Beverli Krymas? Pusiasalis kviečia pasiturinčius svečius iš viso pasaulio

2015, 30 rugsėjo, 12:56 | kategorija Metodologija | 6 komentarai | peržiūrų 402 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

lidovky.cz

Putinas ir Berlusconi Kryme

V. Putinas su buvusiu Italijos premjeru Silvio Berlusconi Kryme 2015 rugsėjo 12 |foto AFP/ RIA Novosti / Alexei Druzhinin

„Gerbiamieji šou-verslo, sporto atstovai ir kitos įžymybės“, – šiais žodžiais prasideda Sergejaus Aksenovo, Krymo Respublikos, anksčiau ukrainietiško pusiasalio, dabar esančio okupacinės Rusijos valdžios rankose, vadovo kreipimasis. Tolimesnis kreipimosi į pasaulines žvaigždes iš įvairiausių sferų, o taip pat į didelių piniginių savininkus, liudija apie tai, kad reikalai Kryme nekokie“, rašo Petra Prochazkova portale Lidovky.cz .

Karinėmis priemonėmis užimti kurortus ir iškabinti pusiasalyje Rusijos vėliavas dar nereiškia, jog čia plūstels turistai, o užsienio investuotojai ir turtuoliai iš viso pasaulio pasistatys čia savo rūmus su vaizdu į Juodosios jūros laivyną. Todėl ponas Aksenovas sugalvojo masalą: tam, kas persikels į Krymą, nebus daroma jokių biurokratinių trukdžių. „Mes tik džiaugsimės, jeigu Kryme su laiku atsiras amerikietiško Beverli Hilso analogas“, – rašo savo kreipimesi Krymo vadovas.

Kurortinio miesto Eupatorija valdytojas Andrejus Filonovas žengė dar toliau ir pažadėjo šou-verslo atstovams sklypus nemokamai. Tik jis turi į juos nedidelį prašymą: jis prašo „paskolinti“ jų įžymius veidus ir kūnus reklamos kampanijai, kuri propaguos Krymo pakrantės grožybes.

Beverli Krymas

Savotiškas „Beverli Krymo“ embrionas jau užgimė pusiasalyje. Naujai atvykę galės gyventi kaimynystėje su tarybinės estrados ir kino žvaigždėmis, tokiomis kaip Michailas Bojarskis ir Dmitrijus Charatjanas. Netoli nuo Feodosijos, pakrantėje dažnai galima sutikti ir žinomą tenisininkę Mariją Šarapovą.

Jaltos meras Andrejus Rostenko jau surado plotą, kuris tinka „kompaktiškai žvaigždžių koncentracijai“. Svarbiausia – viską gerai suplanuoti, rasti žinomus ir pasiruošusius persikelti į Krymą žmones – ir viskas toliau vyks savaime. Neseniai, rugsėjo 12, prezidentas Vladimiras Putinas suteikė Rusijos pilietybę amerikiečių boksininkui Roy Jones. Esą pastarasis atkakliai to prašė Putino rugpjūčio 20 dieną, kai jie buvo susitikę Kryme, ir jau sekančią dieną Jones padavė dokumentus pagal visus reikalavimus.

Apie rusišką pasą, esą svajojo ir JAV pilietis Fred Durst, grupės Limp Bizkit įkūrėjas ir vokalistas, o taip pat prancūzų aktorius Sami Naceri. Jo žemietis Gerard Depardieu jau turi rusišką pasą. Ir dabar jis viliojamas į Krymą, kad būdamas pripažintu specialistu, imtųsi vadovauti Krymo vynuogių auginimo ir vyno gamybos Valstybiniam komitetui.

Pereitą penktadienį, lydimas Putino, pusiasalį aplankė ir buvęs Italijos premjeras Silvio Berlusconi. Nežinoma ar jis pageidauja gauti rusišką pasą. Kol kas nežinoma. Bet kuriuo atveju Krymas turi visas galimybes virsti priebėga visiems persekiojamiems Vakaruose, nepatenkintiems ar prisilaikantiems kairiųjų pažiūrų milijardieriams. Skurdžių į Krymą niekas nekviečia.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 6

 1. Mindaugas says:

  „okupacinės Rusijos valdžios rankose“, “ Skurdžių į Krymą niekas nekviečia.“. Eilinis proamerikietiškų prostitučių melas….labai nemokšiškai atidirbinėja JAV fondų skiriamus milijonus…

 2. to mindaugas says:

  Eilinis rusu klapciuko komentaras, beje apgailetinas…

 3. > to mindaugas says:

  Eilinis jankiu subinlaizio cypavimas, beje, kaip visada, apgailetinas…

 4. Gojus says:

  to mindaugas -> eilinsi beretinis Lęndzbergio stiliaus komentaras, kai mokoma šikti kaimynui ant gavos, tepti bet kokiu šūdu, kad sukiršintus ubagus būtų lengviau traiškyti. sveikinu prisijungus prie „teisingųjų“ būrio, bet nenustebk, kad vieną kartą atsidursi kitoje pusėje ir kitų „teisiųjų“būrįs tryps tave. Tokią štai Lietuvą Lęndzbergis paliko savo anūkui – kai lietuviai vienas ant kito pagiežą ir pyktį lieja komentaruose, keliuose, darbovietėse, bendrabučiuose, kvartaluose…

 5. Dalia says:

  O Mindaugas teisus. Ar čia buvę objektyvūs, NEŠALIŠKI ir mano mylimi SARMATAI? Kas tarp Jūsų įsipainiojo? Nors būtų labai keista, kad lyg šiol režimas Lietuvoje, nereguotų į nešališkus ir tiesius Jūsų straipsnius…

 6. Krymui galas says:

  Jo žmonės badauja kryme tai nusprendė prisikviesti užseniečių, kad nereikėtų Rusijai, Krymo gyventojams mokėti pašalpų, apskritai nesuprantu, kodėl Rusija okupavo Krymą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top