Ukrainos „Pravda“: Separatistai iš LLR pereina prie rublių

2015, 20 rugpjūčio, 1:01 | kategorija Realybė | atsiliepimų (9) | peržiūrų 338 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

pravda.com.ua

paveikslėlis

foto: Reuters

Nepripažintos Lugansko Liaudies Respublikos (LLR) ministrų Taryba nusprendė, jog Rusijos rublis nuo š.m. rugsėjo pirmosios taps pagrindiniu piniginiu vienetu respublikos teritorijoje.

„Siekiant priimti reikalingas priemones stabilizuojant finansinę-piniginę sistemą, o taip pat ryšium su finansinių operacijų vykdymu LLR teritorijoje pagrindinai rusiškais rubliais, ir žymiu grynųjų pinigų masės grivnomis sumažėjimu… nustatyti, jog pagrindiniu piniginiu vienetu LLR teritorijoje yra Rusijos rublis“, – sakoma Tarybos sprendime.

Kaip pažymi „Ukrainos pravda“, tuo pačiu separatistų teritorijoje leidžiama vykdyti pinigines operacijas grivnomis, JAV doleriais ir €urais, o taip pat vykdyti atsiskaitymus grynais ir naudojant kitą atsiskaitymo formą minimomis valiutomis.

Atlyginimų biudžetinės sferoms darbuotojams, pensijų ir kitų socialinių išmokų mokėjimai bus vykdomi rusiškais rubliais. Kainos parduotuvėse taip pat bus nurodomos Rusijos valiuta.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. gojus says:

  šitas gali būti svarbus žingsnis LNR jėgų atgavime. Prisirišimas prie stiprios valiutos, su kurios valdytoju turima didžiausia prekybos apimtis, suteiks stabilumo, o jo būtent ir reikia.

 2. Joris says:

  Šitoms respublikoms entuziastai buvo surinkę pinigus ir atspauzdinę nuosavus, nepriklausomus nuo jokių FRS, bankų ir pan. ir su geresne apsauga, negu visi egzistuojantys iki šiol. Tos pinigų kupiūros, kalbama, iki šiol laukia prie sienos, bet „naujų“ respublikų valdžia nepasirašo… išvada: valdžia ten nėra nepriklausoma. Jei gali turėti savo valiutą, o šliejasi prie svetimos (rublis beje npriklauso Rusijai, ji net pati negali jo prisispauzdinti). …Viskas daug sudėtingiau…

 3. svarbus zingsnis says:

  „nepriklausomybes“pripazinimo link.Lugandono klaunai galetu pareiksti,jog 100procentine liaudies valia….ju RePspublikos iejo I RF sudeti,tik…,kad net ir pati Puckino roSSieja,kolkas,ju nepripazysta DDD

 4. Mindaugas says:

  Nu kokie gi jie separatistai? Ir kodel straipsnis tokiu pavadinimu? Norom nenorom prisimeni nuvalkiotas lietuviskos propogandos klises…..kas liecia LLR, stai ka as manau. Atrodo, kad Rusijos valdžia padarė klaidą savo nusistatymu atsiskyrusių rusakalbių, nenorinčių būti valdomų Vašingtono Kijeve įvestos antirusiškos valdžios, respublikų atžvilgiu. Rusijos valdžia galėjo užbaigti krizę priimdama šių teritorijų prašymus susivienyti su Rusija, bet vietoj to ji siekė diplomatinio sprendimo – šalin rankas nuo Donecko ir Luhansko – ir ši diplomatija nepavyko. Kijevo perversmininkų vyriausybė iš viso neketino laikytis Minsko susitarimo, o Vašingtonas neketino leisti, kad Minsko susitarimo būtų laikomasi. Panašu, kad netgi realistiškasis Putinas šiuo atveju pasidavė naiviam mąstymui. Minsko susitarimas, kurį dėl diplomatinių priežasčių palaikė Rusijos valdžia, padėjo Vašingtonui treniruoti, parengti ir mobilizuoti žymiai stipresnes pajėgas, kurios dabar ruošiasi tęsti puolimą prieš Donecką ir Luhanską. Jei šios respublikos būtų užkariautos, Vladimiras Putinas ir pati Rusija prarastų bet kokį patikimumą. Ar Putinas tai suvokia, ar ne, Rusijos patikimumas priklauso nuo Donbaso fronto, o ne nuo diplomatinių susitikinėjimų su Vašingtono europiniais vasalais, kurie bejėgiai ir negali veikti be Vašingtono kontrolės. Jei Vašingtonui pavyks Ukrainoje, Rusija ir Kinija galės pamiršti apie BRICS ir Eurazijos prekybos grupes, kaip alternatyvas Vašingtono ekonominei hegemonijai. Vašingtonas savo hegemoniją ketina užtikrinti per pergalę Ukrainoje.

 5. gojus says:

  Mindaugai -> bet negalėjo Putinas imti ir iš karto piimti jų į RF sudėtį. Kur tada Charkovas, Odesa, Dnepropetrovskas? Juk visi būtų norėję. O čia jau kvepėtų okupacija, puolimu ir silpnybės demonstravimu.Būtų totali konfrontacija su vakarais. Putinas žino, kad konfrontacijos neišvengs, nes Vašingtonas nuosekliai eina link Rusijos ir tikisi ją sunaikinti. Bet visgi – nors ir žmonių aukų sąskaita – padarė patį išmintingiausią sprendimą – per pilietinį karą skaldo vakarus, visiškai silpnina Ukrainą, kelia sumaištį tarp „sjungininkų“. Buvo aišku, kad chunta neprasilaikys ilgą laiką – toks chuntų likimas. Ypač Ukrainos sąlygomis, kur banditizmas ir oligarchja taip plačiai išsikeroję. Tad ir pasirinko laukti, kol piktžaizdė išopės. O ji išopėjus stipriai, negana to ES su euru nesusitvarko, tad Ukrainos reikalai giliai dugne. ir jei ne Vašingtono geležinė lazda eurožopnykai seniai būtų spjovę ir atidavę Ukrainą Rusijai mainais į papildomą dujų triūbą…

 6. saul says:

  Laaabai gerai-gales tuo…j tuo rubliu sienas tapetuoti.1eu=75rb kursas.Ir tai ne pabaiga.Lugandono banditu respublikoms, jau tuoj, Caro pagalba pasibaigs.Po metu su gailesciu ir ilgesiu prisimins,kaip degino maisto produktus.DDDD Pseudovalstybems,neparemtoms ekonominiais principais ,anksciau-veliau,pareina galas.

 7. Mindaugas says:

  gojui: O velnias zino kaip geriau butu…..konfrontacija vis viena butu buvusi, nesvarbu kokius sprendimus V.Putinas priimtu Ukrainos atzvilgiu….ir visgi, as manu, kad geriau butu buve priimdama šių teritorijų prašymus susivienyti su Rusija, beje kaip ir buvo su Krymu….nezinia, kiek laiko pietryciu Ukraina atsilaikys pries JAV ir degeneratu europos puolima…..supranti, pietryciu ukrainos zmoniu gaila. Butu buve jie Rusijo sudetyje ir karas jau seniausiai butu pasibaiges….

 8. Simas Simaitis says:

  Ukraina yra dirbtinis darinys. Ją vadina vietiniai Mažoji Rusija. Ji ir buvo vadinama pradžioje, kurį tai laiką Rusijos MIP, bet šitas pavadinimas labai greitai buvo pakeistas, kas rodo, kad Rusija ne viską velija ir kaip pindosų kolonijai, jiems reikia skaitytis su tuo.
   Tokia valstybė visiškai neegzistavo, net keista, kad skaitytojai net nemini, kad ši teritorija virš 300 metų buvo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sudėtyje. O Ukraina, kaip „naujadaras, buvo sukurta iš karto po 1917 metų revoliucijos ir nuo pirmos, jos egzistavimo, dienos buvo pradėtas vykdyti šios teritorijos „atplėšimas“ nuo slavų, arių, lietuvių (pasirinkite, kas jums labiausiai tinka) civilizacijos. O Krymo prijungimas tuomet prie Ukrainos buvo vykdomas pagal 1949 metų pindosų planą, kuris buvo pavadintas „яблоко раздора“ (sukiršinimo obuolys). Planas vykdomas nuosekliai, tik lieka klausimas ar pindosams užteks dar smarvės ištempti iki galo?

  Ir dar vienas pastebėjimas. Kaip matote, vienoje išrinktoje teritorijoje, kursuoja keletas valiutų. Dabar nesiginčykime, kam ta valiuta priklauso ar ne. Pats faktas, kad galimas oficialiai keletos valiutų panaudojimas. O tai rodo, kad tai tik susitarimo reikalas. Su tokiu pat pasisekimu galima ir Lietuvoje įvesti alternatyvią valiutą, apeinant bankų monopoliją, atimant jiems žmonių išnaudojimo svertą. Noriu priminti visiems, šiame tinklalapyje paskelbtą straipsnį, apie Kuritibos miestą Brazilijoje. Aš tikėjausi, kad bus daugiau atsiliepimų į šį straipsnį. Matomai lietuvaičiai tokioms permainoms dar nesubręndo, dar gerai gyvename.

 9. saul says:

  Ukraina….sukurta valstybe !!!! o tai…kurios nesukurtos ???? Tai…is kur atsirado Airija,po to Slovenija,Slovakija,Latvija,Juodkalnija,Bosnija ir t.t. Tai ka,ten jau tos…prastesnes.Juokdariai.Geriau parasykite apie Juanio kursa ir rublio kursa.1eu+77rb.Tegyvuoja rb !!!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top