr.) rinkimų kampaniją.

Diskutuodamas apie COVID-19 vakarienės metu, matyt, nežinodamas, kad yra filmuojamas, R. F. Kenedis pareiškė: „Yra argumentas, kad jis yra etniškai orientuotas. COVID-19 neproporcingai puola tam tikras rases”.

Jis tęsė: „COVID-19 yra skirtas kaukaziečiams ir juodaodžiams pulti. Labiausiai neatsparūs yra žydai aškenaziai ir kinai”. Esteblišmento žiniasklaida ir politikai nusprendė, kad šie pareiškimai yra „antisemitiniai”, todėl Kenedis buvo priverstas pastarąsias 2 savaites praleisti aiškiai duodamas suprasti, kad jis palaiko žydų bendruomenę ir 100% įsipareigoja remti Izraelį.

Jis pareiškė, kad turėjo omenyje 2020 m. Klivlendo klinikos atliktą tyrimą, kuriame buvo nagrinėjami genetiniai veiksniai, galintys lemti polinkį į COVID-19. Tyrėjai teigė, jog „klinikiniai stebėjimai rodo, kad genetiniai veiksniai gali turėti įtakos polinkiui sirgti COVID-19, tačiau šie veiksniai iš esmės lieka nežinomi”. Tyrime buvo nagrinėjama aškenazių žydų, afroamerikiečių, Rytų Azijos ir Pietų Azijos gyventojų genetika.

„NY Post” taip pat piktinosi Kenedžiu už tai, kad jis pareiškė, jog „mes žinome, kad kinai išleidžia šimtus milijonų dolerių etniniams biologiniams ginklams kurti, o mes kuriame etninius biologinius ginklus”. Jis taip pat sakė, kad „jie” – matyt, turėdamas omenyje JAV vyriausybę – renka rusų ir kinų DNR, kad „galėtume atskirti žmones pagal rasę”.

Šiuo atveju Kenedžio nusikaltimas yra nepatogios tiesos išsakymas: viso pasaulio vyriausybės, įskaitant Jungtines Valstijas, neabejotinai tyrė genetiškai nukreiptų „biologinių ginklų” galimybes.

Deja, diskusija apie biologinius ginklus, kurie galėtų būti nukreipti pagal rasę ar genetinius veiksnius, pasimetė tarp kaltinimų antisemitizmu. Nereikia sutikti su Kenedžio pareiškimais (ar kampanija), kad suprastumėte, jog esama labai realaus susirūpinimo, susijusio su į DNR nukreiptais ginklais.

Toliau trumpai apžvelgsime kai kurias nuorodas į tokias technologijas ir kodėl jos šiuo metu yra svarbios.

Etninis ginklas

1970 m. Karlas Larsonas (Carl Larson), licencijuotas gydytojas, kuris taip pat vadovavo Lundo universiteto (Švedija) Žmogaus genetikos katedrai, parašė straipsnį „Etniniai ginklai”, kuriame nagrinėjo galimybę palengvinti slaptų ginklų nusitaikymą į konkrečias etnines grupes.

Šioje esė Larsonas dalijasi nerimą keliančiais faktais apie cheminius ir etninius ginklus, įskaitant pasiūlymą, kad „draugiškos pajėgos” galėtų naudoti „apsinuodijimą sukeliančias medžiagas kebliose situacijose, kad draugas ir priešas turėtų trumpą priverstinio poilsio laikotarpį, per kurį galėtų išsiaiškinti tarpusavyje”. Jis taip pat sakė, kad naudojant „psichochemines medžiagas” ir „švelnų įtikinėjimą” civiliai gyventojai „priešo miestuose” galėtų būti „perauklėti”.

Larsonas puikiai paaiškina, kad genetiniai skirtumai leido sukurti tai, ką jis vadina „etniniais ginklais”.

„Įgimtas skirtingų gyventojų grupių pažeidžiamumo cheminėms medžiagoms skirtumai lėmė galimą etninio ginklo sukūrimą”, – rašo Larsonas.

Larsonas taip pat aptaria fermentų vaidmenį darant poveikį potencialiems priešams. Po iš sraigtasparnio išlipančių karių atvaizdu Larsonas rašo: „fermentų inhibitoriai galėtų šiuos karius įstumti į paralyžiaus būseną”.

Larsonas teigia, kad mokslininkai anksčiau suprato „fermentinį RNR gamybos procesą”, tačiau dabar supranta, kaip „reguliuoti fermentų gamybos pradžią ir specifiškumą”. Jis taip pat pažymėjo, kad jie supranta ne tik kaip inicijuoti fermentų gamybą, bet ir kaip ją slopinti. Jis daro išvadą: „Taigi, gyvybinės funkcijos yra atviros atakoms”.

Nepaisant to, kad Larsonas nebuvo kariuomenės narys, į jo esė buvo pažvelgta pakankamai rimtai, kad ji būtų išspausdinta JAV kariuomenės žurnale „Military Review”.

Etninė bomba

1998 m. lapkritį laikraštis „Sunday Times” paskelbė prieštaringai vertinamą pranešimą, kuriame teigiama, kad „Izraelis kuria biologinį ginklą, kuris pakenktų arabams, bet ne žydams”. Pranešimas buvo parengtas iš anoniminių šaltinių „Izraelio kariuomenėje ir Vakarų žvalgyboje”.

Pranešime teigiama, kad Izraelio mokslininkai kūrė „etninę bombą”, kuria būtų galima nustatyti kai kurių arabų genus ir į juos nukreipti genetiškai modifikuotą bakteriją arba virusą. Teigiama, kad šiuos genetiškai modifikuotus organizmus ketinta naudoti siekiant pakeisti šeimininko gyvų ląstelių DNR.

Laikraščio „Times” pranešime taip pat minima konfidenciali 1997 m. Pentagono ataskaita, kurioje perspėjama, kad „biologiniai agentai gali būti genetiškai modifikuoti, siekiant sukurti naujus mirtinus ginklus”.

Buvęs JAV gynybos sekretorius Viljamas Koenas (William Cohen) taip pat įspėjo apie tai, kad nacijos gali sukurti „tam tikrų rūšių patogenus, kurie būtų būdingi konkrečiai etninei grupei”. Laikraščio „Times” pranešime teigiama, kad „aukšto rango Vakarų žvalgybos šaltinis” patvirtino, jog Cohenas kalbėjo apie Izraelį.

Netrukus po „Times” ataskaitos paskelbimo ir vėliau vykusių diskusijų Didžiosios Britanijos gydytojų asociacija (BMA) pradėjo išsakyti perspėjimus apie etninių ginklų keliamą pavojų.

Ataskaitoje „Biotechnologijos, ginklai ir žmonija” BMA teigė, kad nebegali daugiau nekreipti dėmesio į pranešimus, jog tokie ginklai šiuo metu kuriami. „Teoriškai galėtų būti sukurti ginklai, kurie paveiktų tam tikras genų versijas, susitelkusias tam tikrose etninėse ar šeimyninėse grupėse”, – padarė išvadą BMA.

Be to, laikraštis „Times” mini, kad Pietų Afrikos Respublikos „Tiesos ir susitaikymo komisijos” metu buvo atskleista, jog apartheido laikotarpiu Pietų Afrikos mokslininkai atliko biologinius tyrimus.

Konkrečiai „Times” mini Pietų Afrikos cheminių ir biologinių ginklų gamyklos vadovą daktarą Daaną Guoseną (Daan Goosen), kuris teigė, kad aštuntajame dešimtmetyje jo komandai buvo įsakyta sukurti „pigmentinį ginklą”, skirtą tik juodaodžiams. D. Gooseno komanda teoriškai manė, kad liga gali plisti aluje, kukurūzuose arba skiepuose.

Laikraščio „Times” straipsnyje taip pat minima kita ataskaita iš leidinio „Foreign Report”, „Jane’s” leidinio, kuriame daugiausia dėmesio skiriama saugumo ir gynybos žvalgybai.

Straipsnyje „Foreign Report” teigiama, kad Pietų Afrikos šaltiniai teigia, jog Izraelio mokslininkai, siekdami sukurti „etninę kulką” prieš arabus, naudojosi Pietų Afrikos moksliniais tyrimais. Deja, mums nepavyko rasti archyvuotos šio straipsnio versijos.

Projektas „Pakrantė”

Daktaras Daanas Guosenas, tyrinėdamas genetinius ar etninius ginklus, dirbo ne vienas. Jis tvirtina, kad Pietų Afrikos Respublikos slaptų biologinių ginklų programų direktorius Vouteris Bassonas (Wouter Basson) liepė jam kurti būdus, kaip „slopinti juodaodžių populiacijos augimą”, ir „ieškoti „juodosios bombos” – biologinio ginklo, kuris pasirinktų taikinius pagal odos spalvą”.

Pats Bassonas pasidalijo šia informacija su tyrėjais, aptardamas planus „epidemijas sėti juodaodžių bendruomenėse” su cigaretėmis ir laiškais, „prikimštais juodligės”. Teigiama, kad programa, kuriai jis vadovavo, buvo žinoma kaip „Projektas Pakrantė” ir truko nuo 1981 iki 1993 m.

Laikraštis „In These Times” praneša, kad, pasak 2002 m. išleistos knygos „Projektas Pakrantė” autorių: „nėra jokių dokumentų, kurie patvirtintų, kad biologiniai agentai buvo sunaikinti”.

Visą Pietų Afrikos programoje dalyvavusių veikėjų, įskaitant CŽV, tinklą verta ištirti išsamiau.

DNR rinkimas – vartai į genetinius ginklus ir mediciną?

Dabar, kai jau galime tvirtai pasakyti, kad R.F.Kenedis vargu ar yra pirmasis žmogus, įspėjęs apie rase pagrįstus ginklus, etniškai orientuotus ginklus ar ginklus, pagrįstus genetika, akimirkai užduokime klausimą, kokiu būdu šis naratyvas paliečia eilinį žmogų. Pavyzdžiui, kaip konkrečiai jus ir jūsų šeimą galėtų paveikti genetiškai nukreipto ginklo sukūrimas?

Pavyzdžiui, genetinio redagavimo metodai, tokie kaip CRISPR, ir 2003 m. užbaigtas Žmogaus genomo projektas atnešė didelę pažangą DNR ir genų inžinerijos bei redagavimo metodų supratimo srityje. Ši pažanga taip pat apima ir technologijų panaudojimo kaip ginklo potencialą.

Tačiau, COVID-19 panika ir nuolatiniai reikalavimai atlikti testavimą greičiausiai yra svarbiausias būdas, kuriuo dauguma žmonių įsipainiojo į šią besivystančią sritį.

2021 m. pranešiau, kad Kinijos bendrovė, susijusi su Gateso fondu, dalyvauja COVID-19 testavime ir kelia potencialią grėsmę amerikiečių privatumui, ypač tų, kurie buvo testuojami dėl COVID-19, medicininiams ir sveikatos duomenims.

Kinijos bendrovė „BGI Group”, didžiausia pasaulyje biotechnologijų įmonė, pasiūlė kurti COVID laboratorijas mažiausiai šešiose JAV valstijose, o JAV žvalgybos pareigūnai paskelbė įspėjimus nesidalyti sveikatos duomenimis su „BGI”.

Tuo tarpu „National Pulse” žurnalistė Natalie Winter atskleidė dokumentus apie Bilo ir Melindos Geitsų fondo (Bill and Melinda Gates Foundation) ir BGI beveik dešimtmetį trukusius ryšius.

N. Winter rado Gateso fondo ir BGI susitarimo memorandumą, kuriuo siekiama „užmegzti bendradarbiavimą pasaulinės sveikatos ir žemės ūkio plėtros srityje, siekiant bendrų tikslų sveikatos ir žemės ūkio plėtros srityse”. Bendradarbiavimas susijęs su žmogaus, augalų ir gyvūnų genomikos, t. y. DNR tyrimų, raida.

2010 m. BGI būstinėje lankėsi ir Bilas Geitsas (Bill Gates), rašoma „Financial Times” pranešime. Laikraštis „The Times” teigė, kad BGI „siekia tikslo sukurti didžiulę biblioteką, paremtą daugelio milijonų žmonių DNR”. BGI tikslas – panaudoti šią informaciją naujiems vaistams, genetiniams tyrimams ir „visuomenės sveikatos politikai keisti”.

Nuo 2020 m. kovo BGI pardavė milijonus savo COVID-19 testų rinkinių visame pasaulyje, įskaitant Jungtines Valstijas, Europą ir Australiją. Bendrovė yra įsikūrusi Šendžene, Guangdongo pakrantėje, Kinijoje.

Ji išgarsėjo pardavinėdama genetinio sekvenavimo paslaugas visame pasaulyje, o tai padėjo sukurti didelę DNR duomenų bazę. BGI taip pat gerai žinoma dėl to, kad 2010 m. sukūrė klonuotą kiaulę.

Kitas būdas, kuriuo daugelis žmonių visame pasaulyje nesąmoningai tapo šio naratyvo dalimi, yra DNR tyrimų bendrovių, tokių kaip „Ancestry” ir „23andMe”, paslaugų naudojimas. Milijonai žmonių visame pasaulyje savanoriškai pateikė savo DNR mėginius, tikėdamiesi sužinoti savo šeimos istoriją.

2021 m. sausį, 60 minučių reportaže „23andMe” generalinė direktorė Anne Wojcicki atsakė į klausimus apie tai, kaip jos įmonė naudoja savo surenkamus duomenis.

Wojcicki yra Susan Wojcicki, „YouTube” vadovės iki 2023 m. vasario, sesuo. Nors Anne Wojcicki sako, kad jos bendrovė „suteikė asmenims galimybę „susiburti, susitelkti masiniams tyrimus”, ji nevengia pripažinti, kad jos bendrovė planuoja naudoti informaciją vaistams kurti.

„Ir aš visiškai pritariu: mes ketiname kurti vaistus. Kad visi iš tikrųjų gautų naudos iš žmogaus genomo. Taigi, absoliučiai visi duomenys yra vertingi”, – sakė Wojcicki interviu „60 minučių”.

Nors ji sako sutinkanti, kad amerikiečiams turėtų kelti nerimą Kinijos investicijos į genomo tyrimus, tačiau mano, kad atsakymas – Jungtinės Valstijos turi investuoti į genetines programas.

Nors atrodo, kad „23andMe” modelis orientuotas į genetika pagrįstų vaistų pardavimą, akivaizdu, kad Kinijos, Amerikos ir Izraelio vyriausybės greičiausiai taip pat turi savų karinių interesų, susijusių su šiais duomenimis.

Tai reiškia, kad jau dabar gali egzistuoti – arba greičiausiai labai greitai atsiras – vaistai ir ginklai, pagrįsti konkrečiomis jūsų genetinėmis ypatybėmis.

Jei manėte, kad išvengsite šio DNR rinkimo išvengę „23andMe” ir „COVID-19” testų, taip pat turite nerimauti, kad jūsų DNR rinks policija.

Pagal 2013 m. JAV Aukščiausiojo Teismo sprendimą policija turi teisę imti įtariamųjų DNR tepinėlį dar prieš juos pripažįstant kaltais dėl nusikaltimo. Teisėjas Kenedis nustatė, kad vyriausybės interesas nustatyti suimtųjų tapatybę nusveria susirūpinimą dėl 4-osios pataisos konstitucinės apsaugos ir yra palankesnis DNR mėginių rinkimui. Teismas palygino DNR rinkimą su fotografavimu ar pirštų atspaudų rinkimu.

(Lietuvoje taip pat policija renka DNR duomenis iš įtariamųjų ir pripažintų kaltais, tik neaišku kieno laboratorijos juos apdoroja – sarmatas.lt past.)

Reaguodamas į teismo sprendimą, Elektroninio privatumo informacijos centras (EPIC) rašė:

„Kai teisėsaugos institucija surenka DNR mėginį, vyriausybė neribotam laikui išsaugo visą to asmens genetinės struktūros sudėtį. Nėra jokio įstatymo, pagal kurį federalinė vyriausybė privalėtų išmesti visą DNR mėginį. Kadangi genetikos mokslininkai atranda naujų DNR panaudojimo būdų, didėja vyriausybės piktnaudžiavimo galimybė ir kyla grėsmė asmens privatumui.”

Nesvarbu, kokiu kampu žvelgsite į klausimą, ar Roberto F. Kenedžio jaunesniojo pareiškimai dėl COVID-19, nukreipti į konkrečias rases ar etnines grupes, buvo 100 proc. tikslūs, ar ne, jie rodo bauginančią realybę, kurią jau dešimtmečius pripažįsta kariniai ekspertai, vyriausybės ir mokslininkai.

Tikrovė yra ta, kad mes esame mūsų DNR, ir šių genetinių veiksnių unikalumas vieną dieną gali tapti tuo, dėl ko į mus bus galima nukreipti ginklus ar cheminius preparatus arba vaistus, reziumuoja autorius.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top