- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

BBC pasakoja moksleiviams, kad egzistuoja virš 100 žmonių lyčių

Lytinė tapatybė moksleiviams

Sharon McCutcheon/Unsplash

Britanijos TV kompanija (BBC) paskelbė devynių „mokomųjų“ vaizdo įrašų, skirtų 9–12 metų moksleiviams, seriją, teigdama, kad šiai dienai yra žinoma daugiau kaip 100 „lytinių tapatybių“.

Šie vaizdo įrašai yra JK mokyklų asmeninės, socialinės ir sveikatos mokymo programos palaikomoji medžiaga, rašo breitbart.com portalas.

„Suprantate, lytinių tapatybių yra labai daug. Mes žinome apie vyrus ir moteris, tačiau šiandien išskiriama daugiau nei 100 lyčių tapatybių “, – sako mokytoja, atsakydama į atitinkamą vaiko klausimą.

Tokie svarstymai patiko toli gražu ne visiems – kai kurie tėvai ir specialistai juos vertino priešiškai.

Pavyzdžiui,„Telegraph“ leidinio žurnalistė Celia Walden paskelbė triuškinančią apžvalgą apie šią programą, pavadindama ją „atstumiančia nesąmone“, nuodijančia vaikų protus.

Pasak Walden, BBC skleidžia dezinformacxiją, pamindama žurnalisto pareigą „dirbti ne su madingomis fantazijomis, o su faktais“. „Sąmoningai iškraipydama vaikų mąstymą“, – rašo ji, BBC padeda jaunesnei kartai tapti „tokia pat apsėstais savimi, kaip kai kurie tariamai suaugusieji“.

Saviraiška nustoja būti „individualumo ir bet kokių reikšmingų kultūrinių vertybių kūrimo“ sinonimu. – su kartėliu pažymi Waldena – šiandien ji susiveda į „koncentravimąsi į save ir begėdiškai savanaudišką elgesį“.

Visa tai gali baigtis tuo, kad išmušta iš vėžių ir įpykusi jaunoji karta užduos klausimą, į kurį mums atsakyti bus tikrai nelengva – „Kaip jūs leidote, kad tai įvyktų?“, – reziumuoja C. Walden.