„Vesti“: „Dešinysis sektorius“ nutarė pakeisti Charkovo miliciją

2015, rugpjūčio 21, 1:01 | kategorija Realybė | 2 komentarai | peržiūrų 246 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

vesti-ukr.com

paveikslėlis

nuotrauka: Reuters

Kol Charkovo transporto milicija vykdo atestaciją, jos pareigas sau prisiėmė „Dešiniojo sektoriaus“ organizacija. Kaip rašo „Vesti“, vyrai kamufliažine uniforma įvardina save patruliais. Būreliai po keturis žmones apeina platformas, stoties pastatus, artimiausias gatves.

„Mes ne milicija, mes galime pasielgti truputį radikaliai“, – komentuoja „patrulių“ darbą srities „Dešiniojo sektoriaus“ organizacijos lyderis Andrejus Saninas.

Tokio elgesio pavyzdį galima buvo stebėti šią savaitę, kai „patruliai“ atėjo „griauti“ nelegalų kazino prie stoties. Jie ištempė lankytojus ir darbuotojus iš patalpų jėga ir suguldė veidu į asfaltą. Žaidimų automatus vyrai su maskuojančia uniforma sudaužė beisbolo ir milicininkų lazdomis.

„Mes daugeliui dalykų neturime teisės, tačiau tokiomis sąlygomis, kai vyksta karas, o mūsų šaunioji milicija palieka stotį – mes elgiamės pagal Konstituciją. Kiekvienas turi teisę ginti savo tėvynę“, – išsakė savo poziciją „Vesti“ korespondentams Andrejus Saninas.

Srities VRM valdyboje į „Dešiniojo sektoriaus“ ir kitų patriotų veiklą žiūrima dvejopai. Iš vienos pusės, jie džiaugiasi bet kokia pagalba, tačiau radikalų metodai nekelia pasigėrėjimo ir neturi palaikymo. Beje, kaip pažymi ukrainiečių leidinys, „Dešiniojo sektoriaus“ aktyvistų nebaudžia už neteisėtą jėgos naudojimą prieš tvarkos pažeidėjus, kadangi iki šiol dėl jų veiksmų nebuvo gautas nė vienas skundas.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. Mindaugas says:

    „Dešinysis sektorius“ NĖRA jokia nacionalistinė organizacija, tai viso labo labai menka, jokių idealų neturinti sukarinta nevykėlių šutvė, kuria pasinaudojo globalistinės jėgos savo interesams ginti.

  2. gojus says:

    Nu nėra silpna organizacija, nėra. Vykdo linčo teismus ir tas liaudžiai patinka. Bet valstybė vistiek anksčiau ar vėliau turės juos tramdyt, o tada pasipils kibirkštys. Kol kas pats Prošūdenka bijo jų, nes neturi sisteminės jėgos struktūrų pranašumo. O dar reikia žinoti, kad tie ideologija varomi.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top