The Citizen: Mavrodis vėl ėmėsi seno, išbandyto finansinės piramidės būdo – dabar jau PAR

2015, 19 rugpjūčio, 1:01 | kategorija Realybė | 8 komentarai | peržiūrų 444 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

citizen.co.za

paveikslėlis

Buvęs MMM reklaminis veidas – Lionia Golubkov | youtube foto

Sergejus Mavrodis, praleidęs ketverius metus kalėjime už finansinės piramidės MMM sukūrimą Rusijoje, panašu, jog nutarė vėl išbandyti šią schemą, tačiau dabar jau PAR. Apie tai praneša The Citizen.

Leidinys primena, jog 1990-aisiais dėl MMM milijonai Rusijos piliečių (ir net lietuvių) prarado savo santaupas. Už sukčiavimą Mavrodis praleido kalėjime ketverius metus, o 2011 jis paleido Rusijoje dar vieną piramidę – MMM-2011.

Dabar gi, analogiška schema buvo išbandyta PAR (Pietų Afrikos Respublika). Patys organizatoriai vadina tai „finansiniu socialiniu tinklu“ ir „eilinių žmonių bendruomene, kur žmonės neatlygintinai padeda vieni kitiems, – toks pasaulinis savitarpio pagalbos fondas“. „Tai pirmas žiedelis kažko naujo, šiuolaikiniame bedvasiame ir negailestingame godumo ir tvirtos valiutos pasaulyje. Čia tikslas ne pinigai. Tikslas – sugriauti neteisingą finansinę šio pasaulio sistemą. Finansinė apokalipsė!“ – sakoma oficialiame piramidės tinklapyje.

Organizatoriai žada 30% kasmėnesinių pajamų nuo indėlio. Taip pat jie tvirtina, jog MMM egzistuoja 107 pasaulio šalyse, o dalyvių skaičius pasiekė 138 milijonus visame pasaulyje. Beje, tinklapyje nurodytos tik 9 šalys, tame tarpe Kazachstanas, Bangladešas, Indija ir Filipinai.

Viename iš savo video, publikuotame MMM puslapyje Pietų Afrikos Respublikoje Facebook paskyroje, Mavrodis pažymi, jog šioje šalyje viskas einasi gerai. „Bendrai paėmus viskas puiku, ir jūs tai matote. Visiems mokami pinigai. Taip, kad vystymosi dinamika stabiliai greitėja“, – pareiškė finansinės piramidės kūrėjas.

senoji MMM reklama (video):

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 8

 1. saul says:

  Nieko cia naujo-ka(apai nuo seno garseja,kaip apgavikai ir shuleriai.Pas juos ir valdzia-„vory v zakonje“

 2. Ec says:

  Tokie veikėjai kaip Mavrodis labai naudingi kapitalo kultui, jų dėka pinigas parodomas kaip siekiamybė ir tikslas. Pradiniame etape, kai palūkanos yra dar mokamos, skatinama infliacija ir pinigų nuvertėjimas (niekam tai nė motais, visi skaičiuoja dar negautus pinigus), o vėliau, kai žmonės apgaunami, tie jų pinigai tampa problema, kurią aptarinės pakankamai ilgą laiką (skaičiuoja prarastus pinigus su palūkanom ir be jų). Pinigai tampa tų žmonių žymiai didesne gyvenimo dalimi ir tikslu :(

 3. Mindaugas says:

  Tokiems veikejams, kaip Mavrodis, reikejo skirti ne 4 metu bausme, o mirties bausme…..o dabar vel imasi seno.

 4. FB nerijus sk says:

  jau vien paziurejus i jo isvaizda,-totalus ,nepatikimas,klaunas,manau jis tik irankis tikslui pasiekti,uz jo stovi visai kiti dedes.Kaip ir lietuvoje rimti dedes kurie daro tvarka visuose lygiuose-nesifiguroja,tam parenkami juokdariai kad linksmintu visuomene.

 5. Simas Simaitis says:

  Ta pati piramidinė pinigų sistema ir valstybiniame lygmenyje, tik kažkodėl tai skaitytojų visai nepiktina, nei kalėjimais negrasinate, nei mirties bausmėmis? Vietoj Mavrovdijaus pastatykite tą patį, bet kurios valstybės, financų ministrą, visi jie „mavrodijai“, tik viskas ant tiek įprasta, kad net nekelia pasipiktinimo. Taip yra ir mes nieko negalime pakeisti, ar ne?

 6. gojus says:

  Feisbuko Nerijau -> nu tai kad čia ne jis nuotraukoj….. O dėl Lietuvos dėdžių manau irgi esi neteisus. Jie gyvena mažytėj, niekam neįdomioj šalį, tad noriai lenda į viešumą ir demonstruojasi. Tad manau mes matome visus. Tik Brazas su Lubiu mokėjo laikytis savo vietoj – nomenklatūrščikai kaip ne kaip. O kiti tai vulgarūs artojai ir niekur nesislepia…. Viena kas gal nematoma tai VP 10-uko tikrieji dėdės, ba šitie klounai iš Šakių tikrai nėra tikrieji šeimininkai: visų pirma negalėjo niekam nežinomi VISI absolventai, turėdami purvu nusėtą Kauno bazių tipo parduotuvę Naugarduko gatvėje, staiga gauti palaiminimą nupirkti visus cukraus fabrikus Lietuvoje iš Brazo kaip monopolį ir juos parduoti „Danisko šuger“ su monopolio teisėmis ir įsipareigojimais iškirsti Kapsuko cukrų. Beje monopolis su teisėmis į didžiausią akcizą cukrui kelių tūkstančių kilomentrų spinduliu. Ne Šakių statibininkams su Brazu tokias aferas sukt…. Manau tai vienintelė Lietuvoje realiai su rusų ranka statyta oligarchinė sistema, dėl ko beje dabar Kalę Grybaisaitę Vašingtono pindosai ant jos siundo… Čia beje juokas – prezidūtka užsiiminėja gastronomijos reikalais Lietuvoje…. Gastritą galima gayt iš juoko…

 7. Ec says:

  Matai, Simai, pas mus demokratija ir kolektyvinė atsakomybė, kai niekas nekaltas :). Kai valdžia kelia pasipiktinimą, tuomet valstybėje daugmaž viskas gerai, kai kelią juoką, jau ne kas, bet dar ne baisu. O dabar – graudu. Valdžia turėtų susirūpinti, kad bent į klounų lygį pakiltų, nes žemiau ristis pavojinga :)

 8. financu ministeris says:

  2-Simas:as ne Mavrodis-as Ministeris.Kodel turetumet ant manes pykti?Mavrodis-nieksas,jis renka grynus pinigelius,o as ‘praskolinu’ JUS VISUS,pasiskolindamas ‘nuliukus’ is banko.Pas mus gi(pagal Ec)demokratija:As gyvenu,kaip noriu,jus gyvenat,kaip noriu as,jei esat nelaimingi,as netgi galiu nurodyti,kur ta laime yr…labos nakties:)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top