- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Žemėje girdimas Šviesos ir Tamsos Svarstyklių girgždesys, vėl pradėjo suktis istorijos dantračiai

Rourouni Kenshin

Rourouni Kenshin | youtube kadras https://youtu.be/O21um_tm-ZQ

Žemėje girdimas Šviesos ir Tamsos Svarstyklių girgždesys, vėl pradėjo suktis istorijos dantračiai, ar tik kartais tai ne nauja Epocha beldžiasi mums į visus langus ir duris?!

Negi jau tiek perpuvę tie „Robokopai“, nors tas tai gėrio pusėje buvo, neskaitant ten buvusių visiškos mašinos tipo robotų, o šitie zombiai? Megakorporacijos „ShinRa“(terminas iš Final Fantasy VII) kariai biorobotukai?

Yra pilna įrašų kaip kitose valstybėse policijos pareigūnai, jie juk irgi žmonės ir savo valstybės piliečiai, nusiima šalmus ir stoja piliečių pusėn, bet kažkodėl ne pas mus?

Kodėl ir kiek tai tęsis, kodėl tai vyksta mirštančios o gal žudomos supuvusios vakarų civilizacijos valstybėse? kada Vyrai padarys teisingą pasirinkimą?

Tiek, kai tai buvo 240 smogikų klonio gatvėje atimant Lietuvos Deimantę, tiek 2009 metais prie seimo, paleidus į darbą gumines kulkas, tiek rugpjūčio 10d. panaudojus False Flag karinės operacijos manevrus prieš savo, o ne svetimos valstybės piliečius, mitinge jėgos struktūros lojalumą rodo TAMSIAJAI PUSEI. Tamsos vaikams.

Zohare ir Vilniaus Gaono mokymuose žinomiems kaip Erev Rav. Babilono Bokšto statytojams, Žaliojo Liūto besigviešiančio Saulės, pirmojo Masono Nimrodo vaikams. Kitaip Giborim, Anakim, Nephilim, Rephaim ir t.t.

Gal bus kitaip Rugsėjo 10 d., norėtųsi tikėtis, kad perluš blogio, kuris čia mus šimtmečiais skaldo stuburas, manau tada bus paskutinis šansas Lietuvos jėgos struktūroms padaryti lemtingą pasirinkimą, kuris gali lemti mūsų šalies galutinę ateitį ir numatytą vietą Istorijos verpetuose.

Viliuosi, kad pasirinks teisingai, jei ne, teks Lietuvos Roninams aka dvasiniams kariams – Vyčiams keltis iš iliuzinio sapno gniaužtų ir pradėt daryt tvarką savais būdais, nustatomais jau D-vo ir dangaus įstatymų, o ne veidmainiškų, amžino kaltintojo ir melo tėvo ar žmogaus įsakymų.

Taigi, jau laikas, Tai vyksta ar Dar ne?? Kaukės krenta, greit matysim tikrus Visų veidus.

Situacija šiaip nepavydėtina, abiem pusėm tiek arogancija apsėstam Elitui, kuris užsidaręs okultinėse organizacijose, tiek visuomenės atstovams, kurie vieni kituose mato savo šešėlio projekcijas siūlau pradėt sėstis prie apskrito stalo ir diskutuot esminiais klausimais, kaip panašiai tai buvo nutikę Šveicarijoje.

Pasidomėkite šiuo pavyzdžiu, kitaip Belfastas mums visiems pasirodys kaip lengvas prasibėgimas.

Iki Rugsėjo 10 dar yra laiko, išnaudokime jį teisingo sprendimo paieškoms.

Įeikime į naują epochą visi kartu ir iškelta galva.

Jūsų ištikimas tarnas.
Kenshin_謙信