Žemėje girdimas Šviesos ir Tamsos Svarstyklių girgždesys, vėl pradėjo suktis istorijos dantračiai

2021, 19 rugpjūčio, 15:09 | kategorija Genocidas | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 544 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Rourouni Kenshin

Rourouni Kenshin | youtube kadras https://youtu.be/O21um_tm-ZQ

Žemėje girdimas Šviesos ir Tamsos Svarstyklių girgždesys, vėl pradėjo suktis istorijos dantračiai, ar tik kartais tai ne nauja Epocha beldžiasi mums į visus langus ir duris?!

Negi jau tiek perpuvę tie „Robokopai“, nors tas tai gėrio pusėje buvo, neskaitant ten buvusių visiškos mašinos tipo robotų, o šitie zombiai? Megakorporacijos „ShinRa“(terminas iš Final Fantasy VII) kariai biorobotukai?

Yra pilna įrašų kaip kitose valstybėse policijos pareigūnai, jie juk irgi žmonės ir savo valstybės piliečiai, nusiima šalmus ir stoja piliečių pusėn, bet kažkodėl ne pas mus?

Kodėl ir kiek tai tęsis, kodėl tai vyksta mirštančios o gal žudomos supuvusios vakarų civilizacijos valstybėse? kada Vyrai padarys teisingą pasirinkimą?

Tiek, kai tai buvo 240 smogikų klonio gatvėje atimant Lietuvos Deimantę, tiek 2009 metais prie seimo, paleidus į darbą gumines kulkas, tiek rugpjūčio 10d. panaudojus False Flag karinės operacijos manevrus prieš savo, o ne svetimos valstybės piliečius, mitinge jėgos struktūros lojalumą rodo TAMSIAJAI PUSEI. Tamsos vaikams.

Zohare ir Vilniaus Gaono mokymuose žinomiems kaip Erev Rav. Babilono Bokšto statytojams, Žaliojo Liūto besigviešiančio Saulės, pirmojo Masono Nimrodo vaikams. Kitaip Giborim, Anakim, Nephilim, Rephaim ir t.t.

Gal bus kitaip Rugsėjo 10 d., norėtųsi tikėtis, kad perluš blogio, kuris čia mus šimtmečiais skaldo stuburas, manau tada bus paskutinis šansas Lietuvos jėgos struktūroms padaryti lemtingą pasirinkimą, kuris gali lemti mūsų šalies galutinę ateitį ir numatytą vietą Istorijos verpetuose.

Viliuosi, kad pasirinks teisingai, jei ne, teks Lietuvos Roninams aka dvasiniams kariams – Vyčiams keltis iš iliuzinio sapno gniaužtų ir pradėt daryt tvarką savais būdais, nustatomais jau D-vo ir dangaus įstatymų, o ne veidmainiškų, amžino kaltintojo ir melo tėvo ar žmogaus įsakymų.

Taigi, jau laikas, Tai vyksta ar Dar ne?? Kaukės krenta, greit matysim tikrus Visų veidus.

Situacija šiaip nepavydėtina, abiem pusėm tiek arogancija apsėstam Elitui, kuris užsidaręs okultinėse organizacijose, tiek visuomenės atstovams, kurie vieni kituose mato savo šešėlio projekcijas siūlau pradėt sėstis prie apskrito stalo ir diskutuot esminiais klausimais, kaip panašiai tai buvo nutikę Šveicarijoje.

Pasidomėkite šiuo pavyzdžiu, kitaip Belfastas mums visiems pasirodys kaip lengvas prasibėgimas.

Iki Rugsėjo 10 dar yra laiko, išnaudokime jį teisingo sprendimo paieškoms.

Įeikime į naują epochą visi kartu ir iškelta galva.

Jūsų ištikimas tarnas.
Kenshin_謙信

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top