Ar Seimo pirmininko veikla susijusi su Seimo veikla?

2020, 17 rugsėjo, 8:58 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 365 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Seimo Kovo-11 salė

Seimo valdyba persigalvojo ir nesutiko suteikti asociacijai „Lietuvos Visuomenės Taryba“ (LVT) salės Seime. (https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=qwcfy6ZAM5s). Prieš tai buvo siūlytas Seimo lankytojų centras, kuriame dėl COVID-19 leidžiama dalyvauti 35 asmenims. 12 min. trukusiame 2020-09-16 d. posėdyje šiam klausimui pakako 1 min. – Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis tarė, kad LVT veikla nesusijusi su Seimo veikla, ir pasiūlė patalpų neskirti. Kiti Seimo valdybos nariai nepasisakė, tylomis pritarė.

Renginyje turėjo būti įteikiamas LVT Susitelkimo Garbės Ženklas už veiklą ir nuopelnus, pasiaukojimą, atkuriant ir išsaugant Lietuvos valstybę, užkardinant jos naikinimą – Ženklo priėmimas yra įsipareigojimas veikti Lietuvos valstybės ir Tautos labui, prisiekiant savo garbe ir gyvybe 1991 m. sausio 13-ąją už Lietuvos valstybę žuvusiems.

Dėl šio Seimo valdybos sprendimo asociacija „Lietuvos Visuomenės Taryba“ atsiprašo narių ir kviestų svečių, atšaukia šį susirinkimą, turėjusį įvykti 2020-09-19 d. Seimo Kovo 11-osios salėje, kurią prašyta suteikti tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir prieštaringai vertinamos asociacijos „Sąjūdis prieš Astravo AE“ steigimui.

LVT, kuri skirtingai nuo „COVID-19 pasekmių mažinimo fondo“ yra 2018 m. įregistruota Lietuvoje, Seimo pirmininkui V. Pranckiečiui primena pagrindinius šiam Seimui mūsų siūlytas iniciatyvas ir įstatymų projektus, kuriuos šis Seimas ignoravo:

– siūlymus ir reikalavimus dėl Lietuvos valdžios veiksmų/neveikimo dėl JTO Visuotinio susitarimo dėl dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos, taip pat dėl JTO Visuotinio susitarimo dėl pabėgėlių (šis Seimo pirmininkas, siekdamas išvengti susitikimo su mumis, gėdingai pro užkulisius pabėgo iš savo kabineto);
– Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo ir Civilinio proceso kodekso pakeitimų projektus dėl pradėto vaikų atiminėjimo iš Lietuvos šeimų;
– išsamų Teismų įstatymo ir kitų įstatymų pakeitimų projektą dėl teismų darbo;
– siūlymus dėl netinkamo savivaldybių įmonių valdymo Kaune ir Vilniuje;
– ginant viešąjį interesą siūlymas stabdyti „Vilniaus vandenų“ ir „Lietuvos geležinkelių“ privatizavimą, centrinių pašto pastatų pardavimą;
– siūlymą dėl Europos politinių partijų ir Europos politinių fondų įstatymo, Politinių partijų įstatymo 5 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto;
– siūlymą dėl Lietuvos politikų sąsajų su užsienio specialiosiomis tarnybomis deklaravimo ir išviešinimo, Dalios Grybauskaitės galimo bendradarbiavimo su Rusijos, bei
Vytauto Bako ir Lauryno Kasčiūno – su Jungtinės Karalystės specialiosiomis tarnybomis ištyrimo;

Asociacija „Lietuvos Visuomenės Taryba“ kreipėsi į tarpžinybinę Liustracijos komisiją dėl apšmeižto a.a. kardinolo Vincento Sladkevičiaus, kurio garbės apginti neišdrįso Seimas.

Po mūsų kreipimosi 2019-12-05 d. tarpžinybinė Liustracijos komisija patvirtino, kad nėra pagrindo teigti, jog kardinolas V. Sladkevičius slapta bendradarbiavo su TSRS KGB. Seimas tesugebėjo kardinolo V. Sladkevičiaus atminimą tik dar kartą paniekinti – paskelbė kardinolo V. Sladkevičiaus metais ne jo 100-ųjų gimimo metinių datą, bet 101-uosius metus, t.y. 2021 m.

LVT Įsteigė ir Lietuvos Visuomenės Tribunolą dėl rezonansinių valdžios sprendimų, bylų nagrinėjimo.

Jei šie asociacijos „Lietuvos Visuomenės Taryba“ darbai nėra susiję su Lietuvos Respublikos Seimo veikla, tai mes viešai klausiame nieką neatstovaujantį LR Seimo pirmininko kėdę užimantį Viktorą Pranckietį, Seime „valstiečio“ mundurą iškeitusį į „liberalo“ mundurą Laisvės partijoje – ką jis atstovauja Lietuvos Seime, ar jo veikla kaip nors susijusi su Seimo veikla? Ar jis supranta, kad Seimas yra Tautos atstovybė, kad tai nustatyta Lietuvos Konstitucijos?

Asociacijos „Lietuvos Visuomenės Taryba“ valdyba

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Gėda seimo (???) pirmininkui, elgiasi kaip pirmokėlis, neišmokęs pamokų. O dėl atstovavimo, tai ar kada nors seime nebuvo neaiškių asmenybių, „reikalingų“, per sąrašus papuolusių į seimą? Manau, kad ne. Seimas (ne tik dabartinis) visada dirbo blogiau už LTSR laikų „kolchozą“, o Pranckietis – blogiau už blogiausio kolchozo pirmininką. Apie rimtą pokalbį ar problemų sprendimą kalbėtis niekam neverta, nieko neišspręsi. O LVT , ir dar tokiomis temomis…Todėl ir sprunka pro užpakalines duris, kaip ne vietoje padaręs „reikalą“ šunytis.

  2. konkurencijos nėra says:

    „politikai“ negali tvarkyt ūkio…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top