- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Arvydas Daunys. Valdančiųjų vykdomas genocidas prieš šalies gyventojus įsibėgėja – bandome apeiti ar stabdome?

Arvydas Daunys

Kai niekieno nerinktas ir pro sukastus dantis prezidento palaimintas „sveikatos“ ministras Arūnas Dulkys ėmė leisti savo nurodymus, kurių sąlygas keitė kas savaitę (ir keičia dabar nuolat) – visa Lietuva susiėmė už galvos.

Bet laikinai Lietuvos teritoriją administruojantys asmenys sakė: „viskas čia gerai“, mums pataria už savo sprendimus niekam neatsakinga ir iš viršaus parinkta „ekspertų“ taryba. Jie žino ką sako.

Jie gal ir žino, bet klausimas – ar žino tie, kas išleidžia „ekspertų“ rekomendacijas jau kaip privalomas vykdyti Lietuvos žmonėms?

Jie pradėjo nuo to, kad supriešino jėgos struktūrų darbuotojus – policiją, vidaus kariuomenę su visuomene, esą tie, kurie priešinasi neteisėtiems valdančiųjų sprendimams – yra valstybės priešai. Jie susitapatino su valstybe, nors iš tiesų turėtų būti valstybės tarnautojais. Bet reikia prisiminti, kad kariuomenė, policija – tai mūsų vaikai, mūsų broliai, kažkam tėvai ir artimieji. Tai lietuviai, suklaidinti oficialios propagandos, kuri skelbia, kad kylanti Lietuva  – viso labo marginalų saujelė. Mes jau turime žinių, kad kai kurie policininkai atsisakė dalyvauti veiksmuose prieš Tautą.

Sprendžiant pagal tų sprendimų pasekmes Lietuvos verslui, šeimoms, moksleiviams ir studentams, dirbantiesiems, Lietuvos ekonomikai bendrai, santykiams su užsienio šalimis, pvz tokiomis kaip Kinija – jie tiesiog vykdo Lietuvos totalų sunaikinimo planą, griaudami visas įmanomas valstybės išgyvenimui svarbias sritis.

Nuo šiandien žmonės be segregacinio „Galimybių“ paso negalės patekti į didesnes nei 1500 kvadratinių metrų parduotuves, kad nusipirktų sau maisto. Asmeniškai aplink mano namus yra keturios parduotuvės, ir visos jos didesnės nei 1500 kvadratų.

Mažų parduotuvėlių Vilniuje beveik nebelikę, nebent kažkur priemiesčiuose ir aš nežinau kur jos yra. Bet tai niekis – internete atsidarė portalas, kuriame skelbiamos visos paslaugos ir pardavimai, kuriuos galima įsigyti be „Galimybių“ paso – tavonaudai.lt – aš manau jis netrukus išaugs, atsiras kur kas daugiau panašių paslaugų teikėjų, ir iš bado Lietuva nemirs, dideliam valdančiųjų nusivylimui.

Žmonės net negalės susimokėti už būsto paslaugas (nesinaudojantys e-paslaugomis), nes pašto skyriai, kuriuose galima tai padaryti randasi daugumoje atvejų didžiuosiuose prekybos centruose, į kuriuos neturintys „Galimybių“ paso nebus įleidžiami. Gali tekti prašyti pas pažįstamus, kurie jį turi.

Kalbant apie moksleivius – tėveliai, sekite savo vaikų iki 18 metų medicinines korteles internete – įsibėgėjo visiškai neteisėta A. Dulkio palaiminta ir laikinai Lietuvą administruojančių asmenų akcija – skiepyti vaikus iki 18 metų be tėvų žinios, esą jiems „sutikus“.

Primenu – už paauglį iki 18 metų pilnai atsako jų tėvai, o už skiepijimo, vaikams „sutikus“ pasekmes – neatsako VISIŠKAI niekas. Jei vaikas sutiks ir atsiras nepageidaujami šalutiniai poveikiai, o tai vyksta nuolat – tai grius ant jūsų šeimos pečių. Ir paramos iš davusių tą nurodymą – nesulauksite jokios, nes nei įstatymais, nei jų potvarkiais tai nėra numatyta.

Šiame vaizdo įraše (peržiūrėti reikės Telegram platformoje, nes per didelis) matysite mamą pasakojant apie tai, kokiu būdu jos vaikus paskiepijo jai nežinant ir kokios iš to buvo pasekmės:


Sekite Facebook Mozeris Alvis (Alvis Mozeris) – tai vienas kompetetingiausių teisininkų Lietuvoje, kalbant apie neteisėtus valdančiųjų sprendimus, pateikiantis tikslias rekomendacijas, kaip gintis nuo sužvėrėjusių ir bet kokią empatiją praradusių „valdžios“ funkcionierių. Jis šiuo metu labai užsiėmęs, tad nepulkite iškart rašyti privačių žinučių, o tiesiog atidžiai peržiūrėkite tai, ką jis jau yra paskelbęs.

Kalbant apie studentus ir ypač Vilniaus universitetą – čia padėtis tragiška – jo rektorius , matomai, siekia eliminuoti mąstantį jaunimą iš aukštojo mokslo, todėl neturinčius „Galimybių“ paso meta iš jau paskirtų jiems bendrabučių ir neleidžia mokytis kontaktiniu būdu. Nekontaktinis, nors to paties A.Dulkio nurodymu numatytas, tačiau VU nėra taikomas, esą nėra resursų, todėl alternatyvos studentams diskriminacinės visais aspektais – arba eik lauk, arba skiepykis, testuokis kas kelios dienos, arba imk akademinių atostogų. Nesant išeities, daugelis jaunuolių jau ima akademines.

Kalbant apie dirbančius žmones – darbdaviams primesta prievartinė prievolė tikrinti savo darbuotojų „teisę dirbti“, kurią suteikia tas segregacinis „Galimybių“ pasas. Įsivaizduojate? – Tam, kad galėtum išgyventi (nes darbas tai išgyvenimo sąlyga) – turi turėti tam teisę!

Nenorintiems pasiduoti laikinai Lietuvos teritoriją administruojančių asmenų prievartai – galimybė išgyventi nepalikta – jų darbdaviai neturi teisės prileisti prie darbo, neturi teisės leisti žmonėms išgyventi, nes kitu atveju jų lauktų milžiniškos baudos, pasekoje privesiančios prie bankroto.

Išeitis kol kas viena – darbdaviui siūlant išeiti iš darbo savo noru – to nedaryti. Darbo kodekse nėra numatyta atleisti žmogų iš darbo už tai, kad nesiskiepija, todėl atleidęs darbdavys turėtų išmokėti išeitinę 6 mėn kompensaciją, kas jam visiškai neparanku. Tada bus ieškomas kompromisas, ir, galimai, jis sutiks apmokėti jūsų testavimosi išlaidas.

Aš suprantu, kad neįmanoma rasti patarimų visais gyvenimo atvejais – visada geriausiai yra savarankiškai planuoti savo gyvenimą ir išgyvenimo sąlygas – kurti savo verslą.

Bet visi tie mano minėti patarimai galioji tik esamomis A.Dulkio reikalavimų sąlygomis, o juk visi suprantame, kad tos sąlygos gali keisti jau sekančią savaitę ar net rytoj-poryt.

Todėl neturėkime iliuzijų – pseudo-valstybėje gyvenimo ir išgyvenimo sąlygos gali iš esmės pasikeisti tik pasikeitus sisteminei, prieš Lietuvą veikiančiai valdančiajai klikai.

Visos jų šiandieną bandomos daryti apsimestinės nuolaidos – tik palengvinimo iliuzija, o sprendimai yra nukreipti ne į kovą su koronavirusine pandemija, o prieš žmonių teisę savarankiškai apsispręsti kaip jiems auklėti ir mokyti savo vaikus, ką jiems galvoti ir kalbėti, galų gale kaip jiems gyventi ir nuo ko mirti.

Todėl, rugsėjo 10 mitinge nedalyvavusieji turėtų prisiimti dalį kaltės už šiandieną – Juodąjį pirmadienį“. Nes niekas už mus nepadarys to, ką tiesiog privalome padaryti mes patys – mes patys turime kurti savo valstybę, atstatyti savo Tėvynę, kurioje mūsų vaikai ir mes patys turėsime ateitį, o ne tą skaitmeninę pelkę, kurią šiandien joje jau sukūrė valdančioji šaika.

O visa tai padaryti galime tik visi kartu – aiškiai parodydami tiems aukštai sėdintiems ir atitrūkusiems nuo realybės asmenims, kad mes neleisime jiems su Lietuva elgtis kaip jie nori, nes Lietuva – tai mes visi!

Būtent tam ir būtent todėl Lietuvos Šeimų Sąjūdis šiandien kuria Lietuvos Koordinacinę Tarybą, siekiančią visus šalies gyventojų sluoksnius, visuomenines organizacijas, valstybės jėgos struktūrų institucijas, atskirus žmones, kurie ir taps atstovais koordinacinėje Taryboje, lygių balsų atstovavimo teise priimsiančia sprendimus dėl veiksmų, siekiant atkurti Lietuvos valstybę.

Tai nebus greitas procesas, bet jis vienintelis, kuriuo bus galima pasiekti, kad Lietuva vėl būtų laisva, o jos žmonės galėtų gyventi sau įprastą gyvenimą teisingoje ir iš tiesų teisinėje valstybėje, kurioje jos Konstitucija nebūtų mindžiojama ir užimtų garbingą vietą kiekvieno šalies piliečio namuose.

Ir, kad kiekvienas, kaip rašoma 6-ajame mūsų Konstitucijos straipsnyje – galėtų drąsiai ginti savo teises remdamasis Konstitucija, o ne Konstitucinio Teismo išaiškinimais, kurie kartas panašūs į tragikomedijos aktą.

6 straipsnis
Konstitucija yra vientisas ir tiesiogiai taikomas aktas.
Kiekvienas savo teises gali ginti remdamasis Konstitucija.

Lietuva pakils, ji jau kyla, ir mes visi kartu neužilgo pasakysime tiems ponams – jūsų paslaugos nebereikalingos – eikite lauk!

šaltinis: infa.lt