„Ašarota“ opozicija

2015, 2 rugsėjo, 21:39 | kategorija LPT | 11 komentarų | peržiūrų 355 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

migrantų puolimasJau kelintą savaitę mano facebook srautas užkimštas baisėjimusi nelegalių imigrantų srautais. Nors konkrečiai į Lietuvą jie nesiveržia ir kvota, santykinai, dar nedidelė, gal 300 imigrantų, bet tendencija tikrai neraminanti. Žinant, jog ES direktyvos yra aukščiau už mūsų įstatymus bei tai, jog mūsų valdžiukė tikrai ilgai nesispyrios gavusi spaudimą iš aukščiau, tad tik laiko klausimas kada tos kvotos didės ir didės. Iki neapibrėžto skaičiaus.

Natūralu, jog žmonės bijo ir skundžiasi, bet nenatūralu, jog visas pyktis „nudrenuojamas“ internetuose. Visoje Europoje vyko didesnio ar mažesnio masto protestai o kas vyksta Lietuvoje? Lietuvoje viskas tęsiasi pagal senus gerus šablonus kada pasipiktinama savuose rateliuose, ne per daug garsiai, ne per daug planuojant pereiti į tiesioginį veiksmą ir dažniausiai nieko konkretaus nesiūlant. Kame problema? Nėra fantazijos? Nėra tvirto ir kovingo charakterio? Besitęsianti masinė apatija o gal tiesiog tai ne prioritetas? Na taip, nepatinka tam tikri reiškiniai, bet negi dabar gaiši savo asmeninį laiką, protestuosi, rinksi kokius parašus kai saugiau parašyti papiktintą komentarą ir užsiimti tai kas malonu, ar ne?

Tokia liberalanarchistinė pozicija tik rodo, jog rūdys kaip reikiant mus apėdė. Begalinis tingumas ir konformistinis mąstymas nužudys tiek mūsų tiek ir apskritai Europinę visuomenę. Istorija matė ne vieną tokį pavyzdį.

Be abejo, tikiu, jog yra ir tokių, kurie turi didesnį atsakomybės jausmą už šalį kurioje jie gyvena bei, tikiuosi, planuoja ir toliau gyventi. Į juos, o ne į tingius besipiktinančius konformistus ir norisi apeliuoti. Ar jūs norite būti ta „ašarojanti opozicija“, kuria galima įvardinti visą anti sisteminę besivadinančią politinę klasę Lietuvoje? Ar bent bandyti politinėmis priemonėmis parodyti savo poziciją ir bandyti bent kažkaip pakeisti neigiamas tendencijas? Jei taip tai mielai lauksim jūsų laiškų adresu info@kulgrinda.lt laiške nurodykit kuo galit prisidėti – organizuosimės. Jau yra keletas iniciatorių.

Bebaigiant šį kreipimąsi norisi grįžti prie mano termino „ašarojanti opozicija“ ir jį plačiau paaiškinti. Tai tokios organizacijos ir asmenų (net ir pavienių) grupės, kurie piktinasi esama viešąją politiką, kas yra labai normalu. Bet yra nenormalus jos požiūris į iškylančių problemų sprendimus. Dažniausiai tai būna pačio fakto komentavimas, piktinimasis, skundimasis, jog spauda neduoda reikiamo dėmesio, neaprašo jų pozicijos ir valdžia neklauso jų protingų pastebėjimų. O kodėl turėtų? Jūs oponuojat jiems, piešiat kitokį pasaulio matymą, tad kodėl jie turėtų jums padėti? Nes demokratija? Liaukitės, tai tik migla naivuoliams, realiai nėra jokios tikros demokratijos. Nori, jog tavo pasaulio matymas laimėtų prieš kitokį? Nusišluostyk ašaras, tapk stipriu – kovok. Nugalėtojas pasiima viską.

Todėl, mielas tautieti, prieš rašydamas besipiktinantį komentarą, dėdamas paveiksliuką, su besiveržiančiais muslimais, ar straipsnį pagalvok, o ką tu gali padaryti, jog tą sustabdytum?

Marius Jonaitis

kulgrinda.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 11

 1. fantazijorijus says:

  pusiausvyra yra galima tik priesingybiu vienybeje… Kapitalizmo variklis-pelnas,ekonomikos variklis-gerai apmokamas darbuotojas…Siai dienai turim atvirkstini varianta:pelno siekimas,mazinant sanaudas(tame tarpe atlyginimus),todel ekonomika ir nebejuda(tiesiog nebeiperkam)…Pafantazuokim…LT gimsta naujo tipo Pensijinis Labdaros Fondas,kurio deka g-bos verslas(tik produktas moka)finansuojamas be palukanu ir 10%(nuo parduoto produkto)patenka i Izda ar Sodra.Kad isigyti si,LT pagaminta(bent jau surinkta,gerai apmokamu LT darbuotoju)produkta(NT,auto,mokslai ir t.t.),gyventojams butu suteikinejamos ‘taupomosios paskolos'(vartoji-taupai).Sitokiu budu kiekv.pilietis taptu savo likimo kalviu-nebereiktu svaigti apie imigrantu isnaudojima.Si LT produkta(naujaja finansu sistema)mielai nusipirktu likes pasaulis,nes senajai sistemai jau misios(gyvenimas yra mirtis,mirtis yra gyvenimas)…Ale biski prifantazavau:)  

 2. Niekas nenori mirti ... says:

  Lietuvos žmogaus bent kokią mažiausią iniciatyvą NUŽUDĖ Lietuvos aukščiausi valdžiagyviai viešai niekindami ir persekiodami drąsesnius žmones. Ir tada visa Lietuva susigūžė, nes „niekas nenori mirti“, tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme

 3. zombiams ne says:

  Minia, netekusi „duonos ir žaidimų“ pasius anksčiau ar vėliau. Pasiutusi minia viską griauna, viską trypia ir žudo. Tada nepražiopsokit Bastilijos paėmimo dienos – būkit pasiruošę. „Budėkite“. Pražiopsojot Sąjūdį – o kažkas budėjo ir viską susišlavė. Jūs likot su minia. Bus dar vienas šansas – ir didžioji dalis vėl liks su minia.

 4. Vytas says:

  Mariau Jonaiti, bet tu elgiesi irgi taip pat, kaip ta „ašarotoji opozicija“ ir tie, kurie rašo. Jie nors piktinasi valdžios parsidavėliškimu, o pats piktiniesi jais, kad neva jie nieko nedaro. O ką padarei pats ?

 5. gojus says:

  Nežinau Jonaiti – duok Dieve tau sveikatos, bet žmonių skirstymas į tokius ir anokius, šiuo atveju „muslimus“, nieko gero nežada. Ir taip jau mus konstęrvai suskaldė, aplipino vardais ir pravardėmis – šnauja, vatnykai, runkeliai, pašalpiniai, patvoriniai ir t.t. ir pan. Girdžiu eilinį tokį panašų – duok Dieve klystu. Tik kažkodėl nemačiau, kad Jonaitis organizuotų grupę prieš valdžiašiknius su tikslu „nepulkim Afganistano“, „Nebomborduokim Libijos“. „Neskatinkim Egipto“, „Neatakuokim Sirijos“. Tada Grybaisaitė lengva ranka mostelėjo, kad baisųjų Asadą su Vašingtonu Lietuva puls pirmoji, tačiau Jonaičio balso priešintis tada negirdėju. Ar čia „muslimų“ gaila nebuvo ar kitokios vertybės? Kuo esu garantuotas, kad kovojęs su Jonaičiu nebosiu po to marginalizuotas pats?
  Mes, Lietuva, siaubėm arabų valstybes ir turim oriai prisiimti atsakomybę už sugriautus žmonių gyvenimus.!

 6. algimantas says:

  >> gojui – jei tamsta siaubei – tai suprantama, būk padorus žmogus ir prisiimk. Bet didžioji Lietuvos žmonių dalis nieko nesiaubė ir net nežinojo apie tai kas vyksta, nes oficiali žiniasklaida ir TV tylėjo. Tai už ką jie turi prisiimti kaltę?

  Pakanka, kad už krizę, kuri įvyko dėl bankų kaltės mokėjome visi – visas pasaulis – jau tada prisiėmėme, o čia matau atsirado norinčių ir dar svetimų režisierių surežisuotus karus ir jų rezultatus prikabint ant eilinių piliečių pečių.

  Ar ne per daug norite gerbiamasis?

  Gal būkite ne tik padorus, bet ir protingas, ir tuo pačiu nurodykite to, kas vyko tikruosius kaltininkus, mūsų Lietuvą palikdamas mūsų vaikams, o ne musulmonams, kurie gal ir nekalti dėl savų bėdų, tačiau kalti dėl savo būdo, dėl kurio jų jau niekur nebenori priimti.

  Kaip manote gojau – čia su jais gerai elgėsi, o kaip elgiasi jie? – http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

 7. gojus says:

  Algimantai -> nu baikit tamsta – jūs, suprask, nežinojote apie lietuvių didžiavyrių žygdarbius Goro provincijoje – tai buvo transliuojama per visas šūdasklaidos priemones! Jūs nežinojote, kad Lietuva jungiasi į koaliciją bomborduoti kraujasiurbio Kadafio? – Nejuokaukite. Jūs nežinojote, kad Makakui Jobanui suradus eilinį syk masinio naikinimo cheminį ginklą Sirijoje Grybaisaitė buvo pirmoji, kuri paskelbė kad į karą eis. Jokios lietuvių reakcijos nebuvo. Tame tarpe ir Jonaičio. Ir jei ne prancūzų ir anglų susiūbavimas Putinui paspaudus, kai klausimas buvo numestas šalių parlamentams, tai Siriją būtų lietuviai irgi siaubę su visais.
  Bet tada negirdėjau apie besivienijančias grupes valdžios savivalei stabdyti. Tada lietuviai džiaugėsi, kad jų namas kraštinis, arabai toli ir kitų problemos jiems nerūpi. Vat štai prisidirbo su kitais ir pasirodo, kad reikalas atėjo ir iki kraštinio namo.
  Labai. labai būtų sveika pasimokyti iš savo klaidų, bet klaidą ištaisyti turime mes patys. Tik pajutę karčias šaknis savo klaidos, ateitį žinosime, kad su sprendimais turime būti atsakingi. Kiekvienas. Tik taip išmoksime, kad atsakomybės iš valdžiašiknių turime reikalauti visada, o ne tada tik kai mus paliečia.
  Čia gal neteisus esu Algimantai? Gal kitaip reikėtų – gal tegul mūsų neliečia, nes mes suklydom, tad tegul kas nors ateina iškuopti?
  O gal tikrai Algimantai nieo nežinojote ir apie situaciją pasaulyje tik dabar išgirdote iš miškų grįžęs. Tada turiu svarbių žinių – Kalei Grybaisaitei iš Pindostano duotas įsakymas ruošti placdarmą karui su Rusija. NATO ir Rusija kuria atskiras pinigų vaikščiojimo sistemas, atskiras palydovines vadymo sistemas, rengia pratybas imituojant vienokius ar kitokius karšto karo veiksmus tarp Rusijos ir NATO. Lietuvoje steigiamos kontrolės institucijos krui, štabai, ruošiamos bazės kareivių, technikos priėmimui. JI priiminėjama, transportuojma, treniruojamasi. Algimantai! Ruošiamės karui. manau pats laikas jums su Jonaičiu kurti grupę – stabdyt Kalės Grybaisaitės karo esklavimo politiką ir siekt taikos su kaimynais! Kitaip gali po karo tekti kurti grupes, kad štai mes nelaukėme nieko blogo, o vat atėjo. Ką dabar daryti – ateikite ir išgelbėkite mus!

 8. algimantas says:

  Gojui

  Gerbiamasis, jei jūsų žinojimas to, apie ką rašote galėjo jums padėti sustabdyti tai, apie ką kalbate – ir jūs to nepadarėte – tada taip, jūs tikras blogietis. Tačiau, jei jūsų žinojimas vis tiek nieko negalėjo pakeisti, nes – PIRMA – Lietuva absoliučiai nieko negalėtų sustabdyti, vien dėl to, kad jos valdžioje sėdi žmonės nieko bendro su Lietuvos gerove neturintys. O antra – jūs tai valdžiai turite įtakos ne daugiau nei blusa drambliui. Tačiau kažkodėl norite sau prisiimti to dramblio nuodėmes.

  Tęst toliau?

  Ar dar tvirtinsite, kad žinodami galite kažką pakeist? – Nebūkite juokingas gerbiamasis. Nei mūsų kas klausė, nei kas iš tiesų žinojo apie tai, kas vyksta. O tie, kurie žinojo , buvo įsitikinę, kad Kaddaffis buvo juodas diktatorius ir tironas, nuo kurio reikėjo išgelbėt vargstančią Libijos liaudį.

  Vienu žodžiu, jei jūs norite prisiimt tų nusikaltėlių nuodėmes sau – pirmyn. O jei bžvisgi suprasite, kad nuo jūsų šiame Lietuvos gyvavimo etape nepriklauso niekas arba net mažiau, nei nieko, tada, galbūt, atsigręšite į vidaus problemas, į mūsų, mūsų vaikų ir anūkų būsimas problemas, kurios bus siaubingos čia apsigyvenus svetimos kultūros bendruomenėms. Beje – peržiūrėjote straipsnį, kurio nuorodą prieš tai daviau? – jei ne – peržiūrėkite: http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

 9. gojus says:

  Bet Algimantai – čia ir esmė, kad nusikaltėliai veikia Lietuvos vardu! Juk jei realiai, kaip sakote, mes negalime turėti jokios įtakos, tai ką reiškia kvietimas į Jonaičio grupę? Gal skirtas išrišti nelojalius sistemai? Jei negalime – neveikiame, jei veikiame – tai vadinasi tikime kad galime. Nuo čia ir prasideda.

  Jūs veikiausiai būsite mane ne taip supratęs – aš visom keturiom už Jonaičio ir kitas panašias iniciatyvas, bet kol jos važiuos paskui valdžios buldozerį bandydamos pavalyti pūlius tai šen tai ten, tol bus pastumdėlės ir diskredituotos. Toki judėjimai turi būti masiniai ir visais klausimais. Aš jokiu būdu už tautų maišymą, už tai, kad būtų sudarytos palankiausios sąlygos jiems persikelti, bet aš taip pat jokiu būdu ir ne už karus arabuose, aš ne už karą Ukrainoje, aš ne už karą su Rusija. O mūsų valdžia čia visur uoli. Bet mūsų iniciatyvų nėra, apart keleto išsigandusių namų šeimininkių, kad dabar reikės duoną dalint ir mažiau šeimai viralo liks. Kol duonos kąsnio neatima iš burnos, tol lietuviams svetimos problemos, kurias kuria jų kaireiviai kaip ir nerūpi. Tai gi negražu. Jei pridarėm tai turi rūpėti!
  Aš už pabėgėlius vien dėl to, kad jie būtų kaip gyvas priekaištas ir geriausia pamoka ateičiai, kad problemas spręsti reikia pačioje pradžioje. Prisėmę pabėgėlių turėsim problemų, o čia gal ir kils tautai klausimas dėl ko. Štai ir bus proga pareikalauti asmeninės atsakomybės irdabartinių valdžiašiknių ir sugalvoti priemones, kad taip ateityje nevyktų su Lietuva.

 10. gojui says:

  Labai gerai cia pasakete, pagarba.

 11. algimantas says:

  >> gojui,

  mąstome panašiai, bet tada turėtumėte sutikti ir su tuo, kad pradžioj turime susitvarkyti kažkiek pas save, susiorganizuoti, ir tik tada galima bandyti daryti kažkokią įtaką savo „išrinktiesiems“ dėl jų vykdomos užsienio politikos.

  O apie musulmonus Lietuvoje negali būti jokios kalbos, nes priekaištas jie bus ne valdantiesiems, o našta mūsų dirbantiesiems, kuriems teks šia kasmet didėjančią (dėl dauginimosi ir naujų imigrantų) armiją išlaikyt. Iš esmės mes čia visi galvojame panašiai apie bendrą liniją, tik detalėse būna nukrypstame į šoną. Juk kiekviena tauta turi savo gyvenamąją erdvę, kurią išsikovojo per amžius, ir nori-nenori turi toje erdvėje gyvent. Musulmonų reikalas ar palikt savo tėvynę kitiems ir keliaut laimės ieškot į pasaulį, o mūsų reikalas juos priimt ar nepriimt. Savo vaikų labui turėtume atmest tokio „svetingumo“ galimybę.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top