Zigmas Vaišvila. Palikime Dalią!

2020, 27 rugpjūčio, 21:38 | kategorija LPT | 2 komentarai | peržiūrų 467 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Zigmas Vaišvila

Šiandien mūsų šeimoje – šventė. Prieš 10 metų įvyko dukros Jūratės vestuvės.

Beieškodamas ko nors gražaus, aptikau Keistuolių teatro Petuchovo apdainuotą Dalią – Andriaus Kaniavos videoklipą „Dalia“ iš „Paskutiniųjų Bremeno muzikantų“.

Kodėl jis užkliuvo man už akies?

Prieš 10 metų (2010 m. rugjūtyje) mums su Regina labai pavyko – beveik paskutiniąją minutę anksti ryte ištrūkome iš Lietuvos (namų) į dukros vestuves. Per plauką.

Netrukus mūsų namuose mūsų jau ieškojo ir kaimynų klausinėjo keletas civiliai apsirengusių pareigūnų.

Detektyvas su Dalia ir/ar jos paskirtais atstovais buvo prasidėjęs dar 2002-2003 m.

Šiandien, kada man net prokurorės Rasos Bekišenės draudžiama išvykti iš namų, po dar vienos chirurginės operacijos sėdžiu lovoje ir spėlioju, kas aš esu?

Prokuratūra prieš dvi savaites man parašė, kad byla su kaltinamuoju aktu man išsiųsta į teismą. Teismas dar po dviejų savaičių man patvirtino, kad bylos dar negavo.

Kaltinamojo akto ne tik nesu pasirašęs, bet ir akyse nematęs.

Advokatai taip pat dar nematė atvejo, kad galima tapti kaltinamuoju be pranešimo apie įtarimus įteikimo, t.y. nežinant, kuo esi įtariamas, be apklausos, neleidžiant papildyti bylos medžiagos.

Susipažinus su bylos medžiaga, mano paprašytos kopijos buvo daromos „tik“ 17 dienų – gavau jas š.m. liepos 30 d. ir rugpjūčio 3 d.

Prokurorės nustatytas terminas man susipažinti su byla ir papildyti ją baigėsi š.m. liepos 30 d., t.y. dar prieš medžiagos kopijų man pateikimą: 1628 lapų, 1 CD, 8 DVD ir apie 59 GB kitos medžiagos elektroniniame pavidale.

Prokurorė šio termino nepratęsė, atšaukta iš atostogų tyrėja skubėjo ruošti prokurorei medžiagą kaltinamajam aktui.

Š.m. rugpjūčio 11 d., mano operacijos dieną, teisėsauga mane surasti bandė ir ligoninėje – kad kaltinamąjį aktą įteiktų. Nespėjo susigaudyti, kurioje ligoninėje mane operavo.

Vykstant šiai mano medžioklei, prieš savaitę gavau policijos tyrėjos Vitalijos Auglytės reikalavimą pasiaiškinti, ar aš prieš 6 mėnesius išėjau iš „Čili picerijos“ nesusimokėjęs 22,22 eur?

Tačiau visos šios provokatorės žino, kad aš tuo metu sirgau ir buvau namuose, nes apie tai joms pranešiau raštu dar š.m. vasario 25 d.

Mūsų teisėsaugos „profesionalumas“ ir primityvumas nepaliauja manęs stebinti.

Tad šiandien nuoširdžiai džiaugiuosi mūsų šeimos švente, pavykusia operacija ir „šluba“ teisėsauga, niekaip nesusidorojančia su šlubu Zigmu.

Atsipalaidavęs žiūriu ir Petuchovo „Dalią“ (https://www.youtube.com/watch?v=1ESu0cjahJQ). Andrius Kaniava puikiai trumpai ir aiškiai apibūdino dabartinę Lietuvos padėtį – perkeltą tarybmetį naujomis šiuolaikinėmis sąlygomis.

Tik tada mes buvome ne tik jauni, bet ir mūsų veidai buvo šviesūs, tikėjome savimi ir tuo, ką darėme.

Šiandien mes visko bijome, valdžia atvirai iš mūsų tyčiojasi, o mes nuolankiai laukiame, ką ji dar su mumis padarys.

Geros nuotaikos nestokojantis Andrius Kaniava tvirtina, kad „šiandien reikia daug dvasinės stiprybės išlikti savimi. Tačiau, tai ne mūsų amžiaus bėda – visais laikais pagunda tapti panašiam į kitus buvo didesnė už ryžtą, sąmoningą ėjimą savęs link.“

Tad drauge su Andriumi (ne mano grupioku Kubiliumi) palikime Dalią!

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 2

  1. Vytas says:

    Ar drįstų prokuroras ar policijos tyrėjas taip elgtis, negavęs nurodymo bent iš tiesioginio savo viršininko, o tas duoti tokį nurodymą be nurodymo iš dar aukščiau? Nemanau, juk kiekvienas brangina savo darbą. Be to ir motyvo asmeninio nėra, o rizikuoti šiaip sau, iš asmeninės iniciatyvos, dėl visuomenei žinomo asmens bylos klastojimo – visai neįtikėtinas dalykas. Kad tai užsakymas iš „aukščiau, byloja ir tas faktas, kas dvi institucijos – policija ir prokuratūra – „dirba“ sinchroniškai, naudoja analogiškus metodus. Tokiame fone įvykių Baltarusijoje agresyvus vertinimas iš Lietuvos valdžios pusės atrodo labai pavojingai. Dargi labiau pavojingas nei Baltarusijos valdžios veiksmai prie opoziciją. Gal jau dešimtmetį puolamas Z.Vaišvila, pusantrų metų be kaltinimų kalėjime laikytas Peleckis, keliamos bylos, žlugdomas verslas leidėjui, išvertusiam ir išleidusiam „ne tą knygą“, teisiamas politikas, nepalankiai atsiliepęs apie vieną iš pokario partizanų, prie seimo 2009 m. panaudota jėga prieš taikius demonstrantus, sužeisti keli žmonės ir t.t. Mūsų valdžia moko Lukošenką demokratijos, bet Lietuvoje jau seniai nebekvepia demokratija.

  2. konkurencijos nėra says:

    JAV rašytojas V.Mizneris yra pasakęs:

    „Žmogus , atkakliai kartojantis, kad jis nesąs kvailys, paprastai turi dėl to kažkokių abejonių.“ Perfrazuojant šį posakį galimą tvirtinti, kad žmonės, esantys valdžioje ir atkakliai tvirtinantys, jog Lietuva yra demokratinė valstybė, turi dėl to labai rimtų abejonių. Visi Lietuvos valdžiažmogiai, pradedant prezidente, prie progos ir šiaip be progos vis tvirtina, kad Lietuva – tai demokratinė valstybė. Tuo verta suabejoti. Vien tik tesėsaugos organų veiksmai Z.Vaišvilos atžvilgiu (teismai, VSD, ATOD pranešmai apie „grėsmes“ Lietuvai), Lietuvos valdžios veiksmai R.Pakso atžvilgiu (ES Teisingumo teismo ir JT ŽTK sprendimų nevykdymas) patvirtina tas abejones.
    Sarmatas.lt

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top