Žanas Le Penas jo paties dukters noru pašalintas iš „Nacionalinio fronto“ partijos

2015, 21 rugpjūčio, 16:23 | kategorija Ideologija | 1 atsiliepimas | peržiūrų 198 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Corriere della Sera

Žanas-Mari Le Pen

Marin Le Pen išvijo iš partijos „Nacionalinio fronto“ įkūrėją, savo tėvą Žaną Mari Le Peną, rašo Corriere della Sera.

Vakar vėlai vakare Bruno Gollnisch pranešė, jog jo bendražygis partinėje kovoje Žanas Mari Le Penas „šoke nuo žiauraus ir neteisingo sprendimo“: būdamas 87 metų amžiaus, „Nacionalinio fronto“ įkūrėjas buvo pašalintas iš partijos to pageidaujant jo dukteriai Marin. Jis pašalintas iš judėjimo, sukurto jo paties 1972-aisiais, atstumtas politinės šeimos, kuri jo dėka pavirto į partiją, sugebėjusią pasiekti antrą prezidentinių rinkimų turą 2001-aisiais, ir nusitaikiusią į Eliziejaus rūmus 2017-ųjų rinkimuose. Le Penas sako, jog tapo Marin seklių ir raganų medžioklės auka, praneša korespondentas.

Žanas-Mari Le Penas buvo pašalintas politine prasme, ir tai padarė ta, kuri paveldėjo partijos pirmininko postą 2011-ųjų rugpjūtį ir turėtų būti už viską dėkinga būtent jam, sakoma straipsnyje. Marin Le Pen nutarė paaukoti šeimyninius jausmus politinių ambicijų vardan, netgi kaltinimų „tėvažudyste“ ir išdavyste kaina.

Taip pasibaigė krizė, prasidėjusi prieš penkis mėnesius, kai Žanas-Mari Le Penas per radiją pakartojo savo tvirtinimą, jog dujų kameros buvo tik detalė Antrojo pasaulinio karo istorijoje. Nuo to meto tėvas ir duktė neperstojo ginčytis: ji priekaištavo jam už neatsakingus pasisakymus ir sabotažą pastangų, nukreiptų į tai, kad padaryti partiją prezentabilia, – jis pareikšdavo, jog „ji neverta pavardės Le Pen“ ir prarado pradinę „Nacionalinio fronto“ prasmę, pasitikėjusi nekenčiamu Florianu Filippotu, holistu ir, kas svarbiausia, pagarsėjusiu „homoseksualų lobbi“ lyderiu partijoje.

Ir štai vakar, pasakoja straipsnio autorius, partijos vadovybė pateikė Le Penui kaltinamąjį aktą. Marin ir Filippotas šiame posėdyje nedalyvavo. Tėvas gynėsi trijų valandų bėgyje, tačiau sprendimas jau buvo priimtas. Žan-Mari Le Penas nusiteikęs pratęsti bataliją teisme, tačiau politinį mūšį jis jau pralaimėjo. „Nacionalinis frontas“ priklauso Marin: gali būti, ji praras keletą dešimčių balsų iš jos tėvo šalininkų pusės, tačiau be „nepatogaus“ Le Peno galės laimėti kur kas daugiau, reziumuoja Montefiore.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. gojus says:

    Kad mūsų paveldėtojas Gabrielius taip…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top