Arvydas Daunys. Lietuvoje gerėja gyvenimas

2023, 16 rugsėjo, 22:25 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 119 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Arvydas Daunys

Galima šiandien pasidžiaugti – Lietuvoje, ypač šios Vyriausybės darbo dėka, gerėja gyvenimas.

Pažiūrėkime – kylančios kainos mūsų nepalaužė – reiškia galime neišeidami į gatves išsimokėti, kas liudija pakilusį pragyvenimo lygį.

Įvestas Nekilnojamo turto mokestis irgi liudija kylantį gerovės lygį – tie pinigai padės padidinti savibaldybių merų ir tarybos narių atlyginimus – negi jų gerovė to neverta?

Taip pat vaikų auklėjimo rūpesčiai nukrito nuo tėvelių galvos – viskuo pasirūpins Vyriausybės GĮP programa mokyklose – išauklės vaikus šalies patriotais, tvariais ir tolerantiškais į bet ką piliečiais.

Atkreipkime dėmesį į užsienio politikos laimėjimus – prisimenant didingas LDK pergales – nugalėjome Kiniją ir dalinai Baltarusiją (užsiblokavome dalinai pasienį) – eilėje pergalė prieš Rusiją, kurios pavadinimą valdantieji, kaip būsimos kapituliacijos požymį, jau rašo iš mažosios raidės.

Na ir kas, kad prieš NATO susitikimą Vilniuje G.Landsbergiui buvo liepta daugiau klausytis ir mažiau kalbėti – tai tik liudija, kad NATO rimtai vertina jo pareiškimus.

Prisiminkime laimėjimus elektros rinkos liberalizacijos srityje (kurią įteisino, primenu, LVŽS) – pakilusios elektros kainos ir Ignitis padidinti pirkimai liudija – Lietuva yra didelė ekonominė galia, kurios tokie niekai nepalauš. Dėka šios vyriausybės, kuri, primenu sparnuotą frazę – „yra geriausia, kas Lietuvai galėjo nutikti”.

Sunku su tuo ginčytis, ypač matant, kaip ši Vyriausybė kovoja už mūsų visų teises bendrai, ir už kiekvieną atskirai – už vaiko teises, moterų teises, žmogaus teises. Tai dideli darbai, kuriems atlikti reikalingi didūs žmonės. Mes jų turime sočiai šioje vyriausybėje, juos visi pažįsta iš veido ir atiduoda pagarbą mintyse prieš eidami miegoti.

Ypač džiugina Vaiko teisių įstatymas (taipogi priimtas LVŽS) – jo dėka galima nubausti nusikaltusius prieš vaikus tėvus, kertant per jų silpniausią vietą – atimant vaikus, kuriems valdantieji sukurs šviesią ateitį be tos smurtinės šeimos, kurioje jie buvo iki tol.

Kadangi vaikai dėl savo mažo amžiaus dar nesupranta kas jiems yra gerai, o kas blogai – vyriausybė už juos tą nuspręs, pasitelkusi autoritetingų ekspertų komisijas, turinčias atsakymus į visus kylančius klausimus ir dėl didesnio nepriklausomumo už nieką neatsakančias.

Galime pastebėti ir kitų kylančios Lietuvos gerovės ženklų – vaikus nuo pedofilų saugos QR kodas – naujas pažangus būdas kovoti su šiais nusikaltėliais. Reikia pastebėti, jog jį pasiūlė pažangi TS-LKD narė, Monika Navickienė, kuri tuo pačiu yra ir Socialinės apsaugos ir darbo ministrė. Daugiau tokių ministrų!

Teisinėje sistemoje, šios vyriausybės dėka, irgi matoma žymi pažanga – anksčiau pedofilai laisvai slankiojo gatvėmis, tvirkindami mūsų vaikus, o dabar įtariamas pedofilija Kristijonas Bartoševičius… irgi laisvai slankioja gatvėmis, bet jau kaip įtariamasis, – negali juk reikalauti, kad QR kodą pedofilams inicijavusi TS-LKD staiga imtų ir atplėštų nuo širdies buvusį artimą bendražygį ir įgrūstų jį į kalėjimą. Širdžiai juk neįsakysi.

Bet gerėjimas teisingume akivaizdus, net jei atkreipsime dėmesį į tai, kad Teisingumo ministerijos persekiojamas Ignas Vėgėlė turi gintis viešumu, o ne teisinėmis priemonėmis. Pasirodo viešumas irgi jėga, kas liudija didėjantį šios sistemos skaidrumą.

Aš jau nekalbu apie sveikatos apsaugą – čia tvyro pažangos dvasia Arūno Dulkio asmenyje – nuo šiol kiekvienas Greitosios pagalbos vairuotojas privalės tapti paramediku, o kai visuomenė pakankamai subręs – galbūt net chirurgu. Pažangai juk ribų nėra, ypač turint tokį genijų Sveikatos apsaugos sistemoje, kaip Arūnas Dulkys.

Arūno Dulkio veiklai, siekiant Lietuvos žmonių sveikatos gerovės, reikėtų atskiros knygos – tai didžiai pasižymėjęs Lietuvos sveikatos istorijoje žmogus, savo išmintimi aplenkęs net Aurelijų Verygą (šiandien LVŽS kandidatą į LR prezidentus). Tai neprilygstamų gabumų valstybės veikėjas, kuriam mirus jo draugai raudos, o priešai suplėšys ne vieną armoniką.

Ir jis yra narys šios skaidriausios ir geriausios vyriausybė, kuri premjerės I.Šimonytės asmenyje norėjo atsistatydinti – dėl kažkokių apsivogusių savivaldybių tarybų narių, su kuriais ji, na niekaip nebuvo susijusi. Ir kaip rado didžiausių pasaulio mąstytojų vardo vertą sprendimą – neatsistatydinti. O apsivogusiems savivaldybių tarybų nariams įvesti bent tris kartus didesnį atlyginimą, nei jie galėjo prieš tai pavogti. Pasprinkit!

O kaip ši vyriausybė kovoja su diskriminacija, ypač stengdamasi panaikinti visas LGBT teises pažeidžiantį „Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymą” – nepilnamečiai ir mažamečiai privalo žinoti viską apie LGBT – apie lyčių skaičių (kurio galutinio skaičius net nėra), homoseksualų šeimas ir jų variacijas (vyras – vyras, moteris – moteris, vyras – ne vyras, moteris – ne moteris ir t.t. ir pan.), aprangos ir be aprangos kodus, masturbacijos (kas lavina atmintį ir pirštų motoriką) na ir viso kito, ko juos norėtų išmokyti ši vyriausybė, kad jie taptų vertais šios vyriausybės politikos piliečiais.

Kaip vyriausybė gina šeimą ir jos narių teisę žinoti net tai, kas vaikams nepriklauso pagal amžių – liudija jos per milžinišką tėvelių pasipriešinimą stumiamas „Gyvenimų įgūdžių programos” projektas. Tai tiesiog stojimas krūtine prieš barikadas, iš anksto žinant, kad žūsi vardan švento tikslo – nešti švietimą šitiems patamsiuose gyvenantiems žmonėms.

Mes turėtume melstis šiai vyriausybei, kad ji išliktų valdžioje ir sekančią bei dar sekančią ir t.t. kadencijas. Kas gi išskyrus ją gali įgyvendinti jos sukurtas, pradžioj „Lietuva 2030-ieji”, o vėliau ir „Lietuva 2050-ieji” vizijas?

Nėra kam. Prisipažinkime sau atvirai – nėra kam. Tokias vizijas gali įgyvendinti tik ši vyriausybė su savo minties galiūnais, – Arūnu Dulkiu, Ewelina Dobrowolska, Aušrine Armonaite, Morgana Daniele (ji ne vyriausybėje, bet būtų gerai ją įtraukti kokiu pažangiu būdu), Dainium Kreiviu, žemės ūkį keliančiu Kęstučiu Navicku, ir visais kitais didžiavyriais ir didmoterėmis, kurių čia nepaminėjau.

Norėjau aprašyti visus šios vyriausybė atliktus žygius Tėvynės ir jos žmonių gerovės labui, ir staiga supratau, kad tam neužteks įprasto straipsnio formato. Ko gero jų įskaitmeninimui prireiktų geros 50 puslapių knygelės, optimistiškai skaičiuojant, norint įamžinti vien tris (3) jų veiklos metus.

Todėl, nutariau, bent kol kas to nedaryti – na kas gi skaitys tokią ilgą politinę reklamą, kur vien pagyrimai ir jokios kritikos?

Dabar bandau prognozuot – kiek gi bus ašarų pralieta šiai vyriausybei ir visai valdančiai koalicijai baigus savo darbus valstybėje?

Apie suplėšytų armonikų skaičių bijau net spėti, kaip ir pralietų džiaugsmo ašarų cisternas – valdančiųjų priešai surengs džiaugsmo vakarėlį, kuris gali prasitęsti gerą savaitę, virsdamas į nacionalinę šventę su įamžinta istorine data ir net paminklu, pastatytu iš suaukotų lėšų, kuriame bus vaizduojama 5 žmonių laiminga ir besišypsanti šeima, su pasitikėjimu žvelgianti į dangų ir padėkos malda lūpose.

Mes tikėjome ir žinojome, Dieve, kad tu mūsų neapleisi.

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

top