Apie skalūnų dujas kalba Lietuva

2013, 13 rugsėjo, 6:12 | kategorija LPT | atsiliepimų (9) | peržiūrų 632 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Žinomų Lietuvos žmonių pasisakymai, nuomonės  skalūnų dujų ir Chevron veiklos Lietuvoje klausimu, atmetant vyriausybės kaltinimus dėl atstovavimo Rusijos Gazprom interesams.
Mes nesame Rusijos agentai ir mums rūpi Lietuvos ateitis, o ne asmeniniai interesai. Atmeskime tarpusavio etikečių klijavimą, nes šis kelias niekur neveda ir pradėkime kalbėtis.


Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Valdas says:

  Labai gerai kad žmonės kalba tik klausymas kodėl pradėta kalbėti(vaidinti šį spektaklį ) tada kai jau šaukštai po pietų ty būtent tada kai jau paskelbta laimėtojas ir iš esmės pakeisti be jėgos ir ginklo nieko nebeįmanoma. Kaip čia taip atsitiko kad protestus organizuoja iš esmės tie patys žmonės kurie organizuoja gręžimus.

 2. ara-copy says:

  Kažką čia Valdai nelabai į temą pasakėte.. kas gi čia organizuoja gręžimus ir kas organizuoja protestus?:)
  Tai visai skirtingi žmonės gerbiamasis…

  Ir geriau šaukštai po pietų (bus kitam kartui) nei visai be šaukštų liktume…
  Svarbiausia, kad žmonės susitelktų – tegu net vėliau, bet susitelktų.. ir to vadinti „po pietų“ na niekaip negalima..
  Tas visada bus gerai.

 3. to Valdas says:

  Dar ne viskas, dabar renkama piliečių parašai referendumui dėl žemės pardavimo užsieniui, tuo pačiu ir dėl pararašų referendumi suren gti sumažinimo iki 100 000, o tada būtų nesunkiai galima padaryt referendumą dėl skalūnų ir tai būtų TAUTOS įstatymas ir nesvarbu, kas ten ką už tautą susitarė, tie išsigimę globalistai gasdino Islandiją, gasdino Vengriją ir ką, ogi nieko ir nepadarė, o valstybės atsilaikė :)

 4. lyvis says:

  Taip, Aivarai, susidarė žmonėms nuomonė, kad pats esi rusiško klano atstovas. Nori Lietuvoje įvesti Putino rėžimą. lyvis

 5. Valdas says:

  Taip parašus jau renkame,o protestai yra visiškai beprasmiai ir nereikalingi su skalūnų dujų gavėjais iš viso nėra ko derėtis,reikia tiktai fiziškai apsiginti,ir kovoti kol kas parašu ir ko gero su šakėmis.O parsidavę ir lengvai valdomi popsistai išlenda tada kada gauna komandą,kur jie su savo kalbomis buvo prieš mėnesį,nebuvo komandos………………

 6. Aštrus says:

  Niekas dar neprarasta,niekas neleis jims sunaikinti,numarinti Lietuvą,matyt nuo motinos žemes žudynių prasides LIETUVOS ATGIMIMAS

 7. Valdas says:

  Šeštadienį buvau Kaune K.Pūko organizuotame mitinge ir pamačiau kaip galima užzombinti žmones turint pinigų ir informavimo priemones ,Atvažiavai su mikriuku įdavei belenkokius plakatus ir zombiai paklusniai stovi,,,dėkojame prezidente kad tarnauji mums,, ir panašaus briedo.. Kol užzombizuota žmonių populiacija negaus komamdos tol nieko nebus .

 8. samokslas says:

  Puko UAB’as išdalino žmonėms Anonymous’ų kaukes, davai visi anonymousai išlyskite iš visų pakampių, pasirodykite, nusiimkite tuos rožinius akuliorius. Ieško durnelių globalistų išlaikomas smegenaplovės vardu „PTV“ ponulis. Liaudies taip lengvai neišdursi, ponas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top