Achmadinedžiado kalba, arba pasaulio reakcija į tiesą[video]

2010, 11 rugsėjo, 18:55 | kategorija Ideologija | 27 komentarai | peržiūrų 968 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Video, kuriame labai aiškiai parodoma kai kurių valstybių atstovų reakcija į sveiku protu suvokiamas pasaulio problemas ir globalizacijos tikrąjį veidą. Video medžiagoje atsiskleidžia, kad ,,demokratinės“ šalys išpažįsta visai kitokias vertybes, neigia vieną mums visiems Dievą ir tiesiog negali pakęsti tiesos sakymo į akis. Mahmudo Achmadinedžado (Mahmoud Ahmadinejad) pareiškimas – šauksmas tyruose. Baisu net pagalvoti, kad nepaklūstančių globalizacijai šalių sąrašas vis mažėja, jų vadovai  ignoruojami, o tiesa tiesiog nuskandinama netiesos jūroje. Irakas užpultas ir užkariautas, perimti šios šalies naftos resursai. Afganistane karas tebevyksta, neva Binladeną gaudo. Jie negali atvirai pasakyti, kad Afganistane yra rasti vieni didžiausių  pasaulyje ličio klodai, o litis – tai strateginė žaliava. Pasibaigus naftai, tikėtina, kad elektromobiliuose bus ličio akumuliatoriai. Dar yra prisidengiama kova su narkotikų gamyba. Kaip K+ palydovinės TV žinioms kalbėjo aukštas Kirgizijos vidaus reikalų pareigūnas, tikėtina, kad narkotikų gamyba Afganistane padidėjo keleriopai. Sulaikomi kurjeriai su itin aukštos kokybės narkotikais, o tai reiškia, kad Afganistane atsirado naujos laboratorijos, o jų su asilu neatsiveši. Ahmadinedžadas tą patį sako savo pareiškime, tą sako ir Rusijos atstovai. Klausimas mūsų valstybės vadovams: ką saugo mūsų kariai Afganistane, ar Lietuva privalo ten dalyvauti?

Kad ir kaip kai kurių valstybių atstovams nepatiko šis pranešimas, dauguma liko salėje, netgi plojo. Pasirodo, nemažai ir pakankamai galingų  jėgų pasaulyje pripažįsta tautų teisę į nacionalinę valstybę su nacionaline, o ne kosmopolitų užgrobta vyriausybe. JAV, ES ir jų kontroliuojamos šalys yra tik mažesnioji pasaulio dalis (tuo labiau, kad tos šalys kontroliuojamos ne galutinai). Irano prezidento kalba parodo, kad JAV yra lygiai taip pat, kaip ir mes, tik žymiai seniau, užgrobtos kosmopolitinių (sionistinių) finansinių oligarchijų. JAV Konstitucija ir JAV piliečių valia paminta ir klastojama. JAV gyventojai bene labiausiai visame pasaulyje mulkinami ir degeneruojami.

Ar prisimenate, kad „mūsų“ masinės dezinformacijos priemonės šią kalbą pristatė kaip neigiančią holokaustą ir dėl to, mat, kilo „civilizuotų“ valstybių ir „atstovų“ protestas. Peržiūrėję reportažą suprasite, kad tai buvo įžūlus propagandinis triukas.

Pažiūrėjus šį pareiškimą ir matant reakciją, kyla klausimas: kas sekantis? Kur link nueis globalizuotas pasaulis? Mielieji, Lietuvos jau beveik nebeliko. Mes privalome spausti stabdžius. Ir ne valdžia, keliaklupsčiaujanti globalizacijai, ne prezidentė, kuri laikosi tiktai reitingų pagalba, tuos stabdžius nuspaus.

Šiame pranešime yra gyvybiškai svarbios mūsų tautos ir valstybės išlikimui žinios. Manome, kad kiekvieno sąmoningo piliečio pareiga su šia informacija supažindinti kitus. Berods, tai pirmas atvejis, kada didelės ir galingos valstybės vadovas tokias mintis išsakė tokio lygio renginyje. Kiekvienas kosmopolitizmo propagandistas turi žinoti, kad po 10-20 metų jo už pinigus garbinamos tiesos bus didžiulė gėda, kokią jaučia (ar bent turėtų jausti) buvę sovietų ar nacių propagandistai.


Obamos atsakymas į Achmadinedžiado kalbą
[išversta iš: http://www.youtube.com/watch?v=gMjbdYE4gp8&feature=related ]

– Deja, tokios kalbos nėra naujiena. Tai tokie žodžiai, kurių mes tikėjomės iš prezidento Achmadinedžiado.
Rinkiminės kampanijos metu šš kalbėjau ir pakartojau mane išrinkus, kad mes rimtai žiūrime į susitarimą su Iranu. Nebuvo jokių iliuzijų, aš labai aiškiai nurodžiau, kad daugybė prezidento Achmadinedžiado pateiktų išsireiškimų, ypač tų, kurie skirti tiesiogiai Izraeliui, yra   priešiški ir ginčytini.
– Kaip jau sakiau prieš tai – Iranas yra sudėtinga šalis, turinti labai daug skirtingų valdymo centrų, aukščiausias vadovas dažnai yra asmuo, kuris visiškai kontroliuoja islamiškos respublikos politiką.
Mes ir toliau sieksime galimybės pagerinti tarpusavio santykius, ir sieksime susitarimo dėl kai kurių kritinių klausimų, į kuriuos skirtingai žiūrime – ypač kalbant apie branduolinį nesutarimą.
Bet nėra abejonės, kad tokia retorika, kurią girdėjote iš Achmadinedžiado, nėra gelbstinti. Tiesą sakant, ji yra žalinga, ne tik JAV ir Irano santykių galimybių atžvilgiu, bet aš manau, tai apibrėžia iraniečių poziciją, kaip visumą pasaulyje. Jūs buvote konferencijoje ir ką jūs matėte? Ten buvo visa daugybė kitų šalių atstovų, išeinančių lauk iš salės, ir kalba, pasmerkta žmonių, kurie galėtų būti labiau palankūs Irano žmonių siekiams.  Taigi manau, tai iš tikro daro Irano poziciją pasaulyje pažeidžiama, bet mes ir toliau sieksime priartėti prie klausimų, kurie liečia diplomatiją. Tai(Iranas?) turi būti įtikinta, nenuimant nuo stalo daugybės kitų pasirinkimų.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 27

 1. Mindaugas says:

  Deja, bet jau beveik neliko abejonių, kad III pasaulinis karas neišvengiamas artimiausioje ateityje.

  Paklausius vakariečių antiglobalistų, kaip Alex Jones ir pan., gali susidaryti įspūdis, kad kad visokie ateistai-sionistai-iliuminatai-masonai jau baigia įgyvendinti Siono protokolų finalinius punktus ir kad globali tironija jau beveik įvykęs faktas. JAV – galbǔt.
  Bes šiame video matosi, kad pasaulyje dar yra likę dorų ir stiprių asmenybių – tikrų lyderių – kurie pasiryžę ginti doros ir darnos principus. Jeigu tautos nepavyksta demoralizuoti, o jos lyderių nupirkti, lieka paskutinė priemonė – karinė jėga.

  Turint omenyje JAV ekonomikos būklę galima numatyti, kad ją bus mėginama gaivinti tradiciniu būdu – užkariaujant ir apiplėšiant kurią nors tautą. Laikas spaudžia, įtampa kyla, apie Iraną telkiasi debesys. Tik šį kartą pasaulio bendruomenė gali nelikti nuošalyje…

  Galbūt tai it bus tas lūžio taškas, nuo kurio prasidės pranašaujamas globalus apsivalymas ir naujoji era?

 2. Kemblys says:

  Veikia nusikaltėlių junginiai pajėgūs sukelti pasaulinius karus. Norint jiems pasipriešinti reikėtų suburti atitinkamas jėgas, t.y. patiems tapti tokiais. Bet, kaip Mindaugas rašo, ‘laikas spaudžia’! Aš nežinau kas yra ‘pasaulio bendruomenė’, todėl pats ieškau blogų žmonių mąstymo spragų ir nesiruošiu laukti kol prasidės GAUBLiNIS apsivalymas :-)

 3. Martynas says:

  Sup**** parsidavėliai. VIVA Achmadinedžiad !

 4. artas says:

  Egle,
  Gal galėtum išversti?
  Ne visi čia supranta angliškai?:)

 5. Algirdas says:

  Nėr ką versti. Amerikos pozicija – kas prieš Izraelį – tas prieš Ameriką ir t.t.. O kas prieš Iraną – tas už laisvę, taiką, demokratiją, žmogaus teises….

 6. Alvydas says:

  jai jau toki dedates patrijotai tai bent vertima idekite,o dabar dalis video medziagos rusu vertimu kam idomu rusu kalba medzega tai susiras rusiskose svetainese.

 7. artas says:

  Alvydui:
  Tai gal norėtum tuo užsiimti?
  Juk ne visi turi tam laiko, todėl galėtum padėti:)

 8. aaa says:

  tomis pačiomis rankomis viskas daroma …

  Nesantaikos kurstymas …

  Labai tikėtina, kad Irano prezidentas yra taip pat valdomas ir per jį bus provokuojamas karas prieš žydus ir JAV

 9. Titanas says:

  Įdomu, koks Mahmoud Ahmadinejad požiūris į prigimtinę Persiją? Ar tik nebus jo toks pat požiūris kaip aršių katalikų į prigimtinį baltų tikėjimą? Kas yra rimčiau keliavę Irane pastebėjo, kad ypač provincijose yra nemusulmoniškų gyvenojų, kurie išpažįsta senąjį tikėjimą. Jie atlieka įvairias apeigas, meldžiasi saviems dievams. Jų kalba priskiriama indo-iranian prokalbei… artima sanskritui. Ir jie priversti būti gilioje opozicijoje Irane…
  Kaip žinia musulmonai intensyviai skverbėsi į Indiją. Dabar, kai jie priversti užsiiminėti daugiau gynybine nei puolamaja veikla, jų veržimąsis į Indiją taip pat prislopo…
  Manau, kad visos Abraominės religijos dirba tą patį darbą, – kaip įsitvirtinti Pasaulyje naikinant alternatyvas. Dabar jos konkuruoja tarpusavyje, nes kitų mažai liko…
  Vis tik manau, kad ta klasingoji ranka sąmoningai kiršina tautas, kad žmonija užsiiminėtų karais ir kitomis beprasmybėmis.

 10. asdf says:

  [Kas yra rimčiau keliavę Irane pastebėjo, kad…]
  ir kas čia toks, Titanai, rimčiau keliavo ;-D

 11. Titanas says:

  avesta tradition, old persian music and other good things. all of then are not directly related with muslims religion.

 12. Egle says:

  Pritariu, nors Iranas ir nesutinka su JAV politika, jis dėl to netampa kažkuo teisingesnis už kitas šalis, ar kažkoks daugiau gerbtinas. Gyvenimas ten žmonėms sudėtingas, pažįstu pabėgelį iš Irano, pasakojo, kokia ten buvo situacija. Ir spaudoj negirdėti iš Irano pusės pagerėjimų, kažin, ar dėl to, kad amerika neleidžia branduolinės energetikos vystyti. Na, ir šiaip sunku tikėti dorumu valstybės, kurioje vyrai laiko moteris uždarę, arba liepia apsivynioti šalikais per karščius… :D Jei bijo, kad jas kiti nužiūrės, reiškia, jų pačių mintys nedoros. Tai, aišku ne esminis dalykas, ir Irano prezidento kalba vis dėlto yra gana taikli ir teisinga.

 13. nuomonė says:

  Labai gera kalba. Niekad neteko girdėti, kad iš aukštų tribūnų būtų kalbama apie tokius fundamentalius dalykus, kaip žmogaus gyvenimo prasmė ir jo vieta pasaulėdaroje, iškeliant žmogų kaip Visatos centrinę figūrą. Toks supratimas , manau, labai toli išeina iš už islamo rėmų ir net prieštarauja jam, kaip prieštarauja ir visoms kitoms religijoms.

  Eglei. Ką nors vertinant (teisingumą, gerumą, dorumą ) reikėtų vadovautis tinkamais kriterijais. Jūsų kriterijai keistoki, sakyčiau, labai paviršutiniški, suformuoti globalistinės žiniasklaidos. Aš nepasakyčiau, kad Iranas dora, ideali valstybė- tokių pasaulyje nėra., bet negalima jos lyginti su JAV. Iranas bent jau per paskutinius šimta metų nieko nėra užpuolęs ir niekam prievarta nekiša savo gyvenimo būdo. Šalikų dėvėjimas viešose vietose irgi nlabai tinkamas nedorumo pavyzdys. Aš labai abejoju ar Jūs išdrįstumėte Vilniaus gatvėmis vaikščioti nuogut nuogutėlė, nor ir per didžiausius karščius. Manau pati nors kiek prisidengtumėte, pati ribotumėte savo laisvę, bijodama „nedoros“ visuomenės žvilgsnių. Tas pats ir ten, tik ten kiti papročiai, kitoks intymumo demonstravimo lygmuo. Ir tai turi prasmę: , šeima, ištikimybė, moralė ten didelės vertybės. Mums labai skaudžiai atsilieps tas dabartinis mūsų seksualinis liberalizmas, kas yra vienas iš genocido būdų vedantis į šeimos suirimą, sparčią degeneracija ir tautos išnykimą. Mūsų tėvai, protėviai, skirtingai nei mes, labai gerai išmanė banginę genetiką, telegoniją ir žinojo, ką reiškia žmogaus ateičiai netik partnerio pakeitimas, bet ir gašlios mintys.

  Titanui. Manau, yra ne visai teisinga priešpastatyti geras religijas: induizmą, senus tikėjimus su dievų garbinimais ir t.t. blogajam islamui. Manau, ir tie ir anie nėra nieko gero- klaidinanti pasaulėžiūra. Kuo, pavyzdžiui, induizmas yra geresnis už islamą ar budizmą. Kuo gyvenimo būdas Indijoje, suformuotas induizmo, yra pranašesnis už gyvenimo būdą Irane ar kur Švedijoje. Sunku kur pasaulyje surasti tokią nelygybę, tokį griežtą suskirstymą į kastas ir žemesnių kastų nežmonišką beviltiškumą (mankurtiškumą), kaip Indijoje.

 14. pritariu says:

  man patiko prezidento Achmadinedžado kalba ir jai pritariu. Man patiko jo viešas tikėjimo liudijimas. Valstybių delegacijos, kurios pasišalino (kaip Italija, Suomija ir kt.) jau yra sionistų pusėje. Tiesą sakant, pats Izraelis kaip valstybė yra sionizmo pasekmė, sukurtas po II pas. karo atimant arabų teritoriją, kurią valdė kolonijinė Anglija.
  O Lietuvos kariuomenės siuntimą į Afganistaną laikau gėda ir Amerikos (ne Lietuvos) interesų gynyba. Dar gyvi žmonės, kurie gynė Rusijos interesus, o nuo karių antkapių raudonuodavo Rokantiškių kapinės. Ar daug nutolome nuo sovietmečio?

 15. Dar says:

  Taip kaip Lietuvoje VSD valdo, JAV valdo CŽV, taip Irane valdo musulmonų religijos lyderis – Ten prezidentas turi mažiau galių nei religinis lyderis, todėl ir jis ne viską gali pakeisti savo šalyje.

 16. Kemblys says:

  Citata: „Mahmudo Achmadinedžado (Mahmoud Ahmadinejad) pareiškimas – šauksmas tyruose.“
  Jūsų pareikšta ‘nuomonė’, kad pritariate kalbai, tolygi paskelbimui: „Aš, su savo vaikais, paklusniai paaukosiu gyvybė eilinio pasaulinio karo metu.“
  Jei toks ‘sarmatų’ nusistatymas, tai atsisveikindamas palinkėsiu – likite sveiki.

 17. Sarmatas says:

  Kembliui

  kodėl savo nuomonę ir asmenines įžvalgas taikote visiems aplinkui? Ar čia tokia jūsų užduotis, suformuoto tų pačių sionistų – menkinti visas pastangas pateikti kitą info, nei teikia sionistų pakalikai?

 18. Egle says:

  „Jūsų kriterijai keistoki, sakyčiau, labai paviršutiniški, suformuoti globalistinės žiniasklaidos. “ – aha, sarmatai.lt irgi labai globalistinė žiniasklaida…

 19. Mindaugas Šimkus says:

  Jei kas nerado, tai čia yra jo kalba su vertimu į anglų kalbą – http://www.youtube.com/watch?v=LL5OsaVYz1I
  Lietuviškai neradau, bet ir nelabai teieškojau.
  Išties kalba labai drąsi ir daugeliu atžvilgiu jis pasakė gryną tiesą, kurią išgirsti iš tokios tribūnos buvo gana netikėta. Kita vertus – gana stipriai kliuvo religijos propagavimas: dievas visagalis, su visais savo pranašais, monoteistinės religijos, šventosios vertybės. Trečia vertus – gi sakė, kad turim visi taikiai sugyventi, taigi tiek jau tos sapalionės apie dievus…

  nuomonė rašo: Rugsėjo 15, 2010 21:49 „Mūsų tėvai, protėviai, skirtingai nei mes, labai gerai išmanė banginę genetiką, telegoniją ir žinojo, ką reiškia žmogaus ateičiai netik partnerio pakeitimas, bet ir gašlios mintys.“ Tai sakai, mūsų protėviai žinojo, kad telegonija, tai tik pseudomokslas, mitai? http://lt.wikipedia.org/wiki/Telegonija_%28teorija%29 . Ką jau kalbėt apie gašlias mintis :D Išvis kaip tai apibrėžti? Pagal islamą, krikščionybė, dar vieną kokią idiotybę „nuleistą dievo“? O gal imkim viską permąstyti savo galva ir šiuo metu žinomais faktais ir pagaliau išlįskim iš mitų ir dievo(ų) nelaisvės.

  „Titanui. Manau, yra ne visai teisinga priešpastatyti geras religijas: induizmą, senus tikėjimus su dievų garbinimais ir t.t. blogajam islamui. Manau, ir tie ir anie nėra nieko gero- klaidinanti pasaulėžiūra. Kuo, pavyzdžiui, induizmas yra geresnis už islamą ar budizmą. Kuo gyvenimo būdas Indijoje, suformuotas induizmo, yra pranašesnis už gyvenimo būdą Irane ar kur Švedijoje.“
  Be abejo – laisvamanybė yra pažangiausia, bet, manau, kad niekuo neblogas ir ateizmas, nes aiškiai pasakoma – nėra jokių dievų, taip kad nebesvaikit su savęs voliojimu dievo visagalio dulkėse.
  O jei kalbant apie religijų skirtingumus, tai tarkim palyginkite kokį dzenbudizmą (Dzeną) su viskuo kitu. Kad ir ką patys dzenbudistai sakytų, tai tikrai yra religija, bet ją pagal savo lygį net sunku lyginti su tokiom atsilikusiom religijom, kaip islamas, krikščionybė.

 20. nuomonė says:

  Mindaugui Šimkui

  Man kažkada tokie ale „nuomonė“ „paistalai“ irgi būtų , kaip ir Tamstai, kėlę juoką. Tada prieš kelis dešimtmečius, kada buvau paauglys, buvau žingeidus, labai apsišvietęs vaikas, skaičiau ateistine literatūrą, domėjausi filosofija, daugeliu kitų dalykų, dievinau mokslą- žodžiu, buvau labai protingas ir viską labai gerai išmaniau.

  Bet laikas eina., žmogus po truputi bręsti, pradedi į pasaulį žvelgti giliau, pradedi kai ką suprasti, suvokti, jeigu ieškai ir jei to nori, jei neapkiausti. Pradeda aiškėti pavyzdžiui tokie dalykai, kad mokslas iš esmės nesiskiria nuo religijos. Kad tai taip pat mitai ir pasakos, kuriose, kaip ir religijose, visiškai nesueina galai , kad tai toks pat klaidinimo ir žmonių valdymo ideologinis instrumentas. Kad religija taip pat yra pats tikriausias ateizmas, irgi iš esmės nesiskiriantis nuo jūsiškio ateizmo. Abu ir idealistinis (religijos) ir materialistinis ateizmas yra žmogui indoktrinuotas primityvus, klaidingas pasaulėdaros supratimas. Ir vieni ir kiti yra tokie pat zombiai-biorobotai, gyvenantys nerealiame pasaulyje, kaip tie urviniai žmonės iš Platono „Respublikos“.

  Neįrodinėsiu tų savo teiginių-nėra prasmės. Esate gabus žmogus, pats su laiku, manau, viską suprasite, bent jau, kad žmogus, Visata yra ne vien materija. Suprasite, jei, nesate koks dvasinis debilas arba, kitaip sakant, moralinis daltonikas (tai, kad Jums nesuprantama gašlumo sąvoka, sukelia negerų įtarimų)- tada beviltiška. Tik nereikėtų pasikliauti vien vikipedijomis ar oficialiu griežtai valdomu mokslu (pasakomis). Reikėtų domėtis plačiau. Kad ir pakalbėti su šunininkais (veisiančių grynakraujus šunis) apie telegoniją , kaip ji pasireiškia praktikoje. Jie gali pateikti daug praktinių (mokslinių) eksperimentų pavyzdžių. gerai . Žmonių atveju telegonija pasireiškia žymiai stipriau,. Nesiplėsiu, galite internete susipažinti su tais ir kitas , rimtų, platesnio akiračio, tiriančių ne tik materiją, sąžiningų, laisvų mokslininkų neoficialiais darbais, įvedę kodinius žodžius, pvz. „volnovaja genetika“ (kirilica).
  Sekmės! :)

 21. Sarmatas says:

  Gal kas galit duoti nuorodą originalo kalba? Yra galimybės išversti į lietuvių kalbą.
  Visos religijos yra tam tikra Tikėjimo projekcija tam tikriems žmonėms, juk ne visi vienodi ir viską galim suprasti vienodai. Čia kaip su mokiniais, studentais. Vienam reikia vienaip aiškinti, kitam – kitaip. Gerą palyginimą Triochlebovas pateikė: tikėjimas – kaip iš aukšos kalno viršūnės į visas puses tekantis upokšnis, fontanas. religijos – to srauto gyslos. Administratoriai apžergę tą gyslą aiškina visiems, kad tik jo tikėjimas yra teisingas. Daug aklatikių tuo šventai tiki.
  Visiškai teisingai nuomonė sako dėl mokslo. Mūsuose mokslas tarnauja ne žmonių gerovei, o elitarinės (privilegijuotos) visuomenės sistemos stabilumui palaikyti.
  Galima neigti viską. Bet kas tada valdo? Fizikai jau priėjo išvados, kad yra kažkas, kas valdo. Be tam tikros informacijos negali vykti jokie procesai. Negali išmetęs į viršų plytų krūvos apturėti namą. Plytos nukris ir tiek.
  Gaila, kad niekas nedrysta pareikšti nuomonės dėl tojo „AŠ“, žmogaus kūno ir „Aš“ santykio.

 22. artas says:

  Titanui:
  Tamsta pastebėjau esate už lietuvybę visur, bet čia kažkaip prašovėte, o gal gimtąją kalbą pamiršote?

 23. Kindziulis says:

  Apie ką čia diskutuojama ir kas nevisiems suprantama labai gerai išaiškinta akademiko N.Levašovo knygose, video seminaruose. http://www.levashov.info O kad ji puldinėja ir šmeižia turbūt yra už ką. Yra kam nepatinka tiesa. Rekomenduoju http://www.via-midgard.info

 24. Aurimas says:

  Hmmm…. Achmadinedžiadas labai stiprus ir pavojingas žmogus. Kalba apie labai jautrius žmonijai reikalas, nepamiršdamas įpinti ir smurto. Pavojingas derinys …..

 25. kas says:

  tuos pypt ileidzia i ten??????????????????? prastoka pypt rezisura…jie visi vykdo ta pati plana…karas bus nes toks yra planas

 26. kas says:

  tik debilai vis dar mano kad yra gerio ir blogio kova cia…abi puses yra valdomos tu paciu individu kaip ir hitlerio bei stalino atveju jie tebuvo savo seimininko sunys kurie vykde komandas

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top