A. Veryga: ugdymo įstaigose vaikų niekas neatiminės ir neskiepys be tėvų žinios

2020, 4 rugsėjo, 12:05 | kategorija Istorija | atsiliepimų (9) | peržiūrų 619 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Aurelijus Veryga

Reaguodamas į tai, kad dabar yra susirastas, pasak A. Verygos, naujas melagienų objektas, SAM vadovas padarė atskirą pareiškimą šio objekto atžvilgiu, paskelbęs:

dabar yra susirastas naujas melagienų objektas (kas surado A. Veryga neatskleidžia), t.y. gąsdinami tėvai, kurie yra, galbūt, šiek tiek jautresni ir yra šiek tiek įsijautrinę vaikų teisių temomis ir yra gąsdinama (kas gąsdina ministras neatskleidžia), kad vaikai, kuriems bus pastebėti Covid simptomai, kad jie gali būti , neva, be tėvų žinios kažkur izoliuoti, atimti, paimti, prievarta skiepijami ir panašiai, – pristato klausimo esmę SAM vadovas.

Tai tikrai, tvirtina ministras, ne kartą tą komunikavome (neaišku ką reiškia šis žodis šiame kontekste) ir dar kartą noriu pakartoti, kad be tėvų žinios tikrai, vaikų niekas nei gydys, nei skiepys.

Juo labiau, kad ir skiepo dar nėra, informavo A. Veryga, papildęs, jog dar nėra kuo skiepyti ir bijoti nelabai reikia, (ar labai bijoti reikės pradėti tada, kai atsiras skiepai?).

SAM vadovas taip pat paaiškino, ką reiškia „vaiko izoliacija“, – „tai vaiko nuvedimas į atskirą patalpą, kol jo atkeliaus pasiimti tėvai, ir kol bus įvertinta pati situacija“.

Operacijų vadovas užtikrino, kad jokios manipuliacijos su vaikų sveikata ir joks gydymas nebus atliekamas be tėvų žinios. Tam pirmiausia bus klausiama tėvų sutikimo.

infa.lt komentaras:

Pagal paties SAM ministro A. Verygos nustatytą tvarką, jokie įtariami Covid-19 infekcija žmonės negali būti šalia sveikų žmonių. Jie turi būti izoliuojami prieš tai atliekant būtinus testus. Tai klausimas – kokiu savo potvarkiu remdamasis A. Veryga žada, jog vaikai, kurie įtariami Covid-19 simptomais galėtų būti perduoti tėvams, kurie tokių simptomų neturi. Juk tokiu atveju, pasak epidemiologinės praktikos, sudaroma galimybė infekcijai plisti toliau.

Sekant tuo, kas pasakyta, sveikatos apsaugos ministras tiesiog remdamasis įstatymu negali žadėti to, ką žadant jį matome dabar. Jis negali įtariamų nešiojant COVID-19 infekciją vaikų perduoti jų sveikiems tėvams ar dar bet kam, kas yra sveikas. Klausimas – ar jis dabar akivaizdžiai meluoja, stengdamasis išvengti „triukšmo“ prieš rinkimus ar nesuvokia savo pažadų esmės.

Vaizdo įraše SAM ministras užtikrina, kad vaikų niekas neatiminės:

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Vytas says:

  Na. „melagienų“ šaltinį Veryga labai lengvai gali nustatyti: tereikia pasiimti veidrodį ir į jį pažvelgti. kodėl taip sakau? Visi prisimename, kaip Veryga tvirtino viešai, kad kaukės nuo nieko neapsaugo. Po mėnrsio ar daugiau kardinaliai pakeitė (?) pažiūros ir jau tvirtino, kad kaukės – panacėja nuo COVID-19. Dabar dėl mokinių surašė savo nurodymus taip, kad kiekvienas gali traktuoti jį kaip nori, t.y. pagal savo supratimą, užimamas pareigas ar dar kieno nors aiškinimą. Kaip Verygos „nurodymus“ supranta Vaiko teisių tarnybos, žinoma tik tų tarnybų vadovams. Ir kaip jie bus įgyvendinti, niekam neaišku. Taip kad „melagienų“ kilmės šaltinis kaip ant delno.

 2. konkurencijos nėra says:

  Tai gi 670000$ reikia atmeluot, čia ne taip paprasta…

 3. o kam tada says:

  priimti įstatymai dėl vaikų atėmimo tėvams net nepranešus…???????

 4. ADA says:

  :) ,,Operacijų vadovas užtikrino, kad jokios manipuliacijos su vaikų sveikata ir joks gydymas nebus atliekamas be tėvų žinios. Tam pirmiausia bus klausiama tėvų sutikimo.“

  tikrai, kad gerai nušnekėjo šitas mūsų politikierius –jis turbūt nežino po kuo pasirašinėja arba turi didelių problemų su skaitomo teksto suvokimu – juk Vaikų atėmimo tarnyba, vadovaudamasi jai suteiktais įgaliojimais, bet kokiu atveju gali nustatyti, kad tėvai ,,blogai ar nepakankamai atstovauja vaiko interesus“ ir tuo pagrindu vaiką atimti iš šeimos.
  O tai, kad gydymas nebus atliekamas ,,be tėvų žinios“ – tai tėvams, pvz.: apie skiepus, gali būti užduodamas labai paprastas klausimas: ,,tai koks yra Jūsų TEIGIAMAS atsakymas?“ :) :) :)

 5. Mykolas Brazauskas says:

  Kartais atrodo juokingos tos valdžios vyrų titaniskos pastangos demonstruoti savo kompetenciją su valdant kažkokia mistinę krizę… Bet iš kitos pusės kai pagalvoji kad mus laiko idiotais… Ir kas įdomiausia visi lyg ir supranta kad mus laiko idiotais, bet kažkodėl nieko neina pakeisti…

 6. Anonimas says:

  Nebus prievartos? Ar tikrai? Kas ten per įstatymas: 1996 m. rugsėjo 25 d. Nr. I-1553? Aaa?
  11 straipsnis. Imunoprofilaktika
  5. Priverstinė imunoprofilaktika gali būti taikoma …
  6. Priverstinės imunoprofilaktikos taikymo tvarką reglamentuoja … Vyriausybė.
  Na ir nors nauja redakcija pakeistas, tačiau manau tie minimi kiti teisės aktai ir slepia tą pačią priverstinę imunoprofilaktiką, t. y. priverstinius skiepus.

 7. Romka says:

  Sugalvotų mano vaiką be mano žinios paskiepyti – tą padariusį asmenį užmuščiau vidury gatvės, kaip šunį.

 8. Anonimas says:

  Teisinė bazė ne tik vaikams atiminėti (‘Matuko reforma’), tačiau ir prievartą skiepyti (ne tik vaikus) yra paruošta. Žr.: karo policijos įstatymą Nr. XIII-3437 ir kitus teisės aktus: Nr. I-1553, Nr. V-115, Nr. V-1336 ir t.t…
  Kur šiuose ir kituose teisės aktuose melas? Viskas juk parašyta juodu ant balto.

 9. kuku says:

  be tievu ZINIOS neskiepys ar be tevu SUTIKIMO ?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top