Baltarusijos prezidento vizija: panaudoti Astravo atominės elektrinės pajėgumus „kasant“ bitkoinus

2019, 30 rugsėjo, 6:45 | kategorija Alternatyva | atsiliepimų (3) | peržiūrų 516 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Aleksandras Lukašenka

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka savo viešo pasisakymo metu užsiminė, jog prie Astravo atominės elektrinės paliko vietos kriptovaliutų fermoms, kurioms elektros tikrai nepritrūks.

A. Lukašenka garsiai išsakė savo viziją, jog Baltarusija gali tapti informacinių technologijų šalimi, „kasančia“ ir pardavinėjančia kriptovaliutą, kurią, anot Baltarusijos vadovo parduoti visai paprasta, ką patvirtino ir klausytojai salėje.

„Mes judėsime šia kryptimi tiek efektyviai, kiek jūs to panorėsite, – pabrėžė Aleksandras Lukašenka. – Na užsinorėjote jūs kriptovaliutos, kriptobiržos, sukurti kriptovaliutos fermas, – palaukite, atominę elektrinę paleisime, – aš ten vietos palikau, – pastatysime fermas (kriptovaliutos kasimui), ir iš elektros energijos pertekliaus bus kasami šie bitkoinai (salėje garsus juokas). Ir pardavinėsime juos.

Tuo labiau, – tęsė A. Lukašenka, – nėra problemų bitkoiną parduoti ar ne taip? – (žmogus iš salės – taip duokite nors rytoj į biržą), – man pasakoja duokite bitkoinus ir iškart pinigus gausite, pademonstravo prezidentas judesiu kaip gauna pinigus. – Aš galvoju – įdomu (salėje vėl juokas), įdomu. Todėl kartu eisime šiuo keliu, gal mes iš tiesų, IT (informacinių technologijų) šalį sukursime“.

Jeigu Aleksandras Lukašenka tikrai nutars įgyvendinti šią mintį – autoritetu pasaulyje Astravo atominės elektrinės atžvilgiu jam nebebus niekas.

Nei ES, nei juo labiau, Lietuva.

Penkiasdešimties kilometrų atstumu nuo Vilniaus bus ne tik Astravo atominė elektrinė, bet ir viena didžiausių pasaulyje, kaimyninės valstybės palaikomų kriptovaliutų kasyklų.

Bet.. ir jeigu.

infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. socialistas says:

  Katalike, matomai davatkai nelemta teisingu įžvalgu ir išvadu daryt. O tai yra žmogaus infantilumo požymis. Be argumentu menkini kitamintį, tuo tarpu kalba ėjo apie šio straipsnio autoriaus, kuris būdamas filosofas pretenduoja į pažangios minties avangardą, negebėjimą rišlios minties suregzti, argumentuotai kalbėti į temą. Bet sprendžiant iš tokiu kaip pro ir katalikas tai sistemiška Helsinkio sindromo diagnozė būdinga davatkinei išnaudojamuju grupei.

  • Socialistas says:

   Komentaras per klaidą atsidūrė ne po tuo straipsniu.
   Atsiprašau už nepatogumus.

 2. Vytas says:

  Manau, kad „batka“ A.Lukašenka turi visai neblogą humoro jausmą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top