Asociacijos „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ pareiškimas dėl didžiųjų prekybos tinklų boikoto

2021, 15 rugsėjo, 14:26 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 101 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Lietuvos Šeimų Sąjūdis

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia savo narius ir rėmėjus prisidėti prie prekybos tinklų boikoto akcijos

Kadangi didieji prekybos tinklai ignoruoja teisėtus savo pirkėjų interesus, nuolankiai paklusę laikinai Lietuvos teritoriją administruojančių asmenų neteisėtam sprendimui segreguoti Lietuvos piliečius, „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ kviečia savo narius ir palaikančius bei remiančius žmones atsakyti tuo pačiu.

Mes be didžiųjų prekybos tinklų išgyvensime, bet ar išgyvens jie be mūsų? Tą parodys artimiausia ateitis, tačiau vienas dalykas yra visiškai aiškus – didieji prekybos tinklai patys nesiims priemonių, kad sustabdytų neteisėtus valdžios sprendimus ir bent pabandytų apginti jiems pelną kraunančius žmones. Tarp jų yra daugybė senjorų, pensininkų, neįgalių žmonių, kurie net nežino apie juos segreguojantį „Galimybių“ pasą, todėl faktiškai yra palikti likimo valiai.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kviečia visus – ir pasiskiepijusius, ir neskiepytus žmones kartu stoti prieš šią neteisybę, ir tiesiog kirsti per skaudžią vietą – finansus. Galbūt tai privers Maxima, Rimi, Iki, Lidl, Akropolis, Ermitažas – užsienio kapitalo įmones pradėti galvoti apie tai, iš ko gi jos išgyvena – ar iš valdančiųjų malonės, ar vis tik iš tų žmonių, kuriuos jos šiandien atstūmė, sunešamų lėšų.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis siūlo pirkti mažose, likusių lietuviško kapitalo tinklų parduotuvėse (jei yra tokia galimybė), turguje, susirasti paslaugas per tavonaudai.lt puslapį, kuriame kuriasi nauja, šiai beprotybei besipriešinanti bendruomenė, telktis patiems ir padėti žmonėms, kurie šioje situacijoje neranda išeities.

Lietuva atsilaikys ir vėl atsikels bei klestės!

Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas

Raimondas Grinevičius

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Mano manymu, daugiausiai nukentės didžiųjų mieto pensininkai, invalidai. Tai Vilniaus Kauno, Klaipėdos bei dalinai Šiaulių bei Panevėžio gyventojai, kuriuose tų tinklų parduotuvės įkurtos prekybos centruose. Bet, pav., Šiauliuose, jų parduotuvės, bent dalis, įkurtos patalpose su mažiau nei 1500 kv. m. plotu. Bet pats valdžios nustatytas absurdas akivaizdžiai gali atsiliepti produktų kainose, nes didžiųjų prekybos centrų parduotuvių personalą teks žymiai padidinti Pišpasio, arba Dulkio leidimo kontrolieriais. Taip kad atidžiai sekime kainų pasiutpolkę ir ieškokime alternatyvų turguose bei individualiose parduotuvėse.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top