Žemės gynėjų suvažiavimas įvykęs Kauno sporto Halėje [video]

2013, 25 rugpjūčio, 17:22 | kategorija Realybė | atsiliepimų (10) | peržiūrų 910 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisKaip daugelis jau turbūt žinoma, kad vakar, t.y. 2013 metų rugpjūčio 24 dieną – dieną, kai Lietuvą palieka gandrai, Kauno sporto Halėje įvyko Žemės gynėjų suvažiavimas, skirtas rengti visuotinį tautos referendumą dėl Lietuvos Žemės užsieniečiams nepardavimo.

Jį rengė iniciatyvinė Lietuvos piliečių grupė „Tautos valia“.

Po suvažiavimo vyko Kauno Pramonės skyriaus tautininkų organizuotos eitynės Laisvės alėjoje ir vėliau sekęs mitingas Nepriklausomybės aikštėje.

Video reportažo santrauką galite pažiūrėti žemiau. Iš anksto atsiprašome, kad kai kurių kadrų nebus dėl didelės video montavimo darbų apimties, bet iš esmės visą susirinkimo, eitynių bei mitingo eigos dvasią tikrai pamatysite.

I dalis:II dalis:III dalis:IV dalis:Kauno Pramonės skyriaus tautininkų organizuotos eitynės Laisvės alėjoje ir mitingas Nepriklausomybės aikštėje I dalis:Kauno Pramonės skyriaus tautininkų organizuotos eitynės Laisvės alėjoje ir mitingas Nepriklausomybės aikštėje II dalis:Netiesa.LT interviu su Pranciškum A. Šliužu, po Lietuvos Žemės gynėjų suvažiavimo:

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 10

 1. Amelija says:

  Nieko nepasieksit. Galit nevargt.

 2. galis says:

  Amelijai->
  O mes pavargsim, nes tai mūsų Žemė, mūsų Tėvynė.
  Bet jei galvosime taip, kaip jūs sakote – tai tikrai nieko nepasieksime,
  todėl galvosime priešingai – didžiam jūsų pykčiui :)

 3. Dzeraldo says:

  Taip gali, nereikia galvoti dabar apie tai, kad nepavyks, reikia tik susikaupti ir siekti tikslo. Nes tai tikrai svarbu

 4. violeta says:

  jau geriau nors kažką daryti, nei sėdėti, ir viskuo piktintis, nepajudinant nė piršto…pavyks ar ne, laikas parodys, bent kažkas vyksta, tad smagu, kad toks susitikimas įvyko

 5. Joris says:

  Visa parazitinė sistema, valdžia, žiniasklaida nuolatos pudrina smegenis, kad žmonės nieko negali padaryti, a nei pasiekti savo pačių, visos tautos ar Lietuvos labui. Tačiau žmonės pakeisti gali labai daug. Svarbiausia, kad nebūtų abejingi. Ir Okupacinė, kolonijinė, vergovinė, parazitinė valdžia šitai kuo puikiausiai suvokia. Jie gerai žino, kad realiai valdžios turi tik tiek, kiek MES LEIDŽIAME JIEMS TURĖTI! Dėl to ir vyksta toks smegenų plovimas, propaganda, o kartu ir betvarkė, korupcija ir kita. Jei kam kas nepavyksta, tai „triūbina“ apie tai visos Lietuvos mastu, O kai „gauna į skudurus“, tai tyli kaip susi..kę!
  Galima tyliai sėdėti ir laukti, kol padvėsim nuo chemizuoto maisto, kol privatizuos geriamą vandenį iš krano, supirks, o vėliau ir „ekonomiškai“ atims senelių mums paliktas žemes. Ir galiausiai mes tapsime nereikalingais galvijais savo šalyje, kurių skerdimui ras greitesnį būdą nei GMO ar vakcinacija. Tik tuome jau niekas negalės tam pasipriešinti, nes likusi saujelė žmonių kažin ar galės ištemti visą tautą iš skerdyklos.
  Jau dabar mokame nepagrįstus mokesčius, „damokame“ prie sveikatos draudimo už paslaugas gydytojams, kažkur pradingo Ignalinos AE, kuri sėkmingai ir saugiai galėjo gaminti elektros energiją dar apie 50 metų (nes tam kad atsipirktų jos statybos ir gamybos išlaidos AE turi pradirbti ne mažiaiu pusę amžiaus, antraip statyti sekančią ekonomiškai neapsimoka), apvogė MAžeikių Naftą, dar pavogė 8 mlj. kontraktas su IBM kompanija, kuri mainais Lietuvai nieko nedavė ir t.t. ir pan.
  Ar kam nors ir šito negana? MAn jau gana! Ir čia išsakyta tik tai, ką daugelis daugiau mažiau žino arba yra girdėję! O kiek dar dar visko daugelis nežino!? Sužinoję, savaitėmis neužmigtų!

 6. Joana says:

  Pritariu Joriui. Amelijos mąstymas – vergo mąstymas. Labai gaila, kad daugoka žmonių taip mąsto. Žmonės suklaidinti. Reikia nenuleisti rankų, mes galim, jau esame patyrę.

 7. gojus says:

  Aš rinkau parašus dėl LEO ir galiu jau įvardinti problemas dėl ko gali nepavykti jums surinkti reikiamų parašų. Gaile esu svetur ir prisidėt negalėsiu, tačiau, kaip turintis patirtį tikrai pasakyčiau, kad pirmas darbas ir savanorių įsitraukimas turi būti ne parašus rinkt, o garsiai duot apie save žinot per visas įmanomas priemones. Pirmiausiai savanoriai turi jungtis prie visų įmanomų tinklų ir duoti žinoti, kad renkami parašai. Tik tada galima parašus pradėt rinkt, kai bent dalis tautos apie tai žino – kitaip laiko neužteks.
  Renkant LEO parašus žmonės gausiai pradėjo pasirašinėti tik tada, kai apie akciją pasidarė žinoma, kai visur skalambijo. Be to niekaip Kiekvienam neišaiškinsit.
  Sėkmės ir Dievo palaimos jums.

 8. v says:

  kad parasus pavyks surinkti tai net neabejoju .antai antanas vienas tukstanti surinko noredamas bolatiruotis i seima ,o cia toks rimtas reikalas zmones tikrai rasysis. tik neaisku kaip balsuos referendume yra labai daug suinteresuotu zemes savininku ….gal reikejo dar teikti klausima del prisiekusiuju teismu ivedimo ir kad butu galima prisiekusiesiems pernagrineti bylas kurios tipo buvo baigtos per pastaraji 20 metu taciau viena puse isitikinusi kad sprendimas akivaizdziai saliskas . juk pagal spauda tai 70 000 lietuvos pilieciu bande kreiptis i strazbura ,o kiek net nebande kreiptis i teima suprasdami ,kad pries valdininka arba pinnigus ,bylos nelaimesi. Manau aziotazas butu didziulis.

 9. Algis says:

  Labas.Ar pavyks,ar nepavyks,vienas Dievas tezino…Bet Jis paliko ir neatkeite pareigos daryti gera…Ir niekas nenugincys,kad sitas parasu rinkimas yra gera…Pamastykim apie tai…sustokim bege per gyvenima…Tereikia tik pamastyti…netingekim pamastyti…sudievu.

 10. Ra Light says:

  Pagaliau žmonės pradeda busti ir suprasti, kad tik patys kažką galime padaryti ir jokia valdžia, komisijos ar partijos tikrai mums gražaus gyvenimo nesukurs. Tiesiog apmąstom, imam ir padarom. Įvairiausius kritikuotojus siulyčiau nuraminti klausimu: ką patys padarėte, kad šalis klestėtų? Triukšmaujančių ir tuščiai kalbančių be kritikuotojų pakanka.
  Kalbant žmonėms, neturintiems žemės ir manantiems jog tai jų neliečia, apie referendumą, priminkite apie švarų ir tikrą maistą, poilsį gamtoje, grybavimą ar uogavimą. Po žemių išpardavimų kažin ar kas iš prieš tai paminėto išliks ir teks valgyti parduotuvinį GMO ir ilsėtis savo bute tarp keturių sienų (kam kišenė nelabai leidžia į užsienį važiuoti).
  Dar klausimas: kada ir kur bus galima padėti elektroninį parašą už referendumą?

  Sėkmės darbuose!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top