Vakarų MIP tyli apie Kijevo represijas, sekdamos geriausiomis mafijos tradicijomis

2016, rugpjūčio 23, 13:16 | kategorija Metodologija | 5 komentarai | peržiūrų 614 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

megachip.globalist.it

paveikslėlis

nuotrauka: REUTERS/Valentyn Ogirenko

Įdomu ar egzistuoja demokratijos eksporte tokie pat griežti europietiški kokybės standartai, būtini visoms kitoms prekėms? Juk, Vakarų organizuoto „demokratijos eksporto“ proceso į Ukrainą metu, kažkas tikrai įvyko ne taip, kaip reikia“, – rašo Globalist Syndication portalas.

Leidinys pastebi, jog nuo Maidano revoliucijos momento – „vadinti jį perversmu greitai bus uždrausta ir pas mus Vakaruose“ – Ukrainoje atsiranda vis daugiau žurnalistų, kurie yra bauginami, areštuojami ir net žudomi. Bet Vakarų MIP apie tai nerašo nė žodžio, „užsiėmusios kur kas svarbesnėmis temomis, pavyzdžiui: kaip būtina, pagal įstatymą, rengtis į pliažą“.

Tačiau šįkart ukrainiečių valdžia rimtai „apsišovė“. Ji areštavo žurnalistę ir rašytoją Miroslavą Berdnik, savo knygose pasakojančią apie Ukrainos sukilėlių armijos (UPA Ukrayins’ka Povstans’ka Armya) nusikaltimus Antrojo pasaulinio karo metais, o taip pat dabartinės Ukrainos valdžios ir nacionalistų nusikaltimus. žurnalistų persekiojimas

„Savo žurnalistine veikla ir savo knygomis Miroslava demaskuoja ukrainiečių valdžios kasdienį melą ir ydas, niekingumą ir korupciją nacionalistų tarpe, o taip pat Ukrainos istorijos falsifikavimą, kuriam tiesiogiai vadovauja SBU (Ukrainos slaptosios tarnybos) ir taip vadinamas Ukrainos nacionalinės atminties institutas. Jį Berdnik visada vadina Užmaršties institutu“, – rašo naujienų portalas.

Štai jau keletą mėnesių gyvenančią vos ne pogrindžio sąlygomis rašytoją areštavo rugpjūčio 16-osios ryte, o kartu su ja ir jos 22 metų amžiaus dukterį. Tos pačios dienos vakare, po apklausos jos buvo paleistos, tačiau dabar Miroslava Berdnik turi stoti prieš teismą, „kaltinant ją, dabar tapusiu standartiniu kaltinimu ukrainietiškoje „raganų medžioklėje“ – separatizmu“, – praneša Globalist Syndication.

Leidinys mano, jog italų žurnalistams vertėtų išreikšti profesinį solidarumą su savo kolege ir nutraukti tylą dėl Berdnik persekiojimo, kurį vykdo Ukrainos valdžia. Tiesą sakant, straipsnio autorius mano, jog vargu ar tai įvyks: „Iš tiesų, „mafija“, kaip kartą ironiškai pastebėjo Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas – tai italų žodis, tačiau reikėtų atminti, jog yra dar vienas žodis, kuris, galbūt, netgi dar labiau itališkas – „omerta*“.

Stambios Vakarų MIP dengia vienos kitas, ir Italijos leidiniai nenutrauks tylos, nenorėdami atidengti smūgiui savo kolegų iš kitų Europos šalių užnugario, mano Globalist Syndication.

* Omerta – mafijos „garbės kodeksas“, reikalaujantis iš organizacijos narių neišduoti kitų jos narių. Šio kodekso pažeidimas baudžiamas išdaviko ir jo šeimos narių mirtimi.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 5

 1. konkurencijos nėra says:

  Pagaliau

 2. pestininkas says:

  Vakaru MIP?Ar daug mes žynom apiė gyvenima ir ivykius eurosajungos šalyse?Dažniausiai jei patys nuvykstam i viėna iš ju tik sužynome kažka svarbaus o MIP apiė tai nė žodžio,tai ka kalbėt apiė svarbios info pasiėkiamuma!Pateikiama tik tai ka jiė nori,ir tai su „dezos“skiėdikliu!

 3. saul says:

  Na…,bet lygintis su mafijine Kremliaus struktura tikrai,kad nepajegtu.Sunku patiketi,kiek opozicijos atstovu iszude Kremlius.Paskutinieji opozicijos atstovai jau deda i kojas.As jau nesneku,pie tikrosios rusu mafijos sasajas su roSSiejos virsunelemis.Ten…,net sunku suprasti kur mafija o kur valdzia.Viskas persipyne.As suprantu,kad rytineje europoje …daugumoje saliu pasitaiko tokiu elementu ir atveju,bet kad iki tokio lygio ,tai…..Noretusi „Sarmatuose“ pamatyti straipsnius apie tai.Bet,turbut,cia jau „misija neimanoma“ ir as prisivaigau.Kas muzika uzsako,to ir „giesme “ gieda.

 4. geras... says:

  šarovarikai visai pasiuto…

 5. To: saul says:

  Rusijoje tas pats „liberalusis kapitalizmas“ kaip Lietuvoje ir 99% Pasaulio, su tomis paciomis „demokratijos“ grimasomis. Apie Rusijos blogybes pakankamai priraso ir parodo 99% lietuvos MIP. Todel labai gerai, kad nors 1% Lietuvos ziniasklaidos pateikia ir kitokia informacija.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top